Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulina 27 m

POMOCY - swędząca i zaczerwieniona skóra na brzuchu - CIĄŻA

Polecane posty

Gość paulina 27 m

hej. Proszę o pomoc, jestem w 35 tc od wczoraj swędzi mnie skóra na brzuchu i jest zaczerwieniona (jak od opalania) ale przecież nie wystawiam się na słońce. O co chodzi? Od czego to? czy może coś zjadłam i tak się dzieje? prosze pomóżcie czy mam się martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jadłaś ostatnio moze cytrusy lub truskawki??? lub zmienilas balsam , mydło itd???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 27 m
fakt - jadłam ostatnio truskawki, a jeszcze nowy składnik mojej diety to ser biały. To mozliwe,że od jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 27 m
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina 27 m - mialam takie swedzenia lekarze podejrzewali choleztaze na szczescie okazalo sie ze to jakas alergia.Zmienilam a raczej w ogole zrezygnowalam z balsamu do ciala i dolegliwosci zniknely.Nie martw sie napewno masz jakies uczulenie nic groznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 27 m
mam właśnie nadzieję,że to jakieś uczulenie - ale dopiero teraz się pokazało? przecież truskawki jadłam wczoraj rano albo przed wczoraj. a ser biały wczoraj wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinko ja przed ciaza i prawie cala ciaze uzywalam tego samego balsamu i nagle w 34-35tc wyszly mi takie klocki.Mam tez alergie na pylki ktora zlapalam w wieku ok.8 lat.Niestety uczulenie wyskakuje z dnia na dzien:(Nie martw sie bo pewnie nic zlego sie nie dzieje choc radzilabym ci wybrac sie do gina.Niech sprawdzi to swedzenie pod katem choleztazy choc gdybys miala na to cierpiec to swedzialyby cie tez dlonie i nogi drapalabys sie do krwi.Nie ma co gdybac dla swietego spokoju sprawdz to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinko ;) zrezygnuj z truskawek i serka ;) jak zniknie ci to po kilku dniach spróbuj zjesc truskawki i odczekaj 3 dni, jak nic nie będzie się dizało, to uczulil cie serek ;) i z serkiem zrób to samo ;) Mnie w ciąży uczulały truskawki i cytrusy - wyglądałam jakbym się wrzątkiem oblała :O do tego kosmetyki jonhson mnie strasznie uczulały :O mimo iż przed ciążą jadałam truskawki i cytrusy i używałam tych kosmetyków i nic nie było, to w ciąży mnie to uczulało :( No cóż ciąża to wyjątkowy stan, i wrażliwy zarazem ;) wypij sobie wapno ;) jesli po 3 dniach nie będzie poprawy to udaj się do gina, niby to na cholestaze nie wyglada, ale jelsi ci to nie zniknie - to lepiej aby lekarz to obejrzal . ale wygaje mi sie, ze truskawki cię uczuliły :) będzie dobrze i nie martw się ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 27 m
dziękuję Wam pięknie dziewczynki :) trochę mi lepiej mi sercu. Celi xx- zrobię właśnie test na truskawki i ser, możliwe,że to właśnie truskawki pewnie nafaszerowne jeszcze jakimś świństwem. Wapno piję - mniej swędzi. Wizyte u gina mam na tydzień jak nic nie ustąpi to pójdę wczesniej. dzięki raz jeszcze Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×