Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dqwefwef

dlaczego niby karmienie piersią odchudza?

Polecane posty

Gość dqwefwef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie mozesz jesc czekolady i lodow smazonego miesa itp.ciezkich produktow:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allegrowiczka pełną gebą
karmienie piersią zwalnia dużą liczbe hormonów z ciała kobiety co z kolei pozwala macicy do powrotu do stanu przed ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomianka5758566
Dlatego, ze maluch wyjada z mlekiem wiecej niz ty sama sobie dziennie jestes w stanie dostarczyc, wiec jak skończą sie zapasy z bieżacego jedzenia, to organizm pewne "wartości" do produkcji mleka czerpie z "tłuszczyku" nagromadzonego w ciązy. NIe jest to jednak regułą, piszę o większości przypadków, czasami karmienie piersią niewiele pomaga. Na pewno ma wływ na obkurczani esie macicy a co za tym idzie "opadnięcie" brzucha w pierwszych 6 tygodniach po porodzie (połóg) ; sprawa drugorzędna - dieta mamy karmiącej jak napisała przedmówczyni jest inna, lżejsza, lekkostrwana (z reguły), wiec tym samym korzystna dla zrzucania kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allegrowiczka pełną gebą
Tylko nie licz na nagły spadek masy ciała,to działa zazwyczaj od 6 do 12m po urodzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały motl
ja straciłam wage po ciąży dopiero w 9 miesiącu. Teraz mam nawet szczuplejsze uda:) ale brzuszka nie moge zrzucić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jadlam i czekolade
i lody i smazone mieso jak karmilam :P Jedyne z czego zrezygnowalam w trakcie ciazy i karmienia to piwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllala
ja wyczytalam ze tluszcz zgromadzony w nas przetwarza sie w mleko i dlatego chudnie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pierwszej ciąży przytyłam 12,5 kg,przez 4 miesiace karmienia non stop(mój syn był jak pijawka) schudłam 21kg.Przy drugiej ciąży przytyłam 14 kg,karmiłam tylko 4 miesiace .Córka ma 13 miesiecy a ja waże 1 kg mniej niz przed zajściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×