Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lusia_plusia

chce byc w ciazy

Polecane posty

Gość bosze co za tepak
Kobieto czy do ciebie nic nie dociera z tego co ci pisza ?? Radza ci zeby zrobic test bo wtedy w minute sie sprawa wyjasni - szczegolnie jak juz jestes po dacie @. Badanie ginekologiczne a nawet usg nie wykryje tak wczesnej ciazy, karty ciazy tez nikt na pierwszej wizycie nie zaklada Wiec zrob test albo idz na bete zamiast meczyc ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginekolog nigdy Ci nie powie, ze jestes w pierwszym tygodniu, bo tego nie wykryje na zadnym aparacie. zrob ten test w koncu! ja zrobilam test 2-3 dni po terminie @, poszlam do gina ok 5 tyg, zeby potwierdzil, bo chcielismy to oglosic rodzinie w wigilie, a do wybranego ginekologa poszlam w 7-8 tyg tak, ze juz bylo widac bijace serduszko. jak bylam u tego pierwszego gina w 5. tyg. to na usg widac bylo taka kropeczke czyli zagniezdzone jajeczko, wczesniej nie ma szans, zeby ginekolog stwierdzil ciaze. jak sie tak boisz zrobic ten test to poczekaj do 4-5 tyg i wtedy idz do gina, choc uwazam, ze test zrobic powinnas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka z dodatkiem sera
OK to tępak jeszcze raz zapyta jak nie chcesz nie odpisuj. powiedzmy ze jestem w ciązy. Okres miałam 14 maja, owulacja w 13 dniu 26,27 , 28.... kochalismy sie w owulacje 2 x pod rząd czyli ok 27,28 chyba. Teraz mamy 11 czerwca.Powinnam miec planowo teraz okres prawda? I powiedzmy ze za tydzien pójde do gina. I teraz pytanie. Od kiedy on powie mi " pierwszy tydzien cięzy ma pani teraz" Czy od momentu owulacji jest ciąza, czy od momentu jak na usg zobaczy cos? OD KIEDY JEST PIERWSZY TYDZIEN CIĄZY......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka z dodatkiem sera
flamasterka- ale ten 5 tydz jak poszłas do gina to liczysz od owulacji? Czyli jak moja była 2 tyg temu to znaczy ze powinnam isc za 3 tyg dopiero do gina z gotowym oczywiscie pozytywnym testem? Potem w 7 juz bije serce? nieprawdopodobne przezycie. Czyli za 3 tyg idąc do gina na usg juz widac bedzie kropeczkę.Teraz narazie moge sobie poprostu te 3 tyg normalnie zyć bez szns na zobaczenie na usg czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, a ile Ty masz lat, ze tak bardzo chcesz zajsc w ciaze? Bo ja mam wrazenie, ze masz 15, Twoje pytania sa na takim poziomie, wypowiedzi. Nikt tutaj nie rozumie dlaczego nie chcesz zrobic tego testu i ja rowniez. mam wrazenie,ze sama jestes dzieckiem a chcesz juz rodzic.. zastanow sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak spozniala mi sie miesiaczka 2-3 dni to od razu zrobilam test, wiedzialam, ze cos jest na rzeczy, bo zaczelismy z mezem proby a okres mialam zawsze regularny. test wyszedl pozytywny wiec za jakis tydzien poszlam do gina, zeby sie upewnic i on stwierdzil ciaze, powiedzial, ze to b. wczesna ciaza maksymalnie 4-5 tydzien, pokazal mi na ekranie te kropeczke. powinnas zrobic ten test i nie bac sie zadnej niespodzianki, bo jak pojdziesz do gina za jakis czas to wysle Cie na badania, chyba, ze pojdziesz w 7-8 tyg, bo wtedy juz mozna zobacxzyc serduszko i nie ma juz zaddnych watpliwosci. skocz do apteki, zrob test i napisz nam co wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Monika..
Ja na Twoim miejscu zrobiłabym test. Bo jak okaże się, że wynik jest pozytywny i (odpukać) zacznie się coś dziać niedobrego - jakieś plamienia, czy coś to będziesz miała sansę uratować ciążę, a jak nie będziesz znała wyniku to pomyślisz, że się nie udało i że dostałaś okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka z dodatkiem sera
ale jezeli flamasterko od owulacji do daty miesiączki któa sien nie pojawia mineło 2 tygodnie i poszłas dolekarza tak po terminie miesiączki 3 dni to jakim cudem powiedział ci ze to 4 tydzien ciązy? Myslałam ze od owulacji liczy sie to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytal sie o date ostatniej miesiaczki i na tej podstawie tak wyliczyl, choc wg moich obliczen zaszlam w ciaze 1. grudnia wiec byla to ciaza 3-4 tygodniowa. wiesz roznie to licza ginekolodzy, ale Ty zrob ten test wreszcie :) lykasz juz folik? bo jak nie to tez go kup jak bedziesz w aptece kupowala test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta ktora chce zajsc tak bardzow w ciaze to sie tym wszystkim interesuje, ma pojecia na ten temat, wie co ma zrobic, wie od kiedy liczy sie ciaze, wie keidy zrobic test, kiedy pojsc do lekarza co jej moze zagrazac, i na pewno wie od kiedy liczy sie plod, zna odpowiedzi na te twoje durnowate pytania, ile ty masz lat dziecko ??????????? dzieci rodza dzieci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej ztobic test a do
gina isc tak ok. 8-9tc, zeby bylo cos widac i wiadomo bylo ze z ciaza ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam u gina w 6-7 tc a ja
poszlam na poczatku 11, to okazalo sie ze ciąża jest martwa od 2tyg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieskładna
Współczuję... :( My po jednym poronieniu próbujemy znowu. Na razie po prostu biorę feminatal i staram sie myśleć pozytywnie. Choć nie zawsze jest to łatwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka z dodatkiem sera
musze wreszcie zareagowac na tą durną babę. Idz stąd kobieto. ja będe miała pierwszy raz dziecko(chybaze nie) i mam prawo pytac o wszystko, mam prawo nie wiedziec, mam prawo kapujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My odczekalismy 3 cykle i dzia
lamy, wlasnie mam dostac@, ale moze juz nie dostane, chociaz brzuch boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka z dodatkiem sera
flamasterko-dziękuję. jak wrócę do domu kupie test. Powiedz mi jeszcze wg moich wyzej juz podanych danych okres czy ja jestem powiedzmy w 2 tygodniu czy w czwartym. Dziś i wczoraj miałam termin okresu- nie mam. Okres miałam ostatni 14 maja.. Owulacja w 13 dniu tak jak pisałam w tym tez dniu kochalismy sie. W takim razie liczy sie ciąże od tego 14 maja czy od owulacji? Bo od owulacji jak widzisz mija 2 tyg juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam juz dosc jak spiewala gosk
bylabys teraz w 2. tyg, ale jesli gin policzy od daty miesiaczki to powie Ci, ze w czwartym. tak samo licza termin porodu wlasnie od daty ostatniej miesiaczki czyli 40 tygodni w sumie a wiadomo, ze gdyby liczyl z matematyczna dokladnoscia to wyszloby inaczej. ja juz dawno przestalam tak liczyc, bo nigdy nie wyjdzie tak jak powinno. to tak samo jakby powiedziec, ze ciaza trwa 9 miesiecy czyli powinno byc 36. tygodni a trwa 40, wiec gdzie tu logika? najlepiej nie liczyc z taka precyzja to wszystko wyjdzie. jak zrobisz ten test to daj znac co wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka z dodatkiem sera
test testem, czuję ze ten brak okresu to stres a nie ciąza niestety. No ale zobaczymy. Czyli moge sobie mówić ze jestem w 2 tygodniu a lekarz powie ze w czawartym? w takim razie lekarz wie lepiej. Skoro jestem w 4 tym tygodniu czyli w 1 miesiącu ahahahahah On jak mi wyliczy to pewnie dzien porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka z dodatkiem sera
cholera co was tak interesi moja ciązahihihihi jak nie jutro to pojótrze zrobie test.Bo kto wie moze jutro rano wstane i okres bedzie.... test to juz powazna sprawa.Naprawde mam cykora ze nagle ic tam nie zobacze ciekaego. Folik- od kilku miesięcy biore, zjadam jogurty, soki, sałatki, nie pije kawy,odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarze roznie licza, to prawda. ja sama mialam klopot z odpowiedzia na pytanie ktory to miesiac? bo bylam np w 16. tygodniu czyli zgodnie z matematyka bylaby to okncowka czwartego miesiaca ale tym sposobem zabrakloby tego 9. miesiaca, bo wyszloby 36 tygodni na cala ciaze :( nie ma sensu tak tego obliczac. ciekawe co pokaze test? a tak na marginesie chcecie miec bejbika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka z dodatkiem sera
flamasterko- może głupio piszę,ale niestety nie jestem juz młoda i powiem tak; to ostatnie dzownki na dziecko. Zdecydowalismy się na nie poniewaz stwierdzilismy ze wreszcie stac nas bedzie na wychowanie dziecka. Wiesz jak jest- jesli o mnie chodzi nie decydowałabym sie na dziecko jezelibysmy sami nie mili co jesc itp. Takie czasy.A samą miłoscią dziecka bym nie nakarmiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My odczekalismy 3 cykle i dzia
ja miałam @ 15 maja, więc dzisiaj powinnam dostać, ale przesuwa mi się ok 2-3dni, moze nie przyjdzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka z dodatkiem sera
no to mamy tę samą sytuację:) tylko ja 14 maja miałam. To bedziemy w tym samym momencie w ciązy. Oj boli mnie prawy jajnik.uuuuuuuu o to do cholery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wic jezeli czekacie na dziecko to nie ma co zwlekac tylko robic test! test wykryje ciaze juz pierwszego dnia oczekiwanej miesiaczki a lepiej wiedziec, bo wtedy zaczynasz na siebie uwazac itd. choc z informowaniem innych np. rodziny lepiej sie troszeczke wstrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My odczekalismy 3 cykle i dzia
piersi bolały kilka dni po domniemanym zapłodnieniu, teraz nie:( a brzuch jak na @ :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My odczekalismy 3 cykle i dzia
ostatnio uwazalam i nici:( Uwazam cały czas i pozytywnie sie nastawiam, jak nie teraz to nastepnym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka z dodatkiem sera
no mnie tez piersi bolały ale myslałam ze rosną od ujędrniania balsamami - teraz je odrzuciłam. Ja dbam juz o siebie od zapłodnienia w owulację. Brzuch lekko pobolewał jak na okres ale lżej. A teraz własnie jajnik boli prawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszka ty idz lepiej do psychiatry mowisz,ze juz ostatni dzwonek na dziecko a po kazdym twoim wpisie widac,ze masz 15 lat, test to powazna sprawa????????????? przynajmniej bys wiedziela.. mowisz tak jakby to mialo zagraz twojemu zyciu i nienarodzonemu dziecku, ktorego pewnie i tak nie ma nawet w brzuchu, pewnie macica ci sie ejszcze dobrze nie rozwinela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka z dodatkiem sera
a ja troszke panikowałam, az tak bardzo nie nastawiałam sie, troszke miałam panike stres , a nóz spowodowało to ze zaszlam.Chciaz jeszcze dwa dni powinnam poczekac. A ten test - jak nie dzis to jutro zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×