Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nina foremnnnnna

co na parapetówke?? Pomóżcie!!!

Polecane posty

Gość nie kupuj mu pierdow
taki zestaw kieliszkow i flaszka to bedzie kolo 100zl... Jak Cie stac mozesz dorzucic taki talon (wtedy na mniejsza kwote).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj mu pierdow
jak Cie stac to przeciez mozesz!! Nie bedzie glupio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina foremnnnnna
ale taki fajny zestaw kieliszkow do koniaku, do wodki, do wina do sznmpana, do whysky to tez fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy zakup dla obcej osoby może się nie spodobać. Ale jak nina pisze, że jest to jej bardzo dobry przyjaciel, to na pewno zna jego gust i styl w jakim urządza mieszkanie. Jeszcze mi przyszedł do głowy jakiś ładny zestaw do alkoholi - kubeł na lód, korkociąg, korki - są takie bardzo eleganckie zestawy w ozdobnych pudłach. Trochę kosztowne - ale jak pieniądze nie grają roli. Dobremu kumplowi można też kupić komplet łazienkowy - ręczniki, szlafrok kąpielowy i pantofle - są takie w wersji exclusive w dobrych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina foremnnnnna
"nie kupuj mu pierdow" w sumie masz rację :) takie kiliszki i talon :) powinno mu sie spodobać :) tylko gorzej jak inni goscie poprzynoszą same kwiatki :/ im bedzie głupio :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina foremnnnnna
"phii" kubeł na lód tez fajna sprawa :) taki srebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina foremnnnnna
Tylko teraz trzeba się zorientować czy mozna kupic taki talon :) Słyszałyscie o czyms takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj mu pierdow
wlasnie nie oritntuje sie w talonach :O A nie mozesz pojsc do niego kapke wczesniej (np pod pretekstem pomocy w kuchni) i dac mu ten prezent na osobnosci? Wtedy nikogo nie zawstydzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywają w różnych sklepach. Tylko teraz to się nie nazywa talon, tylko karta upominkowa. Najwięcej tego mają w sklepach odzieżowych. Ale najlepiej się zorientuj przez internet. Znajdź numer na infolinię do sklepu, który Cię interesuje i zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina foremnnnnna
własnie znalazłam ze jest cos takiego jak karty upominkowe w media martk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina foremnnnnna
Mozna je zasilic dowolną kwotą do 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacie takie powiedzenie " darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby" ?? :) kup co uważasz i po problemie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj mu pierdow
Jakbys chciala jednak sam talon (bo z tym szklem to klopot, ze sie natachac trzeba :/ ) o wiekszym nominale to kup sajna kartke, napisz zyczenia, a talon wsadz do srodka ;) Jak kulturalny to nie wyciagnie i nie bedzie sie chwalil przed wszystkimi tylko Ci podziekuje, a wszyscy beda mysleli, ze to tylko katrtka. Do tego obowiazkowo flaszka, zeby sobie nie pomysleli, ze z pustymi rekami przyszlas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facetowi bon do sklepu ?? :O nie sądzę żeby to był dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj mu pierdow
fannky ---> Oczywiscie, ze tak. Ale jak to dobry kolega to chcialoby sie jednak sprawic jak najwiecej radosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj mu pierdow
do sklepu ze sprzetem elektronicznym :P Facet lepiej sie zna niz baba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina foremnnnnna
A czy przed ta imprezą lepiej zrobić sobie lewatywkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina foremnnnnna
no i podszywacze już są :/ Dziekuje za rady :) myśle ze masz naprawde rację :) flaszka i kartka a w srodku karta upominkowa :) powinien sie ucieszyć :):) A zalezy mi zeby sie ucieszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj mu pierdow
i chyba nawet lepsza ta karta upominkowa, niz talon... Zwlaszcza, ze to sie doladowuje, wiec nikt nie bedzie wiedzial ile tam jest pieniedzy nawet on sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj mu pierdow
i nazwa lepsza :D niz "talon" bo talon to mi sie kojarzy z PRLowskimi kartkami :P super prezent wymyslilas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nino, i jeszcze jedno - 500 złotych na prezent, to dosyć sporo. Ja wiem, że to Twój dobry kumpel, ale zastanów się jeszcze nad tą kartą. Możesz mu dać coś takiego, ale tylko wtedy, gdy jego też stać na prezenty tej wartości i jest to przyjęte w waszym środowisku. Bo dostając prezent tej wartości będzie się czuł w obowiązku zrewanżować Ci się podobnym. Stać go? Parapetówka, to więcej niż urodziny, ale nie jest to aż tak wyjątkowa sytuacja, żeby kupować coś na tyle drogiego. Chyba, że obracasz się w towarzystwie ludzi na tyle zamożnych, ze takie prezenty są normą. Wtedy wszysto jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj mu pierdow
nie kupuj mu pierdow ---> Wcale nie koniecznie... Prezent bedzie od serca. Wiec nie ma co stawiac go na "wage" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj mu pierdow
niekoniecznie - mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina foremnnnnna
nie kupuj mu pierdow --------- wymyśliłam z Twoją pomocą :) phii ---------------- w moim srodowisku nie ma zamożnych ludzi. Raczej tacy normalni :) dodam ze jestesmy raczej młodzi, ja mam 22 lata a moi znajomi od 19 do 26. Ale ja pracuje i dość dobrze zarabiam wiec stac mnie na taki prezent :) A on? Tak, dość dobrze również zarabia. Tylko teraz wszystkie pieniądze przeznacza na to mieszkanie. Chce mu troche pomóc. 500 zł. to z jednej strony dużo a z drugiej mało. Zależy jak na to patrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że taka jest intencja, ale podarowanie karty upominkowej to tak samo, jak podarowanie prezentu z metką. Niezależnie od jej intencji, tak może zostać odczytane. Może podarować coś drogiego ale żeby nie było tam wyraźnie napisane, za ile to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina foremnnnnna
To teraz biegiem do sklepu i kupię taka kartę :) już by, chciała mu ją dać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina foremnnnnna
phii ------------ myslisz ze moze pomysleć ze zrobiłam to po to, żeby się "pokazać" "zaszpanować" czy coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczen oczywiscie ze mieso
phi---> Moze i tak... Ale to sa bardzo dobrzy znajomi. Nawet jesli to sie kloci z zasadami dobrego wychowania... mysle, ze prezent udany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amitolotto
powiem wam z własnego doswiadczenia znajomi mi chcieli kupować jakieś naczynia, dodatki, ozdoby... brakowało mi salaterek i półmisków ale nie chciałam żeby ktoś mi to kupował bo znając życie nie pasowałyby do reszty - do talerzy, kubków itp. ozdoby...są gusta i guściki - szkoda by było prezent schować w szafe bo np nie przypadłby do gustu ucieszyłabym się na pewno z ładnych (na 12 osób) kieliszków do wina (ktoś o tym mówił), porządnych noży - bo na początku stać mnie było tylko na 1:D ekspres do kawy też O.K. a nawet komplet pościeli czy tez komplet ręczników (szłam na swoje dosłownie z 2 ręcznikami i jednym prześcieradłem a na początku to wiadomo że kasa idzie jak woda...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mowilam o kieliszkach
;) Dla mnie to zawsze najlepszy i neutralny prezent - bo to sie zawsze przyda ;) Tylko, ze uciazliwe, bo trzeba tachac (czasem spore objetosciowo - jak ladny zestaw). No i uwazac trzeba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×