Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ten co ma rozum

Oto powód dlaczego mezczyzni nie chca sie wiazac z samotnymi matkami

Polecane posty

Takich co nie chcą sie wiązać z samotnymi matkami jest mało. Tylko na kafe jest dużo:O To nawet nie chodzi o biologicznego ojca który moze sie pojawiać,tylko o to ze ten drugi chce mieć własne dziecko,a niektóre kobiety nie chcą ponownie zachodzić w ciąże. Wcale nie zauważyłam by to był big problem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za egoista
Ja niw jestem małolatą ale dojrzała kobietą,która wychowała dwoje dzieci ale niestety sama gdyż szanowny małżonek po dwóch latach stwierdził,że nie umie być ojcem i mężem a nawet głową rodziny.Przestał pracować gdzie musiałam go utrzymywać prawie 8 lat.Tak smieszne ale mnie szantazował wykańczał psychicznie.Nie miałam gdzie iść niestety.Dzieci miał w d...pie.A taki będzie mi tu pisał co mu slina na język przyniesie.Po 10 latach wziełam w koncu rozwód i co z tego,że mial wyrok o eksmisję jak jesccze parę lat ze mna mieszkał koszmar. A wogóle po co taki dupek się wypowiada jak tam wyraznie pisze wchodząc na forum kobiety.Takie przygłupy wogóle nie powinni mieć tutaj wstępu no chyba,że jakiś madry facet.Przez tego palanta nie bedę chyba spała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za egoista
złosliwa samica30 może masz rację.Ja mam przykład z własnego podwórka .Mój syn ożenił sie z dziewczyną,która była po rozwodzie i miała tzn. ma dwóch synków a mój synuś kawaler są już 7 lat po ślubie wspólnie mają córkę.Naprawdę z poczatku sie bałam bo był młody czy sobie poradzi.Jak mi powiedział o tej znajomości to mu powiedziałam tylko jedno.Dobrze,ze sie zakochałeś ale pamietaj to nie wszystko aby być z nią na zawze szczęśliwym to musisz najpierw pokochać tych chłopców,rozpłakał sie bo spodziewał sie innej reakcji z mojej strony.Bo ja to rozumiem a co biedna dziewczyna jak po rozwodzie to co nie może sobie życia na nowo ułożyć,a może ma szukać wdowców albo rozwodników(nic do nich nie mam) poprostu trafiła na kawalera.Są bardzo szczęsliwi,chłopcy mówia tato.Mój syn jest bardzo dobrym ojcem aż w duchu sama sie dziwię skąd u niego to sie bierze,naprawdę podziwiam go i cieszę sie razem z nimi z ich szczęścia.A taki dupek bedzie mi tu pisał coś o czym nie ma zielonego pojęcia.A co te dzieci są winne.Jezu dalej nie mogę sie uspokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za egoista
ten co ma rozum wymiotło Jego bo pewnie ze wstydu udusił się tym swoim rozumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqwwww
co za egoista z Twojego przykładu można wywnioskować tylko jedno, nie wszyscy faceci myślą i postępują tak jak autor tego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za egoista
qqqqqqqqqqq dzięki Ci za te słowa ale nadal się częsę ze złości dawno nikt mnie tak nie wyprowadził z równowagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za egoista
Szkoda,że nikogo nie ma bo tak pisać samej do siebie to troche głupio.A Wasze pozytywne komentamze trochę mnie uspakajaja,bo jeszcze mna telepie :-( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
;) ;-) :D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
co za egoista jestes wielka i Twój syn pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etam
takie samotnie wychowywane dziecko jest po prostu namacalnym dowodem na to że laska dawała dupy byle komu. dlatego dziecko teraz nie ma tatusia. a takie laski nadają się na numerek ale nie na żonę. proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Ty pustaku niewiem czy jestes kobieta czy facetem.Ale jak masz dziewczyne czy chłopaka spotykacie sie dłuzszy czas to co tylko patrzycie sobie w oczy juz to widze.I wcale nie mówie ze na pierwszej randce poszliscie do łóżka załóżmy,ze po dłuższej znajomoći i ona zachodzi w ciążę a koleś ja zostawia to co ona jest puszczalska .Kim kolwiek jesteś to lepiej tu nie wchodz bo żal mi,że taki sie urodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaroooooooooooooooo
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etam
"ona zachodzi w ciążę a koleś ja zostawia to co ona jest puszczalska" owszem, jest puszczalska. skoro rżnie się z byle łachem to jaka ma niby być? trzeba trochę myśleć o konsekwencjach zanim się rozkraczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na żonę najlepsze są dziewice bo ożenić się z używaną to porażka a jak trzeba zdrowie marnować na cudze bachory to kompletna porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etam
dzieci, (nie żadne bachory) nie są niczemu winne. po prostu taka laska już nie może udawać porządnej. bo przez to że ma dzieci bez tatusia widać z jakimi facetami się zadawała. a nikt nie chce poprawiać po jakichś gnojach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhuhuhuhuhuhujeee
też facet etam Ciekawe albo jesteście prawiczkami i faktycznie u was tylko po slubie w co nie wierzę.Każdy normalny facet chodzi z dziewczyną najpierw i z czasem z nią współżyje,a wtedy różnie może się zdażyc nawet to niechciane dziecko.I co chodzisz z nią 2 lata i wpadka zostawiasz a póżniej mówisz,że to dziwka albo jesteś debilem albo tylko sie droczysz ,żenuła.Ciekawe,który facet zdecydowałby się poslubić dziewicę.Skoro sex dla Was to number one.I co ?noc poslubna a okazuje się ,że to jednak nie to ale zapłodnisz bo i tak bywa i zostawiasz kobietę a dziecko które sie urodzi to bbbeee.Idzcie Wy sukin......ny po rozum tylko już nie wiem gdzie.Poprostu Wam współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojatojatoja
etam W jakim ty ciemnogrodzie żyjesz???? Czy wdowa z dzieckiem to też puszczalska, pacanie??? Co za idioci tu się wypowiedzieli :O Życzę ci tak serio żebyś ty kiedyś tak trafił/a i został/a samotnym rodzicem, pustaku cholerny 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etam
wdów to oczywiście nie dotyczy. nie ma się co tak podniecać. "Ciekawe albo jesteście prawiczkami i faktycznie u was tylko po slubie w co nie wierzę." no bo czy wam to się podoba czy nie kobietom nie przeszkadza u faceta reputacja playboya a facetom u kobiety reputacja dziwki jak najbardziej. "Każdy normalny facet chodzi z dziewczyną najpierw i z czasem z nią współżyje,a wtedy różnie może się zdażyc nawet to niechciane dziecko." no to właśnie zależy od dziewczyny czy daje dupy pierwszemu lepszemu i potem zostaje samotną matką czy myśli trochę przy tym i czeka na męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojatojatoja
etam naprawdę nie jest duży odsetek kobiet, które na pierwsze randce dają dupy i wpadają. Nie można tak uogólniać, jak to robisz. Twoje myślenie brzmi tak: każda która ma dziecko to dziwka. Tak przecież nie można. A gdzie tu miłość?? Właśnie ci playboye, których tak zachwalasz, powodują najczęściej rozkochanie, porzucenie i zrobienie dziecka. Swoją drogą, nie sądzę aby prawdziwe kobiety jarały się kolesiem, który zalicz inną co tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za egoista
etam a Ty dalej swoje .Przeczytaj dokładnie tepaku,bo poprostu brak cierpliwości do Ciebie,że tacy ograniczeni chodzą po tym świecie. NAJPIERW CZYTAJ CZYTAJ CZYTAJ I JESZCZE RAZ CZYTAJ. Albo wynocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahahahaha
W końcu te palanty co niby mają rozum nie mają odwagi tu wejść albo myślą co z nimi nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwora od potwór
A co to takiego jest potfora :-( autorze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucu
Ludzie drodzy, autor nie chciał nikogo obrazić. Istotą tematu jest fakt, że kobieta. która jest samotną matką, z natury swojego położenia już obniża mężczyznom wymagania (zależy od osoby, lecz nie łudźmy się, większość kobiet, jak i mężczyzn, to małorozumne istoty) i wtedy każdy jeleń ( ten który się nadaje na ojca, bo daje radę z życiem codziennym etc.) jest brany pod uwagę. Tu nie ma względu na mężczyznę, tylko na dziecko. Po odbiciu się , gdy dzieciak dorośnie etc. kobietka jak to ma w zwyczaju ( częste) znajduje sobie kochaneczka, oczywiście to "miłość", faktycznie pociąg seksualny, który u samic naszego rodzaju skacze biologicznie do niezłych rozmiarów od ok. weku 30 lat. To są prawa natury, na szczęście mamy rozum i możemy postępować wbrew nim, nie determinują nas do końca, ale większość tego nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadzony, znerwicowany...
Związek z samotną matką to ... syf. Przede wszystkim NON STOP czujesz się jakby Cie kobieta zdradziła, dzień w dzień widzisz część kolesia który bzykał Twoją obecną partnerkę. Jesteś zmuszony wydawać pieniądze i poświęcać czas aby po kilku latach ułyszeć "nie jeteś moim ojcem" ... to naprawdę przej**ane !!! NIE WIĄŻCIE SIĘ Z SAMOTNYMI MATKAMI!!!! Nigdy facet nie poczuje się jak u siebie w domu z czyimś dzieckiem pod jednym dachem - zawsze będzie czuł się obco. Związałem się z samotną matką i to był najgorszy okres w moim życiu !!! nie róbcie tego!! Samotność przynosi więcej pozytywnych uczuć niż taki związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aca i ech
Ty wyzej dobrze gadasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdvujdfovndsj ns
A ciekawa jestem co myślicie o sytuacji odwrotnej...kiedy to kobieta bez dzieci ma się związać z facetem, rozwodnikiem, z dajmy na to dwójką dzieci... I co? To też nie jest proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia Taka
Strasznie smutne jest to co piszecie.Jakos czuje ze biedni jestescie emocjonalnie i wychowywaliscie sie w domach pelnych egoizmu i nienawisci ktory jak sztuczna proteza teraz bedzie wam przeszkadzal juz do konca zycia byc w pelni szczesliwym i dobrym czlowiekiem.Moja historia jest fajna i banalna jak kazda kobieta marzylam o tym by miec dziecko.Z tatusiem pozylismyzobaczylismy ze nie dokonca lacza nas wspolne cele wiec zyjemy osobno.Ja odeszlam bo chce byc kochana i szanowana czego nie bylo w tym domu.Wychowuje sama 5 letniwgo chlopca .Chodze do pracy.maly do szkoly.place rachunki za swoje obecne zycie i najbardziej jestem dumna z tego ze jestem niezalezna!Odlozylam ludzi ktorych zdanie mi nie pomagalo w zyciu niczym rezygnacja z kablowki.W miedzy czasie spotkalam wielu mezszczyzn i dlugo zastanawialam sie dlaczego chca siewiazac ze mna.Dlatego ze samotne matki sa z***biste ;) sile opiekuncze i walcza o swoje dobro jak wilczyce .Moj syn sporyka tate kiedy tylko chce ale i kocha i szanuje mojego mezszczyzne z ktorym teraz jestem.Najbardziej ciesze sie z tego ze nie mieszkam juz w Polsce w kraju w ktorym bylabym caly czas niszczona psychicznie(wystarczy czytac te posty) Mieszkam obecnie w Londynie ale jak pewnie kazdy sobie wyobraza kasa plynie jak rzeka.hm wcale nie wszedzie jest ciezko i nasz los zalezy od tego ile pracy wlozymy w to by zmienic swoja sytuacje...Dodam jeszcze moj mezszczyzna (bo zadluguje b.y o nim tak mowic)kiedys mi powiedzial ze wszystko to co mam teraz sama sobie na to zapracowalam i podziwia docenia kocha mnie za to.Za moja zaradnosc wytrwalosc .Ciesz sie ze chory zwiazek z kims kto umie zrobic dziecko a nie potrafi go kochac skonczyl sie.Ze jest teraz obcy ktoey sie kreci po mojej chacie jak to wielu z was na tym forum stwierdzilo.On byl wychowany przez obcego czlowieka dodam.Dal mu swoje nazwisko pomagal mu calez zycie i wspieral teraz sa najlepszymi przyjaciolmi.Uwielbiam to!Chcemy miec jeszcze jedno dziecko !Jedno moje nasze i jedno z adopcji :-) I WSZYSTKIE TE BACHORY JAK JE NAXYWACIE BEDZIEMY KOCHAC TAK SAMO! &

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu faceci nie chca byc sposorami nie swojego dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×