Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lusia_plusia

chce byc w ciazy

Polecane posty

Gość My odczekalismy 3 cykle i dzia
zostawice kaszke w spokoju, to jej sprawa czy robi test czy nie. Lekrz po wygladzie maciciy moze juz stwierdzic ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem sie uda - hurrraaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka z dodatkiem sera
a ja chyba popłochu robic nie powinnam.Powinnam jeszcze chyba poczekac, az taka w gorącej wodzie kąpana bbyc nie moge. raz spóżniła mi sie tydzień czasu, więc i teraz moze jakies zawirowania a ja przezywam ciążę. Poczekam jeszcze zanim zrobie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszko
czy zrobisz test czy nie ... zacznij łykać folik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ta witamina jest najbardziej potrzebna w pierwszych trzech miesiącach od zajścia w ciążę, w tedy gdy tworzą się pierwsze komórki. Lekarze zalecają łykanie foliku na 3 m-ce przed planowanym zajściem w ciąże, lub nawet łykanie przez wszystkie kobirty w wieku rozrodczym bez względu na to czy plnaują ciażę, czy nie... Wiadimo że najwięcej jest ciąż nieplanowanych. Wtedy matka dowiaduje się dosyć późno a brak tej witaminy może spowodować poważne wady płodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszko
w szczególności wady układu nerwowego. Folik to podstawa! I nie czakaj do wizyty tak jak napisała MaMani... to bzdura: "jesli bedzie pozytywny dostanie pani folik a jesli negatywny to luteine na wywolanie okresyu"... Po tych wszystkich badaniach to już może byc za p,óźno na branie kwasu foliowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka z dodatkiem sera
od paru juz miesięcy biorę folik i zdrowo staram sie odzywiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszko
"Dlaczego należy stosować kwas foliowy? Badania naukowe udowodniły, że przyjmowanie kwasu foliowego zapobiega występowaniu zaliczanych do najcięższych wad wrodzonych u potomstwa – wad cewy nerwowej (bezmózgowia, rozszczepu kręgosłupa). Dlatego jeżeli tylko istnieje szansa, że możesz zostać mamą powinnaś zażywać preparat zawierający kwas foliowy. To zdrowie Twojego dziecka. " http://www.kwasfoliowy.pl/serwis.php?s=295

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszko
ufffffff... no to mnie uspokoiłaś. Bo niektóre nieświadome mamy myślą że biorą folik...aby się łożysko nie odklejało. I nie spieszą się z nim zbytnio :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem sie uda - hurrraaaaa
a ja od pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem sie uda - hurrraaaaa
feminatal800, bo folik moze byc slabo przyswajalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppupppppppppppppupppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×