Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

Łatwo było.Ole! ale co takiego Niemcy mają w sobie że ludzie ich nie lubią...przeciez nie salutowali na boisku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehe, znowu twoja wina :D nie czarny 😡 tylko najbardziej prawdopodobny :p a skromnie powiem :classic_cool: ze obstawilem wygrana niemcow, bez dogrywki, minimalnym nakladem sil :p strzelali bramki kiedy musieli :D dali sie turkom wybiegac i strzelili ile trzeba, i to na czas :p a mimo ze turcy zaimponowali zaangazowaniem i zagrali swietny mecz, to odpadli wiec jakby nie bylo wyszlo po staremu :p i co wy od ruskich chcecie 😡 przynajmniej jutro bedzie ciekawy mecz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta - ale obiektywnie patrząc Podolski jest wybitny, szybki, pracowity i atomowe uderzenie, podobnie Szwajncośtam i Lahm, Ballack może nie istnieć 80 min a zawsze się znajdzie gdy jest potrzebny, świetny rozgrywający Frings... dupowata obrona i bramkarz ;) ja myslę, że ludzie bardziej nie znoszą bufonady i zadęcia Niemiaszków, ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to wlasnie ich postawa budzi wieksze oburzenie niz ich gra ale trzeba to przyznac, oni maja do tego podstawy, i tyle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream, merci i wzajemnie;) sumienie, w tym wypadku "Czarny" jest więc synonimem "prawdopodobnego":P I nie krzyw się tak, bo Ci się zmarszczki porobią:P No ciekawy, ciekawy...ale co z tego...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że co, ze moja? ;) jak zwykle :O a podobno nie obstawiasz;) wbrew pozorom :P już służę pomocą ;) bo widzę, że problemy macie:P "Schweinsteiger" - mozna kopiować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutatoja, Schweinsteiger:D I rzeczywiście, umiejętności im odmówić nie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze zmarszczkami to juz za pozno :p :D no a czyja fasolko? i mowie, ze lubie wyzwania, nie? :p :D piszcie schweine :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie, :D No było tak nie gryźć wszystkich, to może nie byłoby tak źle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie->ja juz nikomu nie kibicuje, zeby byl jutro fajny mecz i niech wygra lepszy a potem niech zwyciezca skopie szkopow Rutatoja->zadecie czy wrecz arogancja Niemcow i bufonada-tak bardziej to na pewno ale jak ja mam cenic Niemcow w pilke jak 2 razy zdobyli mistrzostwo swiata dzieki deszczowi ? moj brat mowi ze Niemcy graja jak robocopy zero emocji :D a Shwienesteiger to podobno znaczy "nadzorca swinek" :D zgadzam sie ze Podolski i Balack to swietni pilkarze ale Hiszpania ma 7 czy 8 lepszych a i tak w meczu to postawilabym ze Niemcy wygraja :P a z Rosja chyba tez:( no i szczerze- kto byl lepszy w tym meczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a schweine to ze świnką przypadkiem nie ma czegoś wspólnego? :D no jasne, moja :O wszystkiemu jestem winna :O cuś złego u was? to przeze mnie:O jakby co to wiadomo gdzie zażalenia składać ;) fakt, postawienie na Niemców to ogromne wyzwanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D sami, w sumie tez na to licze mimo wszystko - zeby jutro wygral lepszy, i zeby potem ruscy skopali szkopow :D no swiniopas :D kat, ale jak gryze to nie ja sie krzywie, a gryziony, ja tam swoje fuche lubie :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fasolka tak, schwiene znaczy swinie :D a o stawianiu pieniedzy mowie i ze dlatego nei obstwialem :p juz sie tak nie czepiaj :D a sztaudyngera to ja juz dawno zagryzlem :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuś mi jednak z niemieckiego zostało :D "na to licze mimo wszystko - zeby jutro wygral lepszy, i zeby potem ruscy skopali szkopow" - może pogadamy jutro? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, że Niemcy nie grają pięknie, nudno itp. aha, no i nie są tak przystojni jak Włosi, czy Hiszpanie ;P ja też za nimi nie przepadam, może podziwiam skuteczność, ale najbardziej mnie wkurza w tym wszystkim, że znowu rośnie mit niezwyciężonej drużyny.Do końca świata Niemcy bedą liderami każdego turnieju, choćby grali słabo i nieefektownie. A kto był lepszy? Moim zdaniem Turcy, którzy w sumie grali rezerwowym składem przeciwkoo niemieckiej pierwszej jedenastce a nie było widac żadnych dysproporcji. gdybysmy my mieli taki rezerwowy skład turecki plus Boruca, gralibyśmy w niedzielę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda mimika twarzy marszczy skórę. Delikatnie, ale z czasem...a Ty, wypierając się moich, nota bene, trafnych uwag, zdajesz się sugerować, że trochę już w tym fachu siedzisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×