Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadchodzaca23

jak spedzacie urodziny w samotnosci jesli takie wam sie zdarzaja?

Polecane posty

Gość nadchodzaca23

mnie juz dzisiaj lapie dol na sama mysl....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak to w samotności
tzn. nie masz rodziny, przyjaciół, nie pracujesz, nie uczysz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadchodzaca23
jak to w samotnosci? normalnie, sama w mieszkaniu posrod 4 scian. rodzine mam, ale w innym miejscie, tak samo przyjaciol (a raczej 1 przyjaciolke), na przyjaciela nawet nie mam co liczyc (zreszta obrazony jest na mnie), nie pracuje, studiuje. pewnie tez go spedze jak wiekszosc dni tylko dodam do tego dnia jakies lzy, dziwne mysli i moze alkohol na zagluszenie tego co zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się zdarzają, to staram się by ten dzień minął jak najszybciej. I staram się w ogóle nie myśleć o tym, traktuję to jak zwykły dzień. A już tym bardziej nie zastanawiam się nad tym na kilka dni przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadchodzaca23
no niestety, urodzinki w poniedzialek a ja juz w sumie od jakis 2 dni mam z tego powodu dola:( tak samo jest ze swietami, sylwestrem itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o moich urodzinach w tym roku nikt nie pamietal, wiec spedzilam ten dzien jak codzien, czyli sama ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka mówią mi
ja też każde spędzam sama, to już dla mnie norma, w styczniu kończyłam 26 lat... hmm żeby chociaż ten dzień był latem, to można go łatwiej zagłuszyć, wyjść do miasta, po zakupy, na spacer, a ja przesiedziałam cały dzień w domu i tylko się zryczałam bez sensu!!!! wieczorem dostałam sms od mamy: "Zdrowia na urodziny" wow.. mogła już lepiej nic nie napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do draski
Zyczę Ci, aby pomimo tego że bliscy nie pamiętali o Twoich urodzinach moje życzenia - zdrowia, pomyślności, bogatego życia duchowego, zawsze światłą nadziei w tunelu życia - przyniosły Ci dobrą energię :) Nie martw się w Niebie pamiętają o Tobie! i tak naprawdę mimo życzeń jesteśmy skazani na samotność egzystencjonalną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadchodzaca23
do do draski- wielkie dzieki:) och, jak bardzo bym chciala miec w sobie tylko optymizmu co niektorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababay
u mnie nie obchodzi sie urodzin tylko imieniny wiec przewaznie nikt nie pamieta o urodzinach. ja sie nie przejmuje tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze spedzalam sama
nie obchodze urodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, to nic strasznego. Ja ze swoich 29 tylko 3 spędziłem w towarzystwie dziewczyny, bo jakos tak mi się trafia, że poznaję zazwyczaj jakąś już po moich urodzinach i nie mamy okazji być ze soba tak długo, by mogła mi wyskoczyć z tortu. W tym roku dla przykładu panna rzuciła mnie zaraz po sylwestrze na parę dni przed moimi urodzinami. Można się przyzwyczaić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
i znowu powtorze..jkabys byla biedna i mieszkala na studiach ze studentami,to bys miala ludzi na urodzinach:) i zaraz by sie tez latwiej chlopak trafil,bo jakis bylby ich znajomy..a tak wlasne mieszkanie i smutne urodziny...moze idz do baru...z dosiwdczenia wiem,ze jak juz ktos sie dowie,ze masz urodziny,to wciagna cie do swojego towatrzystwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No prawdziwe :) Siedzę sobie sama znajomi daleko chłopak ma obowiązki zawodowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze spędzam urodziny sama. Idę do pracy, później robię zakupy i oglądam jakiś film. Nie mam doła, nie piję alkoholu, nie płaczę. To normalny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam nie obchodzę ani urodzin czy imienin (oczywiscie w pracy sa życzenia i mały poczęstunek bo to norma i tradycja od lat)ale prywatnie tak a 8lat to ani świat tez nie świetuje .traktuje jak normalne dni wolne , kiedyś się smuciłem teraz nie i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×