Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciązona rybka

chrzest i nagle dziecko jest głodne i płacze- co robić?

Polecane posty

Gość zaciązona rybka

Powiem moze obrazowo: jest chrzest.Wszyscy siedzą w kościele i akurat jest moment ze dziecko powinno byc karmione. Ryczy. Co robić? wyjąc piers i karmic 30 min. Czy moze wczesniej odciągnąc mleko do butelki i w razie czego podac? jezlei tak mozna tomam kolejne pytanie. Czy dziecko zechce pić z butelki pierwszy raz? wczesniej nigdy nie piło z butelki- prosze o wypowiedzi doswiadczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mozesz nakarmic
przed msza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opopuyu
byłam świadkiem czegos takiego tu pora chrztu a matki i dziecka niema! ksiądz juz błogosławi a ich brak! mąż jej pobiegł po nią i ufff zdązyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej butla... Przeciez piersi nei wywalisz w kosciele;) No i nakarm dziecko przed mszą, nwet jesli to nei pora karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mozesz nakarmic
nakarmilam przed msza i z glowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KroKodyleK.
nakarmiłam przed maszą, mimo, że to nie była pora karmienia i problem miałam z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chrzcić dziecka
a już na pewno nie wieku, kiedy jest tego nieświadome, może wcale nie chce być chrześcijaninem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy jej gadata
często jest tak ,że kobiety nie karmią butlą tylko piersią. Słyszałam tez ze aby przestawic dziecko z piersi na butlę to nie taka łatwa sprawa. Trzeba zastąpic jedno karmienie piersią- butlą, i tak codziennie coraz więcej piersi odstawiac a butlę podawac.Jak dziecko wczesniej nie było karmione butlą to nie sądzę by w kościele chciało pic z butli. Ono wyczuwa ze smoczek to nie cycek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciązona rybka
myslałam ze na siłę nie ma co karmic dziecka. Są odstępy o 3 godzinne i na siłę nie ma co wciskac mleka. Do poprzedniczki- świeta prawda. Chrzescijaninem? jestem katolikiem ,wziełam ślub kościelny i chcę dzieci wychowac po katolicku. jak dorośnie i zdecyduje ze chce byc ateistą czy buddystą- jego zprawa. ja mu Boga nie zabiorę bo moze sie okazac ze jednak chce byc katolikiem.Polska to kraj katolicki.Nie moge dopuscic by nie było ochrzczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mozesz nakarmic
ja tam mojemu dziecku zadnych przerw regulaminowych nie robilam :classic_cool: Jadlo jak bylo glodne, ewentualnie wtedy wlasnie gdy gdzies trzeba bylo pojsc to wczesniej ;) No chyba, ze Twoje dziecko nie tknie przed uplywem tych 3h, skoro tak przyzwyczailas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo za wypowiedz dla rybki
zgadzam sie w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciązona rybka
dziecka nie karmi sie na żadanie. To ze płacze nie znaczy ze jest głodne. Często matki słysząc płacz juz przystawiają do cyca- a ono poprostu jest zmęczone, senne, znudzone, potrzebuje utulenia, zmiany otoczenia, innej zabawki, ma chandre, a moze cos je przestraszyło.Karmiąc co 3 godz matka ma dla siebie czas.Jest drzemka- karmienie i aktywnośc. Potem znów sen, karmienie i aktywnośc. Wtedy mozna taki plan dnia jakos rozplanowac a nie strczec z cycem i czekac az zaryczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak my mieliśmy chrzest to przed mszą ksiądz powiedział, że jakby było trzeba to mogę wyjść na zachrystię i zająć się dzieckiem. Może i u was jest takie rozwiązanie. My mieliśmy prywatną mszę w sobotę więc to wszystko trwało o wiele krócej i nie musiałam biegac i karmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
nakarm dziecko przed masza . ewentualnie wez butele z herbata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×