Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lusia_plusia

chce byc w ciazy

Polecane posty

Gość ..Monika..
Życzę Wam POWODZENIA I TRZYMAM KCIUKI ZA WAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka z dodatkiem sera
ja chyba tez chcę.Juz 2 dzien okresu niemam. No ale to pół na pół ze jestem. Objawów nie mam, nie wiem ile czekac ? tydzien po terminie miesiączki i wtedy isc zapisac sie do ina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile razy jeszcze założysz
kaszka rób test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Monika..
Jeśli jesteś po terminie spodziewanej miesiączki to możesz spokojnie zrobić test. Jeżeli wynik będzie pozytywny wtedy biegiem do lekarza :) Czekam na informacje o wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka z dodatkiem sera
a robienie testu przed ginem jest obowiązkiem kobiety? nie chcę testu robic i z niecierpliwością czekac na wynik. Chce z dnia na dzien teraz byc w nieswiadomosci i czekac czy bedzie czy nie okres. jak do tygodnia sie nie pojawi planuje isc do gina- bez robienia tesu.Czy musze go robic koniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musisz przecież nikt ci
nie kaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz bo gin to nie jasnowidz i sie zapyta na dzien dobry "a test pani robila?" :P bo wczesnej ciazy moze nie wykryc na USG i nic nie bedziesz dalej wiedziala. test niewiele kosztuje. nie rozumiem dlaczego nie chcesz go zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka z dodatkiem sera
oj zakładam topiki i dopisuję sie do istniejących no ele nie zmieniam nikow to bedzie kazdy wiedział ze kasza jest w ciązy bądz - dostała okres. Nie wiem nawet jak do takiego testu sie zabrac- chyba umre jakbym dzis zobaczyła negatywny wynik.Wole jeszcze poczekac w tej niepewnosci i potem do gina sie zapisac na wizyte- pewnie mnie przyjmą dopiero za iles tam czasu- kolejki sa teraz z pewnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym chciała ale jakoś nie wychodzi :( Próbujemy prawie rok i nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dziwne podejscie :) test sie robi bardzo prosto. trzeba na niego nasikac zreszta masz wszystko krok po kroku opisane w instrukcji... a gin tak jak pisalam moze nie wykryc wczesnej ciazy i np wyslac cie na test z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka z dodatkiem sera
bez zrobienia testu lekarz nie przyjmie? powiem ze nie mam okresu ,i ze chyba moge byc w ciązy i co? on nie jest w stanie badając mnie stwierdzic ciązy? on załozy mi karte dopiero jak mu powiem ze test zrobiłam? co powie jak przyjde za tydzien bez testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Monika..
Lepiej żebyś zrobiła test, bo na potwierdzenie ciąży przez ginekologa jest za wcześnie. Napewno zapyta się czy robiłaś test. Zapewne będzie kazał Ci go zrobić, lub zrobić test z krwi bHCG który daje 100% pewność. Od Ciebie zależy czy poczekasz, czy nie. Ale myślę, że jak nie zrobisz testu teraz to będziesz musiała na wynik czekać trochę dłużej niż Ci się wydaje. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
ja mam juz jedno dziecko ma prawie dwa lata i wiecie co? chcialabym jeszcze jedno ale boje sie tego porodu, okropnego bolu i dlatego nie mam odwagi by sie zdecydowac na drugie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjmie cie powie "jak tam robila pani test?" powiesz ze nie to sie zdziwi :) karty ci nie zalozy napewno. ja chodzilam do kilku i zaden na 1 wizycie karty nie zaółzyl mimo ze test mialam zrobiony :D:D:D zrobi ci usg sprawdzi czy cos widac jak widac to fajnie a jak nie widac to ci powie "prosze test zrobic i sie do mnie zglosic to jesli bedzie pozytywny dostanie pani folik a jesli negatywny to luteine na wywolanie okresyu"... i guzik bedziesz wiedziala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka z dodatkiem sera
dzis jest 28 czy 29 dzien cyklu.Generalnie mam regularne co 26-27-28,29 cykle. jednak wtedy czuję taki cięzki brzuch, ból a tego bólu przed okresowego nie czuję do dziś. Kochalismy sie równo w owulację i dzień po na wszelki wypadek gdyby dzien owulacji był na ten drugi dzień:) Zadnych objawów nie mam, zdrowo staram sie odzywiac. ja tez boje się pododu i ogólnie stanu po porodzie, zycia z dzieckiem, troskami, problemami- boje sie czy dam radę, czy się nie podłamię, boje sie bezradnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka z dodatkiem sera
luteina na wywołanie okresu? a moze dac luteine?a moze jestem w ciązy atego nie bedzie widac na usg?...nie mozna tak odrazu wywoływac okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Monika..
Obawy to nic strasznego :) Napewno bardziej bym sie zdziwiła gdybyś ich nie miała :P To jak?? Będziesz robiła test?? Bo tu już pewnie dziewczyny obgryzają paznokcie w oczekiwaniu na wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka z dodatkiem sera
Co to znaczy: Normy beta-HCG od kiedy liczy się "tydzien ciązy?" tydzień ciąży mlU/ml 3-4 ----------- 9 - 130 4-5 ---------- 75 - 2600 5-6 --------- 850 - 20,800 6-7 ------- 4,000 - 100,200 7-12 ---- 11,500 - 289,000 12-16 ---- 18,300 - 137,000 16-29 ----- 1,400 - 53,000 29-41 ------- 940 - 60,000 tydzien od ostatniej miesiączki czyli w owulację? tak? tydzień od ostatniej miesiączki mlU/ml 3 5 - 50 4 4 - 426 5 19 - 7,340 6 1,080 - 56,500 7-8 7,650 - 229,000 8-12 25,700 - 288,000 13 -16 13,300 - 254,000 od kiedy ta ciąza tu jest liczona? Normy hcg Ciąża 1.3-2 tydzień mlU/ml 16 - 156 Ciąża 2-3 tydzień 101 - 4870 Ciąża 3-4 tydzień 1110 - 31500 Ciąża 4-5 tydzień 2560 - 82300 Ciąża 5-6 tydzień 23100 - 151000 Ciąża 6-7 tydzień 27300 - 233000 Ciąża 7-11 tydzień 20900 - 291000 Ciąża 12 tydzień 16684 - 127939 Ciąża 13 tydzień 10743 - 89074 Ciąża 14 tydzień 7895 - 70818 Ciąża 15 tydzień 6210 - 69173 Ciąża 16 tydzień 5730 - 54585 Ciąża 17 tydzień 5267 - 57465 Ciąża 18 tydzień 3180 - 51360 Ciąża 19 tydzień 5879 - 55183 Ciąża 20 tydzień 1234 - 45771 Ciąża 21-39 tydzień 2700 - 78100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile razy jeszcze założysz
jeju kaszka zadajesz wręcz przeprzaszam za wyrażenie ale zadajesz głupie pytania. usg nie wykryje tak wczesnej ciazy. lekarz wyśle cię na badanie z moczu lub krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Monika..
Luteiną się nie przejmuj jeżeli Ci przepisze. Jeśli nie jesteś w ciąży - wywoła okres, natomiast jeśli jesteś - podtrzyma ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka z dodatkiem sera
głupie pytanie nie głupie- ale skoro zadaję to znaczy ze nie wiem. To bylaby pierwsza ciąza, skąd mam wiedziec? zapytam inaczej. powiedzmy ze jestem w ciązy. Okres miałam 14 maja, owulacja w 13 dniu 26,27 dnia, 28.... kochalismy sie w owulacje 2 x pod rząd czyli ok 27,28 chyba. Teraz mamy 11 czerwca.Powinnam miec planowo teraz okres prawda? I powiedzmy ze za tydzien pójde do gina. I teraz pytanie. Od kiedy on powie mi " pierwszy tydzien cięzy ma pani teraz" Czy od momentu owulacji jest ciąza, czy od momentu jak na usg zobaczy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka z dodatkiem sera
jakos mnie boli lekko w podbrzuszu, ale to zbyt lekko jak na okres.Myslicie ze taki ból w podbrzuszu moze przewidywac ciąże. Przepraszam jezeli i to pytanie jest głupie.No ale kto ma mi poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile razy jeszcze założysz
no właśnie zadajesz pytania wiec nie wiesz. google nie bolą. a są skarbnicą wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka z dodatkiem sera
w goglach takich odpowiedzi nie znalazłam.A tu nikt nie pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×