Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

ja bym się życzliwie nie radzila golić:P z łysej głowy farba tak łatwo nie zejdzie:P no, ale jak sobie życzysz na stałe... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie nowe topiki :) ale niedługo przejde na emeryture i już nie będe zakładac topików ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano wlasnie, synonimy :p ok, ja sie oddalam na jakis czas przemyslcie to z tym bikini lepiej :p po co macie sie babrac w farbach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tchórz, tak uciekać z pola bitwy:P Lepiej zacznij się do wściekłej czerwieni przyzwyczajać:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto niby uciekl :o to sie nazywa taktyczne przegrupowanie :p :D maly burdelik w domu nei jest zly fasolka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej jak się ma burdelik w zyciu :( ech, nastrój dekadencki... ME sie kończą, 😭 jak zwykle, cos sie kończy cos się zaczyna... mija czas.... PS. nie lubie jak spadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie - no właśnie też tak pomyślałam i po krótkim namyśle zrezygnowałam ze sprzątania :O póki potrafię zlokalizować drzwi, lodówke i komputer nie jest źle:P Rutatoja - do sprzątania burdeliku w życiu jeszcze nie doszłam;) coś się kończy, coś się zaczyna... a ja ide się dziś realizować społecznie:D udanego dnia życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie to glupki sa ze nie zmienia tego durnego przepisu o nie rozgrywaniu meczu o 3 miejsce tak to wiecej emocji by bylo no i meczyk dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasa, kasa, kasa - po pierwsze futbolisty muszą mieć czas na odpoczynek żeby za prawdziwe pieniądze mogli wystartowac w klubie na pełnym gazie a poza tym nie opałacało im się rozgrywać bo trzecie miejsce to żadem splendor podobno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w dodatkowym meczu mozna sie zawsze pokazac prawda?? a pozatym na kazdej innej imprezie jest mecz o 3 miejse wiec nie rozumiem problemy. wiecej przyjemnosci dla kibicow i wiecej kasy dla tego co to organizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna sie pokazac pod warunkiem ze to nie jest mecz powiedzmy wlochy - niemcy, bo co oni si emaja pokazywac no i zbyt ciekawy i porywajacy by nie byl... ale juz np turcja - rosja to by bylo cos i na pewno nie przeszliby obok tego obojetnie ale tak, chodzi o to ze zainteresowanie juz nie takie jak polfinalami czy finalem, a zawodnicy sie mecza a potegi pilkarskie nie wykrzesuja z siebie zbyt wiele w takich meczach "o nic" i atmosfera raczej piknikowa ale co by nie mowic, przydalby sie dzis taki meczyk :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei musze myslec, czytalem relacje jak rosjan przyjeli na lotnisku, i nikt tam nie uwazal ze zostali upokorzeni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież rosjanie i tak uważają że ich druzyna osięgneła wiele i mają racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :)🖐️ nie czytalam, a i tak jakby nie ten deszcz to by szkopy dostaly w d.. w meczu z Polska w 74 i graliby o 3 miejsce i zaden sedzia by im nie pomogl daj link cream do tego o ustawieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie, to co się dziwić dzisiejszym piłkarzom naszym że grają jak grają, wspominki o MŚ 74 przypomniały mi że przecież wówczas mieliśmy team supergraczy, Lato królem strzelców (7 goli), pięciu czy sześciu naszych uznanych za najlepszych graczy turnieju m. in. Szarmach, Deyna, Tomaszewski i nie dali rady Niemcom, to kto miał dać? Tacy, co grają poniżej przeciętnej Krzynówek? Dutka? Saganowski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowny
yeah :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×