Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosta

Kto ma oryginalne hugo boss woman ??? ORYGINALNOŚĆ

Polecane posty

Gość sdfsdfsdf
ja ściągam sobie ze strawberrynet.com i jakoś jak na razie jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratunku...
A wiecie co mi siostra zakupiła w perfumerii w UK i na pudełku tam gdzie są kody jest wszystko powycinane i ponaklejane nalepki :( Czy ktoś też tak miał . Cena 50ml za 25 GBP. Cena standard a więc nie wiem co myśleć. A jaki kolor mają oryginalne boss woman ???? HELP !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co teraz zrobic
Ja tyz kupiłam Hugo Bosa na allego 125 ml za 180 zł z przesyłką. DOPIERO PSIKNEŁAM ,ZOBACZE ILE POTRZYMA. Nalepka niby jest i kody ,ale przeciez to chyba mozna sobie ponaklejac? Mnie bardziej interesuje korek do butelki.Jaki jest Wasz? Mój chyba dziwnie matowo plastikowy ( nie taki srebrny ,błyszczący ,jakie widziałam na butelkach w perfumeri).Nie wiem, moze taki ma byc?Ma ktos Hugo Boss Woman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Prosze pomozcie nie znam pelnej nazwy tych perfum a zalezy mi na nich posiadalam jedynie probke, na pewno sa to hugo boss moze ktos z was cos wie na ten temat mam tylko taka info: hugo boss London EC1A 4DD,UK Made in UK 98958590 z gory dziekuje za podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek bezrobotny
przepraszam że tutaj z tym wyskakuję ale mam pilną sprawę, a mianowicie pracy szukam i polecano mi właśnie Hugo Boss. weszłem na forum i widzę że jednak zdania są dość podzielone, może wy tutaj mi doradzicie co zrobić? pozdrawiam serdecznie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,820243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam grawer na butelce ten co powinnien być na naklejce to też oryginał czy podrobka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×