Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaróżowiona

Z brzuszka na plecki i odwrotnie - kiedy?

Polecane posty

Gość zaróżowiona

W jakim wieku Wasze dzieciaczki odwracały się z brzuszka na plecki i odwrotnie? bo mój mały ma skończone 4miesiące i 1 tydzień i nic, nawet na boczki się nie przewraca:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Synek zaczął od przewracania na bok ok 3mies a na brzuch to początkiem 4 mies teraz - 4 i pół mies - zafascynował się swoimi stopami i uparcie usiłuje wcisnąć je do buzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaróżowiona
To już nie wiem, czy z moim dzieckiem coś nie tak, czy leniuszek z niego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że leniuszek ;-) każde dziecko rozwija się indywidualnie - mój Michał np. bardzo długo nie łapał grzechotek do rączki - potem szybko nadrobił "zaległości" i Twój Smyk też nadrobi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie mój syn odwraca sie dopiero teraz a skończył już 6 miesięcy. Myślę, że 4 miesiące to trochę za wcześnie, daj mu trochę czasu. Ja też myślałam że coś jest nie tak ale jak teraz mały zaczął się rozwijać to w takim szybkim tempie że sama się dziwie. Cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno nie przekladaj go na siłe ...jak bedzie chciał to sam to zrobi....a jak mu sie spodoba to nawet sie nie obejrzysz a bedzie sie turlal z brzuszka na plecki albo odrwotnie żeby przesunąć sie jak najbliżej zabawki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja corcia przewracala sie tylko z pleckow na brzuszek - wiec etap turlania ominęła. tez sie denerwowalam lecz nie potrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeee
22msce :P z pleckow na brzuch, ale to dlatego, ze nie lubil nigdy tej pozycji i jej unikal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z brzuszka na plecy w 4,5 m-ca- ale z plecków na brzuszek - dopiero prawie w 6 miesiacu :( sporadycznie raz dziennie to od 5 miesiąca ale bez entuzjazmu, a teraz turla mi sie przez pół pokoju :D:D:D:D więc spokojnie ;) twój dzidzius ma jeszcze czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądra Mulatka
hmmm, mój miał 2,5miesiąca. teraz ma 9 miesięcy, raczkuje, chodzi, mówi baba, mama, taya, dada i nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądra Mulatka
jest bardzo silny i pomysleć że urodził sie maleńki z wagą 2,600.A teraz się świetnie rozwija,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam, że nie widziałam dziecka, które ma 2,5 miesiąca i się turla, ale być może właśnie to, że synek urodził się mału to swoje robi. Mój synek też nie należy do \"przodujących\" w poruszaniu się, choć jest silny i pod względem psychicznym doskonale się rozwija. Mój synek też nie przepada za turlaniem się i rzadko to robi (ma 5,5 miesiąca), za to sa, chce siadać już. Pytałam lekarkę i powidziała mi, że po pierwsze dzieci rozwijają się swoim tempem, a po drugie mój synek jest nawet tuż ponad górną granicą wzrostu, a podobno wysokim, długim dzieciom jest trudniej z koordynacją. Zwróć też na to uwagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×