Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Czy warto ryzykowac? Może panie mi podpowiedzą...

Polecane posty

Gość

Historia krótka-bylismy razem, po pewnym czasie wszystko sie rozpadło, zerwalismy kontakt, ona znalazła sobie nowego, który bardzo szybko z nią zerwał, ja doszedłem do wniosku, że jestem już wyleczony z tego uczucia-po 6 miesiacach bez jakiegokolwiek kontaktu zaczelismy znowu rozmawiac-a ja uśwadomiłem sobie że... wcale ale to wcale mi nie przeszlo-wciąż ją kocham-problem polega na tym czy warto próbówać ja odzyskać... jak to rozegrac, tzn jak spróbowac-przeciez nie umówie sie nią chyba po prostu na randkę... jak ona może zareagowac? czy po jakiejkoliwek próbie z mojej strony nie przestanie sie znowu odzywac? Jak wy, drogie panie odbieracie taką sytuację? jak to wyglada z kobiecego punktu widzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnbnbn
a co cie obchodzi kobiecy punkt widzenia? ona jest lesbijka i chcesz sie na transwestyte zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie. Po prosru tym razem nie chce niczego sp***yć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie Justynaaaaa
Umów się z nią od razu na randkę jednocześnie nie nazywając tego randką. A po sie nas poradź, co dalej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnbnbn
gosciu, po pierwsze 1) kto oprocz ciebie ma wiedziec, jak sie wam uklada 2) ZAWSZE schodzenie sie to kupa, jak pisze szanowny przedmówca, nic nie uratujesz, pograzysz sie, mimo ze kazda przyglupia kafeterianka bedzie ci mowila, zebys walczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnbnbn
3) jest milion innych kobiet, po co ją i siebie meczysz?no chyba, ze jestes tym facetem z postu MYSZKI MIKI "ODPOWIEDZ NA RANDKE INTERNETOWA" zyjesz na wyspie z grupa kanibalow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie Justynaaaaa
Jak to , po co? Jak się chce, to się to robi i już.:D A czy się zejdą, to się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za pytanie....
jeśli czujesz że ją kochasz to walcz, knuj, rób coś :)) Może nie nachalnie ale delikatnie brnij do celu... Jeśli ta miłość jest odwzajemniona to będzie Twoja :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ta miłość jest wzajemna to gość nic nie musi robić- laska sama przyleci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaziolek
ale taka rusana przez innego kolesia. na jedna milosc najlepsza jest inna milosc. daj se na luz z ta paniena, ona bedzie Ciebie zdradzala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
coż-bede próbował-zobaczymy co z tego wyjdzie. Jesli nic to może łatwiej bedzie zpomniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very very
lepies sobie przypomnij powody rozstania... tylko na tej podstawie można obstawić co może być dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc jedziemy na tym samym wózku u mnie ja zerwałam a teraz on chce wrócić i ja nie wiem co robić moja rada zaproś ją na spotkanie, broń boże nie nazywając tego randką albo najlepiej wogóle gdybyś ja spotkał gdzieś "niby" przypadkiem i zaprosił na kawę, wtedy wyczaisz czy ona chce się spotykać czy no chyba że ona jest takim ewenementem jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×