Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nicola76

stomatolog+Krakow- prosze poleccie kogos

Polecane posty

Czy ktos mi moze polecic dobrego i taniego dentyste w Krakowie??( interesuje mnie korona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ciezko kogos polecić ,tez jestem z krakowa.,zmieniam stomatologow po kazdej wizycie,jakos zaufanego i dobrego jeszcze nie znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio bylam u dr,inglot.za 10 minut skasował mnie 50zł,dodam ze jedynie lekarstwo załozył do zeba i kazał przyjsc w przyszlym tygodniu,ceny to chyba z kosmosu mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona krakow
na dobrego pasterza są dentysci w miare nie drodzy i fajnie zeby robią,jak plombujesz i masz jeszcze jakies dziury to daja lekarstwo do zebów gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkkkk
a ja poszlem do dentysty i nic nic nie zrobil tylko kazał zdjecie zrobic panoramiczne ,ok zrobilem zdjecie i zapisalem sie na wizyte,popatrzył na zdjecie i powiedzial zebym sie przygotował na nastepną wizyte i wziął ze sobą troszkę wiecej pieniązkow bo te plomby co mam to trzeba poprawić .no do cholery wafla o co chodzi pomyslalem ,ani mnie zeby nie bola ,jedynie mam jedną dziure a on nie patrzyl na ta dziure tylko chce mi nowe plomby w zebach robić.To już szczyt bezsczelnosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam kk
a mnie chcial wyrywac zdrowa ósemke!! i co powiecie?? powiedzial ze ósemki nie są potrzebne.to dobiero halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ,bo najlepiej zeby byc samemu dentystkąalbo w rodzinie miec jakiegos chociaz lekarza,to by napewno kogos dobrego polecił i by kasy nie zdzierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grcjjjanka
Odświeżajac watek,zeby nie zakładać nowego,w Krakowie,a własciwie w Nowej Hucie jest naprawde fajny i porzadny gabinet http://www.dentystanowahuta.pl/ Ja tam leczyłam zabek ,a teraz robiłam piaskowanie.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka-zapałka
Ja własnie teraz tez chce sobie wyczyścic zabki,w sumie bedzie to mój pierwszy taki zabieg.A potem jeszcze chce je sobie wybielic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rennntka
Nie wiem czy znacie ten gabinet www.dentist.com.pl Ale tutaj naprawde profesjonalnie podchodza do każdego pacjenta. A sama klinika robi duże wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renaTaGoik
Ja polecam doktora Tomasza Bobka. Poznałam go już dawno temu w Indexmedice, gdzie trafiłam z polecenia koleżanki z pracy. To był strzał w dziesiątke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś coś? Ukryszyłam sobie jedynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jednym miejscu nie wszyscy dentyści sa dobrzy. Poza tym zajmują sie różnymi rzeczami. Jeden kanalowym ,drugi protetyka ,trzeci chirurgią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TerrrEska
Czy ktoś poleci mi dobrego stomatologa w Krakowie ? Jestem nowa w mieście i szukam lekarza i stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o lekarza i stomatologa to ja polecam Lux MED. Możesz wykupić sobie u nich zarówno pakiet medyczny jak i za grosze dokupić pakiet stomatologiczny Komfort. to bardzo fajne i wygodne bo w jednym miejscu będziesz mieć wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie mogę z czystym sumieniem polecić jedną klinikę - Luxdentica na Ruczaju. Bardzo wysoki poziom świadczonych usług, bardzo dobry personel, w zależności od tego jaki masz problem - na pewno trafisz na najlepszego lekarza w danej dziedzinie. Mój uśmiech przeszedł dzięki nim prawdziwą metamorfozę i tylko dzięki temu miejscu i lekarzom z Luxdentica mogę się uśmiechać "pełną gębą" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam stomatologów z grupy Lux Med. Mam u nich pakiet medyczny od dłuższego czasu a teraz dokupiłam ten stomatologiczny Komfort. Dopłacam tylko 49 zł miesięcznie ale mam kompleksową opiekę dentystyczną . Myślę, że warto skorzystać z ich promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie Stomatologia Cichonia! bardzo dobrze i dokładnie leczą i bardzo się cieszę ze trafiłam na takich specjalistów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od dłuższego czasu korzystam z usług stomatologicznych w Lux Med. Pracują u nich najlepsi specjaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja leczę zęby w ramach pakietu Komfort. To  świetna sprawa, zarówno dla rodzin jak i singli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Krakowa i polecam swojego dentyste, jest prze super. Na pewno każdy będzie zadowolony. Dr Maciej Lepszy, przyjmuje m.in. w scandinavian clinic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za polecenie dr Lepszego, faktycznie bardzo miły pan doktor, usuwałam ósemke u niego, cały zabieg przebiegł sprawnie i co najwazniejsze bezbolesnie. Jestem bardzo zadowolona i polecam dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×