Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaanneeekkk

róz, fiolet i zieleń = masakra. prosze o pomoc

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaanneeekkk

W sobote za tydzień mam wesele kuzyna. Mam dwie sukienki, jedna fioletowa z różowym brokatem, druga w kolorze mocnej zieleni. Na ślub zamierzam ubrac fioletową a potem na wieczór przebrać sie w zieloną, tylko nie wiem co z makijazem, zeby pogodzić fiolet z rózem i zielonym. Myslałam nad ciemnym makijażem lub jakims uniwersalnym. Co Wy na to? Jaki kolor koszuli i krawatu powinienn kupic mój partner, żeby pasował kolorystycznie? Bardzo prosze o pomoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaanneeekkk
Zdecydowałam! Umaluję paznokcie na żółto , a na twarz naniosę puder o odcieniu pomarańczowym , powieki to tam pomaluje na turkusowy a usta na brązowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaanneeekkk
Podszywaczu, ciekawe pomysły:P na pewno wykorzystam jak będę chciała klauna z siebie zrobić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzyj po prostu czarnej kredki
do oczu i bezowe cienie a na usta blyszczyk-wyjdzie ci dosyc neutralny makijaz, moim zdaniem dobry przy ostrych kolorach kiecki jak zrobisz wszystko w mocnej kolorystyce to bedziesz wygladac jak papuga gorzej z chlopakiem ja bym chyba go ubrala w popielata koszule i kupila 2 krawaty dopasowane do kiecek bo zmiana krawata trwa chwile oczywiscie wez poprawke na to ze musisz dopasowac sobie i jemu kolorystyke do typu urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×