Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

Gość Madzia S.
MIALAM SITE mam nadal i nie uzywam tego badziewia chetnie komus oddam za darmo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia a czemu badziewia .Jest naprawdę nie skuteczne.Ja słyszałam ,ż fakt faktem nie przeleje Ci automatycznie informacji do głowy ,ale jest bardzo pomocne w nauce .Opowiedz coś o tym urządzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula widziałam kiedyś program w tv, gdzie było usuwanie laserem owłosienia, więc wiem mniej więcej jak to wygląda :) I jak? Widzisz jakieś efekty? Po ilu seansach są widoczne? A ile Ci ich zostało? Co do nauki to proponuję ściągnąć sobie Alfa Synchro Theta II (7Hz-4Hz)4Hz. Synchronizuje to obie półkule przez co są bardziej wydajne :) Poczytaj sobie na ten temat :) Ja to mam, ale nie mam czasu słuchać niestety, chociaż muzyka bardzo mi się podoba. Spokojna, psychodeliczna można rzecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczę sobie ten temat . Wiesz potrzebne jest od 3-5 zabiegów po skończeniu 5 skóra odbudowuje się nawet do 6 miesięcy więc końcowe efekty widać wtedy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały ostatnio wstaje o 6 więc ja od samego rana na nogach ale najczęściej godzinę po przebudzeniu już śpi .Ja niestety nie potrafię już zasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie ze roczne dziecko moze juz zostac z opiekunka ?? czy za małe jeszcze?? bo zaczynam powaznie planowac nasza przyszlosc... ciagle mieszkamy u rodzicow...bylo by nam latwiej dorobic sie czegos wlasnego gdybym i ja znalazla jakas prace. do roku bede karmic piersia ale pozniej zastanawiam sie co robic...zastanawia mnie to, ze polozna mowila o karmieniu dzieci nawet do 2 lat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna no to hmm 6 miechów, kurde dużo. Ale lepiej, że w ogóle niż wcale, więc w sumie... Jak masz chomika to na choimku możesz ściągnąć sobie tą Alfę. Misheela wreszcie zawitałaś :) Ja mam labę jak moja mama jest w domu, bo śpię sobie do 12 :) Mały lata sobie po domu, już nie trzeba go nosić :D Bajeczka :) I już parę razy zaliczyliśmy spacerek :D Taki poważny, bo sam chodził :D Nauczył się to nie ma, że boli :D A jemu takie śmiganie strasznie się podoba :) Zwłaszcza w CH jakimś :D Wtedy biegnie do wystaw :D Osobiście nie wyobrażam sobie tak długiego karmienia. Dwuletnie dziecko już pobąkuje, prawie mówi, już nie wspomnę o samodzielnym chodzeniu. Obleśne. Ale ja i tak jestem przeciwko karmieniu piersią, więc moje zdanie ma znikome znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lektorkaa
Aż żal bierze jak was czytam...Dziewucha 18 lat i zaszła w ZAPLANOWANĄ ciążę!! Jak można być tak głupim i bez ambicji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do zostawienia dziecka to w zasadzie można zostawić dziecko pod opieką innej osoby, ale kurczę, to jest taki moment w życiu każdego człowieka, że wszystkiego się uczy, wszystko przeżywa po raz pierwszy i w ogóle. Ja bym się nie zdecydowała, ale jak musisz to raczej nie masz innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego ci żal? Mi nie żal osób, które pakują się same w coś, co ja uważam za bezsensowne. Gardzę ćpunami, którzy sami gotują sobie taki los. Po co zajmujesz się naszym życiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lektorkaa
Po prostu wyrażam zdanie o durnych dupodajkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w dzisiejszych czasach kiedy jedzenie zawiera tyle hormonów itd mleko też jest takie. Poza tym jest dobre, bo chodzi tylko o przeciwciała. Mleko modyfikowane ma wymierzone co jest potrzebne do rozwoju dziecka, wit. D i in. Karmiąc piersią trzeba podawać osobno wit. d, a przegięcie z nią jest tak samo szkodliwe, jak jej nie dostarczanie. Poza tym karmiąc piersią trzeba karmić co chwilę. Kobieta jest umęczona itd. No i dieta. Trzeba jej przestrzegać rygorystycznie żeby nie zaszkodzić dziecku. Wiesz, Matki Polki, które uważają, że największym osiągnięciem kobiety jest karmienie piersią i poświęcenie mogą mnie zakrzyczeć. Kobieta ma być szczęśliwa. To i dziecko będzie. A jak dziecko gryzie cię w brodawki, wstaje w nocy, bo się nie najada to kobieta jest wymęczona. Przez to też dzieci więcej płaczą, bo odczuwają każde wahania nastroju. Nie wiem jaki sens jest czytać co piszą dziwki. Ja bym na pewno nie traciła czasu na czytanie wypocin jakichś kurw. Czy chcesz poczytać porażkę? Że któraś z nas zabiła swoje dziecko, bo nie dała rady? Czy o co ci chodzi? Może chciałabyś przeczytać, że któreś z tych dzieci zostało podźgane nożem? Albo waży niecały kg, bo go głodzimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy, że będzie się karmiło miesiąc i dziecko nabiera przeciwciał. Jak będziesz je przegrzewać, nie będzie hartowane i takie tam to nawet pięć lat karmienia nic nie pomoże. Wiem po swojej siostrze, była karmiona piersią, a choruje cały czas. Ja nie byłam - nie choruję. Tylko, że ja się nie dawałam i zdejmowałam czapkę, w szaliku też nie lubiłam chodzić itd. Karmienie piersią nijak ma się do tego jakich przyzwyczajeń nabierze. Jest po prostu przereklamowane. Nie daje gwarancji, że dziecko nie będzie chorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lektorkaa
Chciałabym przeczytać wypowiedzi mądrych dziewczyn, które nie puszczają się bez zabezpieczenia w wieku 18 lat, a potem usiłuja wmówić sobie i innym, że dziecko było planowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam lubię karmi małego piersią .On je pierś 3 razy dziennie .Rano cudnie wyssie i mam spokój .Nie wstaje do niego w nocy bo on ją całą prześpi.Butelką też go karmię i można mnie zjechać bo tak podobno nie zdrowo,ale mały je pierś cyca i zupki i jest super:D Każdy karmi swoje dziecko jak tylko chce .Moim zdaniem to tylko od kobiety zależy czy będzie karmiła piersią czy nie .Nikt nie może jej zmuszać bo to jej ciało ,a teraz są te mleka modyfikowane, które są bardzo zdrowe i stworzone dla naszych maluchów,więc nie widzę problemu:D Cześć mishelko co tam:D Jak Twój maluch:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza123456789
Hey.. ja mam w tym roku dopiero 18, no i jestem w ciąży gin to potwierdził w piątek, ja nie dopuszczałam do siebie tej myśli...miałam nawet okres 3 dni, bez bolesny co mnie ucieszyło, ale zmartwił mnie ból jajników po @, a jako ,iż miałam nie dawno problem z narzerką myślałam że znów jest coś nie tak.. atu dzidzi... nie jestem jakoś załamana, bo napewno nie usunę i urodzę dziecko;] ale... boje się reakcji chłopaka... boje sie mu o tym powiedzieć,że mnie zostawi ,okrzyczy albo coś...nie sądze by tak zrobił ale jakoś tak boję się... rodzicą powiedziałam zrozumieli bo też wcześnie mnie mieli. ale jemu cholernie się boje.. pewnie wezniecie mnie za ''głupie dziecko'' ale najwidoczniej taka jestem . pozdrawiam gorąco;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że to indywidualna sprawa :) Tylko Misheela pytała, więc odpowiedziałam, bo wg mnie jest przereklamowane. Poza tym zaznaczyłam, że moja opinia ma znikome znaczenie, bo mam takie, a nie inne zdanie. :) Nie musisz wierzyć czy była planowana czy nie. Co cię to obchodzi? Proponuję inną lekturę, jeśli tej nie podoba ci się fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza123456789 gratuluje! i nie przejmuj sie, może nie zaplanowałabys tego dziecka swiadomie, ale jesli juz jest w drodze to wszystko sie ulozy bo juz teraz musi:) zobaczysz sama :) życzę Ci tego z calego serducha! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz pobudke mialam...:D od razu net,bo pozniej siostra mi zakosi komputer :D ale chyba jeszcze nikogo nie ma :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza123456789
Dziękuje Ci za miłe słowa ;) i pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz problem
pewie maciew jakiegos starego laptopa czego sie chwalisz ruro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulineczkaa
Witam:) Moge tez dołączyć??:) W tym roku bede miala 18 lat i bhyba jestem w ciazy? Mam pytanie czy takie objawy moga wiadczyc o ciazy?? Ciagle kłucie podbrzusza, mdli mnie (dzisiaj nawet w nocy było mi niedobrze), parcie w podbrzuszu:( Prosze powiedzcie mi prosze prosz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemesis175
Witam;) ja nie wiem do końca czy będe mamą, ost stosunek miałam (23.12.08) bez zabezpieczenia... tzw ''przerywany'' pozniej było wszystko ok , dopuki w dzień miesiączki(03.01.09) zamiast normalnego okresu , dostałam brązowo-czerwone plamienie, dotego brzuch mnie nie bolał wcale(dodam iż przy @ umieram z bólu), i trwało to 3 dni, ale np kilka godzin a potem czysto ;/ zmartwiłam się troszkę, więc zrobiłam test, jedna krecha gruba druga ceńsza... do tego od kilku dni kłuje mnie w lewym jajniku okropnie, i piersi mnie bolą jak np. leże na brzuchu. Dziś byłam u Ginekologa, p.doktor powiedziała że mam powiększoną macice, ale narazie nie może nic stwierdzić, w pt. mam usg. Chciałam powiedzieć o tym chłopakowi ale nie będe go stresować, wystarczy że ja sie dość denerwuje;] pozdrawiam mamusie , dzidziusie, no i przyszłe mamuśki:D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×