Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

a odczep się, gryzoniu jeden:P Już ja pomogę fasolce trzymać Cię przy farbowaniu:P Burza idzie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jakoś wytrzymasz do niedzieli? :P ale ciebie to farbujemy i w przypadku wygranej Hiszpanów i Niemców:P co by sie farby nie zmarnowały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede walczyl, to latwo wam nie bedzie :p ee to moze jak niemcy wygraja to wy mnie, a jak hiszpania to ja was? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może raczej odwrotnie? :D bo ja w przypadku wygranej Hiszpanii się uczę, a nie chcę jeszcze dodatkowo wyglądać jak flaga hiszpańska :O jak wygra Hiszpania, farbujemy ciebie, a jak Niemcy, to ty nas :D Katrinne, a długie masz włosy, bo nie wiem czy farby starczy?:P pytanie oczywiście czyto hipotetyczne, bo wygra Hiszpania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, długie...ale kręcą się, więc na dobrą sprawę do połowy pleców;) Zawsze możemy więcej farby kupić, choć osobiście uważam, że to marnotrawstwo będzie, bo sumienie ma zapewne krótkie:P ...ale się pomarańczowo na niebie zrobiło...i grzmi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mieszane - poswiecic wygrana hiszpanii dla wlasnej satysfakcji? :p katrine, to by bylo pojscie na latwizne :p i minimalizm :p :D a u mnie nawet slonce wlasnie wyjrzalo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie, ale tu nie ma o czym mówić, bo i tak to Ty będziesz farbowany:P (nas jest dwie, poza tym- z babami nie wygrasz:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na pewno do twarzy ci bedzie w kolorystyce czerwono - zółtej:P cream - a ty znow zaczynasz? :P masz jakąś manię tworzenia nowych tematów?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrinne - trzymajmy się razem:D ale w tej czerwono - zółtej fryzurce to raczej nas nie zaskoczysz:P cream - ale mój musi miec jakis mądry tytuł :P reputacji sobie popsuc nie mogę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×