Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonimm

w ktorym dc wyszedł wam pozytywny test?

Polecane posty

Gość pseudonimm

j/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres dostaje w 27 dc a test zrobiłam w 29 i wyszły tłuste dwie kreski, na drugim który robiłam dla upewnienia też wyszły ale jedna była troszkę jaśniejsza, wszystko zalezy od firmy testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimm
jaki polecasz test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwww4444
ja zrobilam tydzien przed okresem..i nic......okres mam co 28 dni... potem zrobilam w dniu 29....leciutka rozowa kreseczka.....a potem za tydzien....to juz byly dwie tluste kreski...i prawda zalezy od firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam pre test i bobo test. paskowe :) A Ty już zrobiłaś? Czy dopiero masz zamiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimm
ja robilam w 28dc i wyszedl negatywnie dzis mijaja 3 dni od spodziewanej @ i nadal nie mam(tez mam 28 dniowe cykle tyle,ze w zeszlym cyklu przesunelo mi sie) brzusch czasem pobolewa... uzywalam rozowego plytkowego ale nieznana firma moze quick vue wykarze jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm... ciężko powiedzieć... ja bym jeszcze poczekała ze dwa dni i wtedy zrobiła... nie wiem czy chcesz tego dziecka czy też nie, ale najważniejsze jest się nie nakręcać, jak masz być w ciąży to będziesz. Życzę powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wyszedł test
w 32 dniu cyklu, a owulację miałam w 17 dniu cyklu czyli 15 dni po zapłodnieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimm
kupilam dzis test w aptece BOBO TEST strumieniowy i napisane jest,ze juz wykrywa ciaze 2-3 dniowa czyli mozna testowac 7dni os ostatniego wspolzycia u mnie dzis 31dc i mam zamiar zrobic go w 34dc jesli nie dostane do tego czasu @ takze musi byc wiarygodny bo ma czulosc 10mlU/ml co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi wyszedł
jakoś w 27 dniu cyklu, ok. 9 dni po owu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimm
a mnie w 28dc nie wyszedl:O ale @ nadal nie ma wiec moze w niedziele jak dotrwam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrr
u mnie wyszedł 4 dni po sexiku pozytyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie wyszedł w dzień spodziewanej miesiączki i dwa dni później również. Dziś zrobiłam betę z krwi na polecenie mojej doktor, jutro okaże się czy będzie wielkie szczęście, czy kolejna porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×