Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

cream, cały dzień tak mi się pić chce, że wypiję wszystko, co mokre i chłodne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no :) jak dla mnie suuuper wynik :D Brawo dla Lahma... :) :) :) a Ballack najsłabsze ogniwo jak dla mnie ;) finał? Niemcy - Hiszpania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plansza, ballack moze sobie byc slabym ogniwem, ale jak mecz nei idzie to on strzela jedyna bramke, jak w meczu z austria :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w tym wszystkim najgorsze jest to że jeszcze 2 mecze i topik pewnie umrze :O musimy coś nowego wymyślic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream, nie, no ja wierzę, że do tego czasu Twój twórczy umysł coś wykombinuje:P fasolka, może, ale chyba nie potrafiłabym żyć bez emocji:D Tak na marginesie, doszła może do kogoś, namiętnie zapowiadana przez wszystkie stacje, burza? Bo tak czekam i czekam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrinne ---o ho ho , aż tak że złość na mnie? :) no co poradzę że bliższe memu piłkarskiemu sercu Niemcy jak Turcja :P sumienie ---- a pewnie, nie mówię że nie. ale jakoś go nie lubię za bardzo ;) za dużo aktorzy czasem z faulami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie burze od tyg zapowiadają i jakoś żadna się nie pojawiła ;) cream - ale ten jest fajny, po co kombinować z nowym;) niech cuś dla potomnych zostanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale niestety umrze chyba że założe studio liga mistrzów :classic_cool: albo studio liga polska :) co wy na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to plansza...., na kimś trzeba się wyładować, a co ja poradzę, że to akurat TWOJEMU piłkarskiemu sercu Niemcy są bliższe?:D A ten topik i tak umrze śmiercią naturalną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na lidze polskiej chyba bym za duzo przeklinal :o :p a lm nawet nie bedzie mial takiej publiki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za polską ligą jestem jak najbardziej;) na razie nikomu nie kibicuję, więc będę obiektywna;) może nawet przekleństwa wytrzymam:P ej, ale igrzyska się zbliżają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no jak już nawet "sumienie" będzie przeklinać, to lepiej nie zakładać. Bo kto wtedy będzie napominał od złego?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrinne---spox, jak by Niemcy przegrali też bym potrzebowała się na kimś wyżyć ;) ano na to moje serce to nic nie poradzisz ;) tak wybrało i już :D że Dojczland mi bliższy niż Tureccy farciarze :P dobrej nocy.... 🖐️ do pracy trza rano wstać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×