Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ten co ma rozum

Oto powód dlaczego mezczyzni nie chca sie wiazac z samotnymi matkami

Polecane posty

Gość gość
to nawet nie chodzi o bycie sponsorem ale facet chce być dla kobiety przede wszystkim atrakcyjnym mężczyzną a nie tylko tym co wychowuje jej dziecko. Sam osobiście byłbym w stanie związać się z samotną matką ale tylko gdy czułbym, że ona pragnie mnie jako mężczyzny a nie tylko opiekuna do dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie że nie chcą tylko nie mają za co jak sami ledwo żyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynym powodem dla którego normalny mężczyzna będzie miał obawy co do związku z samotną matką jest strach przed byciem zawsze na drugim miejscu. Dla samotnej matki w większości przypadków dziecko jest o wiele ważniejsze jak kolejny partner przez co faceci boją się takich związków - bo kto chciałby być zawsze spychany na drugi plan. Samotne matki które potrafią po równo obdarzyć miłością zarówno swoje dziecko jak i nowego partnera zawsze znajdą sobie partnera który nie będzie widział problemu w tym że ona ma już dziecko. Mity o tym że samotne matki są wyrachowanymi dziwkami powstają w oparciu o te samotne matki które swoją pociechę stawiają na piedestale a nowego partnera trzymają na dystans, a mity te tworzą z reguły mężczyźni którzy przejechali się już na takim związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one nie potrzebuja mezczyzny tylko sponsora dla dziecka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta28lat
autorze, dziękuję ci za ten temat, gdyz jako matka sama wiele razy zakładałam, ale jakoś tak,że to ja jestem tą co "dawała d**y i sie seksiła" były jedynie komentarze na mój temat ... na poziomie jak ich autorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pavlo1985"popieram! Jestem sama z dwójką dzieci od pewnego czasu i mam problem z mężczyznami ,których przyciągam...Są to ,niestety nieudacznicy,bezrobotni alkoholicy z długami,komornikami na karku,bez wlasnego mieszkania.Radzę sobie finansowo,nie szukam sponsora ani niańki do dzieci,ale nie szukam również kolejnego dziecka,które mam utrzymywać.I właśnie się dowiedziałam,że jeden z takich "panów" rozpuszcza o mnie nieprawdziwe opinie z zemsty,ze odrzuciłam jego "zaloty".Przecież powinnam być szczęśliwa,ze mnie w ogóle chciał:/.Dosłownie tak powiedział:'z twoim bagażem nie powinnaś wybredzać".Jest tak jak napisał ktoś wczesniej:jest trudniej ,bo musi być to ktoś kto poruszy mnie jako mężczyzna ale jednocześnie nie może zapomnieć,ze są również dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla wszystkich dorabianych tatusiow na prawdziwego ojca sie nie nadawales wczesniej a na jelenia robiacego za wol roboczy juz jestes idealny :D Cala prawda w jednym zdaniu o samotnych matkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem porządnym, spokojnym, nieimprezującym facetem. kobiety na studiach czy w szkole średniej uważały mnie za ciotę właśnie dlatego. Co ciekawe moja żona cieszy się z tego, że właśnie taki jestem bo nie ma ze mną problemów jak ich koleżanki ze swoimi partnerami. Problem z kobietami jest taki, że nie mając dziecka tego "dobrego " faceta uważają za ciotę a tego "złego" faceta uważają za super faceta tylko, że w życiu dorosłym jak i w poważnym związku szczególnie po narodzinach dziecka ten "dobry" nazywany wcześniej ciotą wychodzi dużo lepiej i jest znacznie lepszą "opcją" dla kobiety. No ale zwykle kobieta musi nieźle po d***e dostać by to zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale ktoś te dzieci robi prawda? zatem nie rozumiem facetów nie wsadzać nie robić i bedzie pełno bezdzietnych do wzięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza konkluzja powyzszego temu jest to ze bedac kobieta nalezy sie pruć z kim popadnie ale koniecznie uzywac podwojnego zabezpieczenia i miec zawsze tabletke po przy sobie:D takie panny bardziej cenione niz samotne matki durnie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy wybierać porządnych facetów a nie będziecie samotnymi matkami ( pannami z dzieckiem) a tych waszych super r****czy i bawidamków po prostu omijać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy wybierać porządnych facetów a nie będziecie samotnymi matkami ( pannami z dzieckiem) a tych waszych super r****czy i bawidamków po prostu omijać!" xxxx k***a i jeszcze tu prawiczka przywialo wypad zwiedly kutasie, bo juz rzygam na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joletka poruszyłaś istotną kwestię. Dla mnie to jest różnica i większe szanse ma u mnie wdowa z dziećmi, niż rozwódka, a dodatkowo tematy na tym forum mnie utwierdzają w tym, że to właściwe podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotna matka to puszczalska widać to po reakcji tej pani 2013-07-04 13:50:58 [zgłoś do usunięcia] gość wystarczy wybierać porządnych facetów a nie będziecie samotnymi matkami ( pannami z dzieckiem) a tych waszych super r****czy i bawidamków po prostu omijać!" xxxx "k***a i jeszcze tu prawiczka przywialo wypad zwiedly kutasie, bo juz rzygam na ciebie" - to ta reakcja. Dostała prosty przepis a już zaczyna człowieka wyzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
człowieku dla takiej patologii to zawsze bedziesz tylko dodatkiem do dziecka nawet nie mysl o jakims zwiazku zycie sobie zmarnujesz. By nie miala dziecka nie splunelaby na ciebie dzisiaj. Jestes tylko deska ratunku wołem robiacym na jej bekarty bo malo jest glupich. By nie miala bekarta nadal dawalaby tylka komu popadnie i na pewno nie tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie i t o tylko z jednego powodu, nigdy nie uwierzę że dla samotnej matki byłbym miłością jej życia, a nie tylko ostatnią deską ratunku i substytutem uczucia. To zakłamanie na całej linii. I nie przesadzajcie z tą samodzielnością , robicie tylko co do was należy i tyle, po co te gadki o waszym heroizmie. Poza tym zostają jescze rodzice panny którzy chcą wywierać wpływ na jej życie no i" tatuś " dzieciaków a ja byłbym 3 lub 4 i gdzietu mój interes w tym ambarasie. A o seksie nie ma co mówić, jest ale tylko na zachętę a później coraz mniej i mniej a najlepiej jakby wcale go nie było. Za dużo widziałem facetów którzy wd*pili sie w takie chore związki a teraz płaczą. Niestarczyło rozumu. Ich sprawa , my jesteśmy mądrzejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- kobieta zawsze bedzie stawiac dobro swojego dziecka nad partnerem - dziecko bedzie zawsze wazniejsze od partnera - partner niestety bedzie musial lozyc na dzieciaka To sa glowne powody dlaczego nie chcemy samotnych kobiet z dzieckiem ! I nie wciskajcie tu kitu nikt za frajera nie bedzie robil !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie jestem frajerem i nigdy bim się nie ożenił z kobietom z dzieckiem :) Mówi to były prawiczek tego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam kilka dziewczyn ktore mialy aborcje i teraz byle facet moze myslec ze one takie swiete i idealne kandydatki na zony , a te ktore zatrzymaly ciaze czesto maja gorsza reputacje, to moim zdaniem bardzo niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsza singielka po kilku aborcjach, o ktorych nikt nie wie, niz odwazna dziewczyna ktora podjela sie bycia samotna matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsza laska po kilku aborcjach niż taka z dzieckiem? hmm ciekawe, a pomyślałeś jaką ona będzie matką dla swoich kolejnych dzieci? relatywnie Waszych dzieci? I co jeśli zwichruje po kilku latach , albo w ciąże nie będzie mogła zajść będąc Twoją żoną - taka święta dzieciobójczyni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja jeszcze jak czasem robilaby loda to mozna ja nazwac kanibalka :) wez rozbieg i walnij glowa w sciane Nikomu nie potrzeba wychowywac cudzych dzieci Ani marnowac sobie zycia bo tatus sobie znalazl kretynke ktora mu nogi rozlozyla i szuka frajera by sie jego dziecmi zajmowal gdy on w tym czasie szaleje z kolejnymi idiotkami. Racja po co zyc normalnie z normalna kobieta jak mozna sobie na sile zycie utrudniac i wiazac sie z taka patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dajecie wybór albo puszczalska po aborcjach albo puszczalska samotna matka. A są jeszcze normalne kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotne mamuski moga liczyc co najwyzej na samca beta i zreszta takich szukaja ale tak sie sklada ze samce beta to lamusy :D i samiczki takich nie lubia skazane jestescie na zycie bez milosci i bez chemii :) Hehhehe ja bym sie siebie brzydzil przygarniajac matke z dzieckiem to obrzydliwe fuj ! No ale powracajac do tematu to jak to mozliwe ze jak wiecie sa 3 typy facetow (jak to wy nazywacie mezczyzn) samce beta (frajerzy), samce alfa oraz samce alfa PATO (alkohol, bije oszukuje). Z tych 3 wybieracie PATO i to widac od poczatku bo przeciez ciagle cierpicie nie spicie po nocach nie z milosci tylko z bolu ze was oszukuje ze pisze smsy na boku ze wychodzi z telefonem do toalety ? I to cierpienie nazywacie miloscia ... a jak na koniec taki samczyk z zazdrosci pobije... tu dziesz poddusi to jest LOVE FOREVER ! Pozniej placz i szukanie frajera...... otoz mozecie jak najbardziej ale tylko wsrod samczykow beta czyli desperatow :D Znam te przypadki dobrze wam tak ! Do konca zycia bedziecie powtarzac swoim dzieciom haha ale patrz coreczko ja na poczatku nie kochalam taty to przychodzi z czasem (dostal lepsza prace)... a corcia na to : To nie moj TATA !!!! hahaha no i sobie tworzcie dalej patologie od normalnych kolesi wara idzcie do frajerow samotne mamuski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..można z mamóśkom z bachorem ale trza jom skopcić i naróóchać jej dwa swoje i chóój po ptokach..... ...od razu wszystko sie wyruwna....heeehe ...kopcić mamóśki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yjuhtbgfrb
tacy nie załsuguja na miano meżczzyn mezczzyna juz ie mną zajął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kretyni jak czytam te wasze zasmarkane doslownie zasmarkane teksty to sie zastanawiam czy wy wogole macie rozumy samotna kobieta ;dzieci ;branie odpowiedzialnosci szukaja samotne matki w rozpaczy faceta aby stal sie ojcem ich dzieci albo sponsora zastanawiam sie jakie was matki wychowywaly te co siedzialy cicho bite obrazae i za kubek cherbaty mialy byc wdzienczne pomimo swej pracy wychowywania was byc tania sila robocza za obraczke i co co ter maja z tego dziewic wam sie zachciewa a wy jestescie prawiczkami nawet nie jestesci w stanie puzniej zajac sie wlasnymi dziecmi a juz nie wspomne jak dzieci wchodza w okres dojrzewania jestesci niezaradni stekacie bo idziecie pare marnych groszy zarobic myslicie ze jesli kobieta sie rozwiaddla to z nia jest cos nie tak jasne a co z tym ze mial sumienie wlasne dzieci zostawic bo jest zwyklym zasmarkanym niedojrzalym dzieciakiem a ze kobieta w mlodych czasach zajdzie w ciaze dwoch zalicza sie do tego niestety dziecka sobie nie zrobila palcem i tak z wami jest cale zycie jak dzieci niedojrzali nieodpowiedzialni a w dodadku mozgi wam sie pare pienter nizej opsunely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odświeżam, bo dopiero jakoś teraz trafiłam na temat Zabawny jest fakt, że autor wątku jako minus związku z samotną kobietą z dzieckiem określił sytuację, w której kobieta na drugi plan odkłada miłość myśląc tylko o przyziemnych rzeczach (pieniądze, spokojny byt itp.). Skąd stwierdzenie, że skoro ma się za sobą traumatyczny związek (albo po prostu wpadkę) nie marzy się o miłości? Dlaczego taka kobieta nie miałaby poszukiwać po prostu mężczyzny dla uczucia, skoro sama do tej pory radzi sobie z finansami i domem? Poza tym dziecko jest absorbujące przez kilka pierwszych lat życia, potem idzie do szkoły, jest nastolatkiem i ma głęboko gdzieś cały świat, włącznie z własną matką. Wtedy kobiecie jak nigdy potrzebny jest towarzysz życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy frajerzyć
Forum bracia samcy. pl samcze runo radio samiec na youtube polecam kobietopedie Marka Kotońskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość7uijhuijv
Dokładnie..dzieci szybko dorastają i mają wyrąbane na matki a kazda kobieta potrzebuje miłosci..to że samotna z dzieckiem nie znaczy że jest towarem wybrakowanym z nizszej półki...znam niektóre singielki i uważam że są gorszymi babskami niz samotne matki które miałam okazje poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×