Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

właściwie to mecz jest dzisiaj ;) ale ci powiem że teraz skupiam się na tym co się dzieje w polsce . sezon może się chyba nie odbyc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaxf
a o ktorej jest tecz dzisija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwał się ten, co ma odpowiednie:P I widzisz, widzisz? Znowu mnie do riposty zmusiłeś😭:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie wiem czy odpowiednie, bo ciagle nie wiem o co chodzi :p :D taa pewnie, lepiej mnie winic za swoje... podle instynkty :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem za Hiszpanią , ale coś mi mówi że wygrają niemcy.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I sie nie dowiesz:P (fasolka miała chyba rację co do tej poprawki ws. inteligencjii:P) No a kogo mam winić, przecież nie siebie:P cream, a co Ty się tak szczerzysz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zajmij się tym jedzeniem, bo się jeszcze zadławisz:P Cieszę się, że i tym razem zgadzasz się z fasolką:P Dieu, idę już, zanim trafię na pierwsze miejsce tej Twojej listy:P Chociaż, chociaż...to mogłoby być całkiem interesujące;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pokornie przyjmuje do wiadomosci :p nie no do pierwszego troche brakuje ale dobijasz do czolowki w zastraszajacym tempie :o :p ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo ja lubię piąć się w górę:classic_cool: ...ale powiem Ci, że niewiele trzeba, jak widać, co by się do tej czołówki dostać...słabiutko:P Ide:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale rozumiemy sie ze o czarnej liscie mowa? :D :p no wlasnie zauwazylem ze z lekkoscia ci to przychodzi :o :p :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, najprzystojniejsi są Polacy :P ja mam zawsze rację?? :D to coś nowego:D ale w takim razie skąd ta minka? :O :D a masz jakąś białą listę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie, nie przyczepię się do Twojej ostatniej wypowiedzi. Uznajmy, że masz święto:P A tak a propos święta...niezła impra na euro:classic_cool: Enrique wywija:D Samanta, przepraszam, źle wtedy zrozumiałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×