Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciezko mi

wzdecie, bol brzuszka, kolka, gazy czy napewno? Pomocy

Polecane posty

Gość ciezko mi

Witam Mam 4 tyg synka. Od 2 tyg malutki strasznie sie prezy, steka przez sen, prezy sie, ma klopoty z zasypianiem, czesto sie wybudza i placze. Puszcza bardzo glosne baczki ale przy tym placze. Placze takze jak tylko zaczyna robic kupke. Karmie go mlekiem bebiko. CZesto ulewa, ale dopiero ok 2 godz po jedzonku mleczkem juz strawionym ( twarozkiem). Pediatra przepisala mu espumisan i czopki viburcol. Przepajam takze herbatka z kopru hipp. Niestety nie ma zadnych efektow. Malutki strasznie sie meczy, placze az robi sie intensywnie czerwony. Masaze brzuszka, noszenie ze zmianmi pozycji nic nie daja. Jestem juz bardzo zmeczona. Moze macie jakies pomysly uwagi moze cos robie nie tak. Pozdrawiam i dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezko mi
dodam jeszce ze maluszek ma duzy apetyt potrafi 120 naraz wypic. Moze mleko za malo kaloryczne? Moze sie nie najada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układaj dzidziusia często na brzuszku - tylko nie zaraz po jedzeniu ! niech się odgazuje ;) będzie mu lepiej. nie wiem co ci radzić :( moja miała to samo, u nas nie wiele pomagały specyfiki :( przeszło ok. 4 miesiąca - ale pamiętam jak byłąm padnieta na pysk :( masuj maluszka układaj na brzusiu dawaj tej herbatki + te specyfiki- bedzie troszkę lepiej, ale nie wiem czy jest coś w 100% skutecznego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa jak nosisz do odbicia - to lekko oklepuj miejsce tuż nad pupą- szybiej maluszek ci się wypurka i będzie mu lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też dużo jadł - chociaż wydawało mi się że się nie najada. prężył nóżki, płakał, płakał i jeszcze raz płakał. niestety miał kolki. mnie lekarz zapisał debridat i gripe water (to bez recepty). u nas akurat pomogło ale wiem że nie wszystkim pomaga. często masowałąm mu brzuszek albo ogrzewałam suszarką i to pomagało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sagga
czasem pomaga zmiana mleka na inne. spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezko mi
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Binas
U moich dzieci pomagał regularnie podawany przed każdym karmieniem INFACOL. Łatwo się go dozuje, ma fajny smak, który smakuje dzieciom. I u nas pomógł na wzdęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Binas
I polecam również to co Celixxx- układanie do snu na brzuszku - gazy łatwiej odchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×