Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nana24

Prosze poradzcie jaki fotelik.syn jeszcze nie siedzi, a nie miesci sie

Polecane posty

do swojego fotelika, nogi mu wystaja i sa coraz bardziej przycisniete do tylnego siedzenia. wazy 8,100kg, nie wiem co robic. czy któras z was miala taka sytuacje? podajcie linki jakis foteliów bo ja nic nie moge znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdmfgb
nana, nogi dzicku moga wystawać, nie może wytawać główka powyzej szyi. A moze skoro dotyka siedzenie, to poprostu trzba trochę siedzenie przednei przesunąc?:) ie licz na to, ze w wiekszym foteliku siedzenie nie beze nóżkami dotykał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jezdzi tylem do kierunku jazdy i nogi musi miec juz podkurczone a przy dluzszej trasie to ja socie tego nie wyobrazam a niedlugo jedziemy nad morze,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież są foteliki od 9 kg,w których kładzie sie oparcie i taki polecam Ci kupic.Ja ma maxi cosi priori,ale sa o wiele tańsze a tak samo praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ,że oparcie fotela sie przesunie to i tak nic nie da bo pas trzyma taki fotelik i tak przy samym oparciu.Moja córka przeskoczyła w taki fotelik mając pół roku bo w nosidełku juz sie nie mieściła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zalezy mi az tak bardzo na cenie, bardziej na bezpieczenstwie, a ten maxi cosi tez mozna tak rozkładac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj ogladalam program, gdzie testowali foteliki dla dzieci i mowili jakie to niebiezpieczne jak za wczesnie zmienia sie fotelik na mniejszy!!! Pokazywali w zwolnieniu jak to wyglada podczas wypadku...tragiczne w skutkach. Mowili, ze nozki moga sobie zwisac a glowka tez lekko wystawac, wazne zeby szyja miala ochrone z obu stron. Ja osobiscie nie polecam, ale to twoja decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. nozki nie wisza tylko sa scisniete, bo fotelik jest obrocony tylem do kierunku jazdy. kurcze to mnie wystraszylas:( teraz jestem w kropce, wisz jedziemy nad moze, dziecko 6 godzin ze scisnietymi nozkani, nie wyobrazam sobie...wiadomo beda przerwy ale co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×