Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

Yes! Yes! Yes! :D (ale meczyk przeciętny, za to mina Szwajnsztajgera po wszystkiemu... :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli niewiadomo kiedy... no to koniec topiku :( slychać gwizd odjeżdżającej lokomotywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wloszech juz prowadza kampanie "odbijmy polakom euro" :p a jesli myslicie ze naciski ze strony mediow nie maja zadnego wplywu to sie mylicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam wlaśnie artykuł na onecie kurde trzeba im utrzeć nosa i zrobić najlepsze Euro jakiego świat niewidział..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie generalnie mało mamy, więc jest się o co martwić... a rozbawił mnie dziś w GW "Alfabet mistrzostw" i L jak Lotnisko :D że jak kibice przylecą to zdziwią się, że stamtąd to tylko jedną linią autobusową do centrum można dojechać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tego nei czytalem ale czytam wlasnie na zczuba o ekipie polsatowskiej i podoba mi sie, jak zwykle, co tam psiza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ekipie już czytałam;) Bożydar najlepszy? :D dobre...;) mnie się tam Włodarczyk podobał ... i James Hetfield czeskiej piłki :D ja sobie robię właśnie quiz o euro i pojęcia nie mam co robiłam przez ostatnie 3 tyg:O bo nic nie wiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ten quiz no napisali ze bozydar dostal bonus za skarpy :D :p ej no cholera, dobrze napisali, podoba mi sie i wnioski mam podobne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sport.pl - tam też jest alfabet z GW... uśmiałam się:D no cóż... testu bym nie zaliczyła:O Bożydara wolę słuchać niż na niego patrzeć, a że większosć czasu w studiu spędził... ale skarpy faktycznie fajne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×