Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

No ciekawie było:D ...ale, jako że obu drużyn na równi nie darzę sympatią, nikogo mi nie szkoda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mecz moim zdaniem dosc nudny, pomimo ze bramek sporo niemcy dwa razy szarpneli, ustawili gre portugalczycy nieliczne okazje do kontry wykorzystywali jak my - dlugie prowadzenie pilki, po czym jedynie 10 niemcow do miniecia :D co jedynie robili ladnie, to te crossowe przerzuty ze strony na strone tylko co z tego jak niemcy stali w polu karnym i czekali szkoda ze podolski tej bomby nie trafil, bylaby przepiekna bramka troche szkoda portgalczykow, ale co by nie mowic, dali sie wypunktowac jak juniorzy i nawet pomimo ze ladnie prowadza pilke, probuja raz z jednej, raz z drugiej strony to niemcy utrzymali wypracowana przewage a te strzaly z dystansu to mi poczynania polakow przypominaly - nie ma pomyslu, to odpalic pilke i z glowy choc celnosc moze nie az tak tragiczna, to efekt taki sam a lehmann zaskakujaco pewny sie nagle zrobil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Niezdecydowana_
czy gra jeszcze dziś Boruc na euro? ps. to nie podszyw, ja znam sie na piłce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo samifoxy
za nadepniecie na noge Cristano Ronaldo powinna byc czerwona kartka, a Ballack faulowal przy bramce, no ale to sa Niemcy i skonczylo sie tak jak sie skonczyc mialo :( ;) inna sprawa ze Portugalczycy na zwyciestwo nie zasluzyli, byli slabsi szkopy ograly ich bez wiekszych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dane fazy grupowej mistrzostw Europy w Austrii i Szwajcarii Statystyki piłkarzy Najwięcej bramek: David Villa (Hiszpania) - cztery Najczęściej na bramkę rywali strzelali: Roman Pawliuczenko (Rosja) i David Villa (Hiszpania) - osiem Najwięcej asyst: Hamit Altintop (Turcja) - trzy Najstarszy strzelec bramki: Ivica Vastic (Austria) - 38 lat i 257 dni w meczu z Polską (1:1) z rzutu karnego w doliczonym czasie gry Najmłodszy strzelec bramki: Cesc Fabregas (Hiszpania) - 21 lat i 37 dni w meczu z Rosją (4:1) w doliczonym czasie gry Najszybsza bramka: Luka Modric (Chorwacja) - po trzech minutach i 35 sekundach w meczu przeciwko Austrii po rzucie karnym Najwięcej fauli: Nani (Portugalia) - dwanaście Najczęściej faulowani: Valon Behrami (Szwajcaria) - czternaście Najczęściej na spalonym: Adrian Mutu (Rumunia) i Roman Pawluczenko (Rosja) - po pięć razy Najwięcej rzutów rożnych: Jacek Krzynówek (Polska) i Nihat Kahveci (Turcja) - po piętnaście Najwięcej puszczonych goli przez bramkarza: Petr Cech (Czechy) i Gregory Coupet (Francja) - po sześć Najwięcej obronionych strzałów: Igor Akinfiejew (Rosja) i Andreas Isaksson (Szwecja) po dwadzieścia Statystyki krajów Najwięcej strzelonych bramek: Holandia - dziewięć Najwięcej straconych bramek: Czechy i Francja - po sześć Najwięcej oddanych strzałów na bramkę: Hiszpania - dwadzieścia siedem Najwięcej fauli: Polska - 67. Najmniej fauli: Niemcy - 42. Najczęściej faulowani: Szwajcaria - 70. Najrzadziej faulowani: Holandia - 35. Najwięcej żółtych kartek: Turcja - 10 Najwięcej czerwonych kartek: Francja, Niemcy i Turcja - po jednej Najczęściej na spalonym: Portugalia - piętnaście Najrzadziej na spalonym: Austria - raz Najczęściej atakowała: Hiszpania - 62 Najdłużej pozostawali przy piłce: Portugalia i Hiszpania po 55 procent Najkrócej przy piłce: Szwecja 42,67 procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos ty ja zrobilem ctrl-c ctrl-v co uwazam i tak za wysilek :p niemcy najmniej faulowali, jestem zaskoczony :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, Portugalczycy dziś nie błyszczeli, ale myślę, że różnica nie była jakaś rażąca. Mam wrażenie, że zlekceważyli szkopów, przespali pierwsze 15-20 minut i słono za to zapłacili w okolicach 20. minuty. Potem nie mieli pomysłu na zneutralizowanie niemieckich ataków, a końcówka... już zbyt nerwowa. Zawiódł Ricardo, i niestety Ronaldo. Natomiast w całych tych mistrzostwach, jak i w wielu wcześniejszych imprezach tego kalibru, najbardziej wkurwiają mnie sędziowie oraz ta wyraźna niechęć UEFA do zmiany przepisów nt. wykorzystywania kamer w sytuacjach dyskusyjnych. Nie wiem czym ta organizacja tak naprawdę się kieruje nie dopuszczając do zmian, ale przynosi mi to skojarzenie z naszym \'mafijnym\' PZPN\'em... Tyle się mówi o grze fair play, o jakichś standardach gry w piłkę itd. itd., a wychodzi na to, że największym minusem stają się decyzje sędziów :o Bramka Ballacka - myślę, że co do tego sporu być nie może - nie powinna być uznana. Tak samo z tym pieprzonym chamem, co Portugalczykowi nadepnął na stopę 😠 Mówcie co chcecie, ale to całkowicie wypacza wyniki bardzo wielu meczów, i tak naprawdę nie chce mi się już tego oglądać, bo wszystko w tym momencie traci sens... :o I nie zgadzam się, że Niemcy wygrali zasłużenie. Gdyby nie ewidentne błędy sędziego sytuacja mogłaby wyglądać zupełnie inaczej, i nie jest to tylko kwestia jednej bramki więcej(w sensie: samego wyniku). Wtedy, po uznanej bramce Ballacka, Niemcy przez ponad 25 minut prowadzili dwiema bramkami, a to mogło mieć wpływ (psychologicznie) na grę Portugalczyków 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo samifoxy
wielbiciel->to mozna odwrocic-szkopy stracily gola w koncowce bo juz byli pewni zwyciestwa i zadzialal psychika, moim zdaniem byli lepsi, nie technicznie ale jako zespol i chyba by wygrali nawet gdyby sedzia nie uznal , jak najbardziej slusznie bramki Ballacka. z czerwona kartka to zupelnie inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pogasze ;) 🖐️ zgadzam sie ze bramki ballacka powinni nie uznac tyle ze taktyka niemcow wynikala z prowadzenia tez, wiec nie mozna stwierdzic ze portugalia zdominowala niemcow na koniec, oni po prostu sie cofneli, nie bylo sensu szalec ja ogldalem to spotkanie beznamietnie musze sie przyznac i portugalia mi nie wygladala na druzyne ktora moze tam cos ugrac z cynicznie grajacymi niemcami co nie zmienia faktu ze sedziowanie slabe fifa wlasnie chce miec ostatnie slowo czasem dlatego nie godzi sie by trudne sytuacje rozstrzygac na podstawie zapisu wideo ja innego tlumaczenia nie widze, do tego zbyt duzo zalosnych rzeczy czasem wychodzi a tlumaczeniem jest ze widowisko straciloby na dynamice tym czasem w o wiele bardziej dynamicznym hokeju jakos daja sobie rade ;) kiedys beda musieli wprowadzic zmiany w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i? Juz pisałam tutaj, że cały świat gra w piłkę, a wygrywają Niemcy... Ballack jest swietnym piłkarzem ale także aktorem. Specjalnie obserwowałam go wczoraj i sześć razy leżał na murawie po zaledwie dotknięciu lub popchnięciu przez przeciwnika. Żadnego nokautu nie było, ale Ballack za każdym razem dzielnie się zwijał, a nuż się sędzia da nabrać.Dobrze mówią, że jest najbardziej wszechstronnym piłkarzem ;) Zważywszy na to, że turniej to turniej, Portugalia wygrywając wszystko w grupie sie wyprztykała, Holandia - może być podobnie, obstawiam finał III wojna światowa Niemcy : Rosja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ano wlasnie a znajac moje szczescie dzis wygraja turcy ;) a po polfinale niemcy sie z wlochami o trofeum bic beda :o chcialoby sie inaczej, ale juz cholera nie mam zludzen :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
portugalia przegrala trzeci mecz ze szwajcaria 2-0 tak tylko dla pelnego obrazu chcialem dorzucic :p grajac zmieniana jedenastka (no... 8. dokladnie) graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No racja, :o , Tym bardziej Holandia w niebezpieczeństwie. Ale, pociesza mnie jeszcze to że mają van der Saara w bramce, (nie czarujmy się, Ricardo to nie był żaden golkiper) W wygraną Turków nie wierzę, no chyba że Chorwaci za bardzo popili na tej "degustacji", albo doszli do wniosku, że wyjście z grupy na pierwszym miejscu, podczas gdy faworytami nie byli, to już dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BTW, słyszeliście, że ten trener fizjolog co to niby miał z naszych terminatorów zrobić zarobił w trzy tygodnie od PZPNu 50 tys. euro? A Leo przed Euro'08 wynegocjował milion euro za udane eliminacje? Nie lepiej by było za tą kasę naturalizowac jeszcze ze trzech Brazylijczyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radze brac z dystansem to co mowia w polshicie, a przede wszystkim dlaczego to mowia rozpetal sie front antyleo\'wski na ocene pracy sztabu naszej reprezentacji przyjdzie jeszcze czas, a w polsacie sobie od samego pocatku na nim ostro uzywaja pomijam juz to znecanie sie superekspertow pokroju hajty czy kowalczyka nad polskimi graczami, podczas gdy oni sami niczym specjalnym sie pochwalic nie moga, ale to jak dziennikarze atakuja caly sztab to juz jest zenujace p oprostu oni powinni solidnie recenzowac i sprawozdania pisac i kibicom przekazywac, a nie wlasna polityke uprawiac a poki co kilka faktow: po przegranym meczu oczywiscie fala krytyki jest zrozumiala, ale krytyka konstruktywna powinna byc dwa przyklady lobodzinski mowi ze brak zrozumienia wynikal z utrudnionej komunikacji, przy glosnym dopingu nie slyszeli siebie nawzajem z wasilewskim w mediach skomentowano jednznacznie, ze lobodzinskiemu polscy kibice przeszkadzaja po meczu z chorwacja w wywiadzie z krzynowkiem (minuty po meczu) ferdek (jeden z dziennikazy) pyta krzynowka dlaczego zabraklo zaangazowania krzynowek robil po 10 kilometrow w kazdym meczu, mozna powiedziec ze mial beznadziejna forme, nic mu nie wychodzilo, ale akurat zaangazowania nie braklo z jego strony krzynowek stwierdza ze skoro oni tak to widza to ich problem potem jeszcze kolejne pytanie dlaczego tyle dryblingow i sytuacji na siebie bral krzynowek ten wkurwiony juz totalnie odpowiada ze jak drybluje to ma sie o to do niego pretensje, a jak nei drybluje, to ma sie pretensje ze nie bierze na siebie odpowiedzialnosci jak bylo wszyscy wiedza, krzynek chcial, ale za cholere mu nie szlo on to wiedzial, mistrzostwa sie nieudaly, a na goraco po meczu dziennikarz do niego z takimi pytaniami i zarzutami a teraz najsmieszniejsze w pozniejszym materiale wyemitowanym w polsacie ferdek SAM PRZYZNAJE ze jego zarzut pod adresem krzynowka byl niesluszny ale 15 minut po meczu nie przeszkadzalo mu wyladowac swojej frustracji na pilkarzu, zmeczonego i to po przegranym meczu kto kiedys przerznal mecz po wlozonym sporym wysilku wie jak malo potrzeba zeby wyprowadzic z rownowagi taki dziennikarz pewnie pojecia nie ma, dlatego nie widzi w tym nic dziwnego ale oczywiscie sprawa sie tu nie konczy dzien w dzien powtarzaja sobie mity i kpiny na temat trenera i zawodnikow (szybko dodajac ze do chlopakow oni pretensji nie maja a do ekipy szkoleniowej wlasnie) ale co sobie pouzywaja w miedzyczasie to ich po wszystkim sa zdziwieni ze pilkarze nie chca im dawac wywiadow a leo nie przychodzi do studia co robia? zalsaniaja swoja arogancje kibicami (bo to brak szacunku do kibicow, ze nie daja wywiadow) pytanie po chuj dawac wywiady, skoro wszystko co powiesz zostanie skomentowane w taki sposob, ze wychodzisz na debila, a i jeszcze tak zinterpretuja twoje slowa ze obrazasz kibicow, w ich przekonaniu nie widza (a raczej dobrze wiedza i cynicznie z tego korzystaja) ze to jest ich wina i protest przeciw ich dzialaniom ale oni juz zawiazali koleczko wzajemnej adoracji, pod wspolnym haslem \"udupmy leo\" to tak jakby ktos sie zastanawial o co chodzi ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te wspominki o kasie maja na celu tylko i wylacznie wkurzenie ludzi tak samo jak perfidne interpretacje wywiadow a sami powiedzieli ze hiddink zarabia 6x tyle co leo :D niech wezma hiddinka, to moze i gre bedziemy miec jak ruscy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumienie k --- ale chyba przyznasz,że Leo sam się plątał i gadał bzdury w ostatnich publicznych wystąpieniach. No to się nawinął jak raz żeby psy na nim wieszać. Sama uwierzyłam, jak mówił, że chłopaki są international level, jak mówię, wbrew własnej logice! Czułam od czasów sparingów przed Euro, że będzie kupa wstydu, ale pomyślałam, trener wie co mówi, a może ja dylatantka się mylę, choć gołym moim okiem widziałam, że naszym ani chęci ani umiejętności, nie dostawało. Facet się moim zadaniem za bardzo przyzwyczaił do noszenia na rękach i teraz nie przyjmuje żadnej, nawet konstruktywnej krytyki. No bo że jego wina jeśli chodzi o niatrafione powołania do kadry, potem chaos - jeden wyjeżdża, drugi przyjeżdża - to chyba nikt nie ma watpliwości. A teraz to sadzę że porównaniami do ślimaków to raczej on i jego holenderscy zausznicy piłkarzy obrażają, a nie rozżaleni kibice, którzy mają prawo mieć żal, bo może uwierzyli, wydali kasę na bilety lub chociażby na głupią chgoragiewkę na samochodzie, a nie zarobili, w przeciwieństwie do holenderskiego sztabu, złamanego euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Turków nie wiadomo, dziś czytam w GW że połowa składu Chorwacji już sporzedana, a druga połowa właśnie negocjuje kontrakty. bilić przyznał, że nie pozwala o tym na razie rozmawiać, ale stwierdził, że nie zakładał podsłuchów w pokojach, a gdy go jego piłkarze spotykają na korytarzu mają dziwne uśmiechy. Dodał jednak, że wierzy, że oni wiedzą po co tu przyjechali i, i tak dadzą z siebie wszystko :) No ja im kibicuję, zawsze to lepiej potem powiedzieć, że przegraliśmy z przyszłymi mistrzami :) (a nie, z rachunku mi wychodzi, że przejda Niemcy, szkoda...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, to nie chodzi o to ze ja chce ich bronic, tylko uwazam ze urzadza sie na nich nagonke dzis czytalem wywiad z listkiewiczem ktry stwierdzil ze te kwoty o ktorych rozmawiaja w polsacie dla fizjologa i faceta od zywienia to nieprawda i teraz komu wierzyc, dziennikarzom ktorzy przeinaczaja kazda wypowiedz, czy listkiewiczowi... :D a ze po tych trzech meczach leo albo nie gada z dziennikarzami (za co oni sie jeszcze bardziej mszcza) albo gada totalnie wkurzony to wychodzi to wszystko jak wychodzi najpierw wypytuja go o rzeczy oczywiste a potem jak on mowi frazesy to albo smieja sie z niego ze mysmy to dawno juz wiedzieli, a on potrzebowal tyle czasu zeby to zrozumiec (gdy tlumaczyl np ze brak blaszczykowskiego i bronowickiego tak wyraznie bylo w tych meczach widac i nei bardzo bylo kim zastapic) a dziennikarz przyjdzie, rzuci nazwiskiem w jakims wywiadzie i mysli ze faktycznie rozwiazal problem a komentarz koltonia w meczu z chorwacja byl w ogole ciekawy najpierw rzucil tekstem, ze leo siedzi spokojnie i \"nie pomaga druzynie\" potem jak juz polska przegrywala wrecz smial sie z leo ze ten gestykuluje i robi show, normalnie sie cieszyl ze leo poniosl kleske wszystko w jednym meczu jakie juz poza wszystkim znaczenie ma to jak trener bardzo sie emocjonuje ma znaczenie dla druzyny... generalnie leo mowi rzeczy wiadome dla kazdego teraz a ze przed mistrzostwami mowil inaczej... to w sporcie normalne, to byla zapowiedz walki cos mi sie zdaje, ze gdyby leo powiedzial ze liczymy na jeden punkt w tych mistrzostwach to krytyka bylaby wieksza a dziennikarze maja uraz do beenhakkera ze ten traktuje ich z gory, wiec atakuja tym bardziej, skoro sie potknal ale zaloze sie ze taka postawa wyszla tylko u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze mniej wiecej tak : obronca___________________________________________obronca strata Artur ratuj ! obronca___________________________________________obronca strata Artur ratuj ! itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×