Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

zielonafasolka, sprzeniewierzyłabym siebie, gdybym zaczęła szwabom kibicować😭:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrinne - to jeszcze zależy od tego jak gra drużyn, której kibicujesz ;) bo jeśli przegrywa/odpada, to sama rozumiesz :P trzeba dokonać wyboru - czymże jest krzyczenie przez 90 min "Niemcy, do boju" wobec 4 lat panowania w Europie:P oczywiście, sytuacja czysto hipotetyczna, bo i tak wygrają Włosi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi *
A Slaven Bilić mówił że Modrić jest taki dobry i nie odstaje od Lamparda, Gerrarda czy Kaki. A w sumie na całym turnieju pokazał może jedynie 3-4 dobre akcje. A wczoraj wiedziałem że się spali i nie strzeli :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośnik rudych
2:1 dla Rosji. Ale pierwsza strzeli Holandia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holandia : Rosja 2:1 , ale tak do końca nie wierzę ;) za dobrze Holendrom szło, a historia ME pokazuje, że nigdy nie wygrała drużyna, która wygrywała wszystko co było do wygrania, zawsze u zwycięzców był przynajmniej jeden remis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie napisano 20.35, ale studio będzie z godzinę wcześniej, posłucham, co nowego wymyślą "eksperci" ;) (aktualnie nasi grają w siatkę z Chinami, oczywiście przegrywają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holandia!!!!!!!!!!!!!!! 😍 browar już się chłodzi na dzisiejszy wieczór :D do boju POMARAŃCZE!!!!!!!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka, musisz nie? :D spoko, holandia wejdzie do polfinalu, bo jestem za ruskimi :p zreszta, kto by dzis nie wygral to mi drugiego bedzie szkoda dzis sie konczy euro :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglada ktos studio? wkurwia mnie borek wlasnie przeprowadzaja wywiad z blaszczykowskim pyta sie go dlaczego leo odeslal go do domu kuba mowi ze nie byl pewien czy bedzie gotowy na 100% na mecz z austria, bo z niemcami na pewno nie to ten drazy, pyta sie jaka mieli umowe z beenhakkerem, czy to ze go odeslali to byl dla niego szok w sensie czy beenhakker go oszukal :D kuba odpowiada ze jasne ze szok, ale nie byl gotowy na 100% i nie chcial zawiesc trenera ani reszty druzyny niestety nie udalo sie zadnej sensacyjnej wypowiedzi od kuby wyciagnac, to pytanie czy treningi byly ok, czy sztab mu nie wyrzadzil krzywdy, bo zamist biegac to bral udzial w gierkach kuba znowu mowi ze rozciaganie miesnia mial wczesniej, a gierki byly potem no zadnej sensacji nie bylo :( :D to na koniec jeszcze pytanie jak kuba ocenia prace fizjologow i sztabu calego no i znowu zonk, odpowiedz ze on wie o tym co pisza w prasie, o tym ze mowi sie ze ma konflikt z trenerem i dlatego ten wywiad daje zeby to zdementowac :D pewnie kuba stara sie wywazac te wypowiedzi, bo wie ze jesli beenhakker bedzie trenerem to sobie by zaszkodzil jakimis wypowiedziami ale smiac mi sie chce jak borek probuje drazyc temat i skierowac na odpowiedni tor (czyt dowalic beenhakkerowi albo chociaz jego ekipie) a kuba wszystko lagodzi :D nawet jesli to co mowi to nie do konca jest prawda :p a mowi tak bo nei wiadomo czy z beenhakkerem nie bedzie musial dalej pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam widzę tylko tyle, że Kuba się jakimś kremem brązującym wysmarował ;) szukanie sensacji to przecież normalka, wszyscy wiemy, że nawet gdyby coś było nie tak, to by się nie przyznał... ale zawsze mogą się pochwalić pierwszym wywiadem z Kubą po Euro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrvatska
sie podłamałam po meczu Hrvatska-Turska :P postarzalm sie o 50 lat , eh te nerwy . PO bramce Chorwatow juz myslalam ze w koncu chociaz jedna druzyna ktorej kibicuje przejdzie , a tu zonk 😭 Jednak trzeba przyznac ze Turcy maja ogromnie silna psychike juz 3 mecz rozgromili 'staniej'mnucie a Chorwaci sie poddali po tej bramce,,,, biedni Chorwaci, biedny BIlic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak fasolka, pewnie slyszalas to pytanie - co kuba na to ze beenhakker powiedzial ze zagral tylko 7 spotkan w bundeslidze i w kluczowych momentach zawsze byl kontuzjowany? co to ma byc? :o niech sobie szukaja sensacji, ale dlaczego tak bardzo mu zalezy na tym zeby sklocic kube z leo? poracha, borek w tych mistrzostwach zachowuje sie coraz gorzej tak sugeruja ze kuba powinien grac, nawet z ryzykiem kontuzji, bo to bylyby jego msitrzostwa po chwili oczywiscie przywoluja przyklad ze to mialy byc mistrzostwa zurawskiego ale jak bylo to widzieli wszyscy, bo rgal z kontuzja :D a powiedzcie mi, jak by najezdzali na sztab reprezentacji, gdyby kyba wyszedl i odnowil kontuzje? :D to by dopiero byl powod zeby ponajezdzac jak to sie nie znaja tym bardziej ze kuba stwierdzil ze gralby i z kontuzja :D zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh juz bylem pewien ze dowiaza... bylem przekonany ze ten to strzeli pierwszy bramke wygra ten mecz a holendrzy raptem 3 wolne mieli z 40metrow i jeden z 16metrow i tyle z sytuacji :o stlamszeni sa normalnie, az w szoku jestem jak ruscy ladnie graja :p mogli tylko troche bardziej w kontrach zaryzykowac a to 3-2 jeszcze moze sie sprawdzic tamarcia, dogrywka bedzie szybsza cos mi sie zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to co? :) pomarancze!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do boju!!!!!!!!!!!!!!!!! sowiety go home :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie maja gorszego dnia, tylko ruscy swietnie sie ustawiaja :p (ze tak po raz czwarty po ich grze napsize) nie maja jak rozgrywac a panowie kolton i iwanow sie popisali :D "nie wiem tylko dlaczego najpierw poakzal zerwona a pozniej zolta kartke kolodinowi" "no tak... chyba sie troche pogubil sedzia" nie zauwazyli ze kolodin mial kartke juz wczesniej, a to byla druga zolta w efekcie czerwona tylko po konsultacji z bocznym anulowana :D kolton to sie nadaje tylko komentowania spekulacji transferowych i kwot transferow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja daje na powrot 60-40 na holendrow :o bardzo groznie bija te wolne nawet jak nie potrafia sytuacji z gry stworzyc to w kazdej chwili moga strzelic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jestem neistety, bo ja za ruskimi :p teraz to wyglada tak ze holendrzy dadza sie ruskim wyhasac i raz skontruja chociaz jakos wolno wychodza do przodu, wygladaja na wymeczonych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie za slaba obrona Holandii...oby sie nie zemscilo.... ruskie mloda krew to maja wiecej sily licze na karne i van der sara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac ze obie druzyny wycienczone ruscy tylko od czasu do czasu przyspieszaja... moze sie uda a jak znam zycie to glupio straca bramke zamiast tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×