Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

:D u mnie tam jeden mecz się zaczął ;) bo Polsatu Sport Extra nie mam :( ale może to i dobrze - ominie mnie oglądanie "lazurowych" skarpetek Holendrów;) ja to się dziwię, że nikt że nikt nie wpadł na pomysł, żeby studio urządzić w tym basenie obok ;) skoro taka lajtowa tam atmosfera panuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ribery skoszony... po tych paru minutach czuję że będzie gra na 1:0, nic specjalnego. Feerii bramek to chyba nie będzie. Ale nie mogę się jakoś przyzwyczaić do Włochów w białych mundurkach :) zwykle Azurri grali na niebiesko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Abidal czerwoną zobaczył... ciekawie sie robi...no i Italia 1:0!!!wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak pamietasz jak mozna wypomniec :p :D no i juz jest 1-0, przeskoczylem na rumunow od razu jak wcisneli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oranje Oranje
1-0 dla NL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy jak przeżywasz porażki ;) mnie też było ich szkoda - w pierwszej połowie... ale bardziej by mi było szkoda Włochów, gdyby się w takiej sytuacji znaleźli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..przezywam jak przezywam. Nie chce zeby kolega sie ze mnie smial ze Polska odpadla a Wlochy weszli...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oranje Oranje
2-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu - ja bym się nie ośmieliła porównywać Włochów do Polaków... to nie ta kategoria wagowa;) a koledze kiedyś przejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonafasolka ja tez...no ale,przynajmniej nie bedzie nic na ten temat mowil. Tak naprawde to mi to obojetne kto wygra, ale uwarzam za ani Wlosi ani francusi sie nie popisali w dotychczasowych meczach...o polsce nie wspomne nawet :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja dobrze zrozumiałam pana Świerczewskiego, że powoływanie zawodników wg znaków zodiaków (trener Francji) jest lepsze niż powoływanie w stylu Beenhakera (nie wiem czym on się kierował)?? o samo kryterium wyboru mi chodzi oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonafasolka ---> dobrze zrozumiałaś, też się uśmiałem hehe :D c.r.e.a.m ---> nie dyskutuj :p makaron jedzie do domu po półfinale z Holandią :) HOLLAND!! HOLLAND!! są nie do pobicia! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie w tym sensie swierczewski to mowil ;) on dawal do zrozumienia ze beenhakker chyba podobne kryteria w koncu stosowal, skoro taka kadre wybral jaka pojechala w kazdym razie kolejny dowod na rzeczowe argumenty ze strony tych "ekspertow"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już ja wiem co słyszałam ;) zresztą, nie tylko ja:P zresztą, nawet by mnie to nie zdziwiło, gdyby Świerczewski właśnie to miał na myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, ja tak jednym uchem sluchalem w sumie, ale tak to odebralem w formie zartu, ze patrzac na ta kadre to chyba jakis dziwny system musial zastosowac, w stylu domenecha wlasnie ale watpie zebym sie mylil :p :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwieję twoje wątpliwości - mylisz się :P ja słuchałam dwoma umytymi uchami;) i jestem tego bardziej pewna niż koloru skarpetek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialem byc grzeczny i nei stwierdzac tego zbyt dosadnie, ale skoro sie mnie zmusza.... nie myle sie :p :D a sluchalem rowniez umytym uchem, ale w gwarze, co nie zmienia faktu ze wystarczajaco dobrze :p chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak to zabrzmi, ale bardziej wierze swojemu "chyba" :D co mam jutro ripleja nagrac i udowodnic? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×