Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

baaardzo wybiórczo;) ale jedno zdanie pamiętam do dziś: Ich bin 16 Jahre Alt ;) czy jakoś tak:P a, ijeszcze Das is eine Tafel;) w sumie dobrze, że Rosja w finale nie zagra, bo tego to bym już nie ogarnęła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrinne ..ech te odległości :O wiesz ja się interesuje sportem już 15 lat więc tci powiem że niemcy mają większe szanse niestety 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie badz minimalistka :p zawsze to wyzwanie no, ew mozesz zgolic sie na zero lub wrzucic fote w bikini na kafe, co ma rownie wielka wymowe :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile dobrze pamiętam, ktoś już zajął pomysł z "zerem"?:D cream, no niestety:P A wiem, że, teoretycznie, Niemcy mają większe szanse. Ale "wiara czyni cuda"(...podobnie jak determinacja, a tej, hope, Hiszpanom nie zabraknie:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie - golenie na zero i bikini już było ;) pomyślę nad czyms innym, co nie zrujnuje mojej psychiki:P ale może niech tak każdy jakiś postanowienie przygotuje;) w przypadku wygranej Hiszpanów;) co by wzmocnić ich siłę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat im to pomoże:P A ja tylko będę się męczyć musiała:D fasolko, czyżbyś była fanką Comy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonafasolka ...mam pomysł jeżeli wygra hiszpania to zapiszesz się na kurs salsy ;) albo taniec brzucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze co? ze mam sie do czegos zobowiazac? :o to wtedy na pewno pzregraja, zeby mi na zlosc zrobic :p fasolka, ale jak ci tak zalezy to farbowania na wsciekla czerwien nikt jeszcze nie zaproponowal :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrinne, sumienie - pomoże:P no co, sama mam się męczyć? brać na siebie odpowiedzialnośc za wygraną? cream - nie wiem czy już zauważyłeś, ale ja już mam postanowienie w przypadku wygranej Hiszpanii:P a ten taniec to może sobie zostaw - a propos drugiego topiku:P no to się rozumiemy - cream zapisuje się na kurs, a sumienie farbuje się na czerwono - żółto :P a ty Katrinne? :D tak, słucham Comy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka, cos mi mowi ze lubisz, wiec odpowiedz na pytanie jest tresciwe - tak :D :p :D eee nie sobie przeciez wymyslam sobie wymyslilbym jakies toasty czy cos :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie - nie bądź minimalistą :P taaa, ale jak wygrają, to tylko dzieki mojemu postanowieniu :P sumienie - takie masz dobre pomysły, to wymyśl i coś dla Katrinne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, nie nie, błagam! Jak sumienie ma mi coś wymyślić, to ja wolę już sama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D to nie minimalizm, prawdziwej radosci nei mozna kupic, jest bezcenna :p hm no dobra, nie boj sie katrinne, dla ciebie wymysle cos wyjatkowego np moglabys wkleic na kafe fote w bikii :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, nie dla psa(a w tym wypadku całej sfory:D) kiełbasa:P Poza tym, jak fasolka zaznaczyła, to już było ufff...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chwała Bogu:D Ja sobie sama świetnie poradzę(jak zawsze:P), choć nadal nie uważam, żeby jakiekolwiek postanowienie z mojej strony było potrzebne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×