Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LaryskaO

Ciąża mimo negatywnego wyniku testu?

Polecane posty

Gość LaryskaO

Dziś 5 dzień spóźnia mi się okres. Przed chwilą zrobiłam test... Wyszedł negatywny. Czy któraś z Was miała tak że mimo negatywnego wyniku testu była w ciąży? Nie planowałam dziecka, ale przyznam że jedna kreska na teście mnie zawiodła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia21
hej. miałam taką sytuacje jak ty . Też mi wyszedł test negatywnie i mi sie okres spóźniał , wiec poszłam do ginekologa i niestety okazało sie ze jestem w ciąży . Więc nie zwlekaj i idż do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaryskaO
A jaki test robiłaś? Niby dają 99 % pewności a jednak zdarza się że się mylą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia21
pro - test czy coś takiego nie pamiętam dokładnie, ale napewno robiłam kilka razy i za każdym razem było to samo .czyli negatywny a jeden mi wogóle nie wskazał wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pozytywny test wyszedl dopiero po 2 tygodniach od spodziewanej @.... wszystkie jakie robilam wczesniej wychodzily negatywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia21
fakt trzeba troszke odczekać. Poczekaj jeszcze z tydzień i zrób wtedy bedziesz wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaryskaO
Ja też robiłam pre test... Jeśli nie dostanę okresu to powtórzę test za kilka dni (tym razem inny). A dopiero później pójdę do lekarza. Kurcze, jutro idę wesele. Jeśli test by wyszedł pozytywny to nie piłabym już alkoholu. A tak to nie wiem co mam zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaryskaO
Inaczej zapytam... Jeśli będę jutro piła coś procentowego a później okaże się że jestem w ciąży to bardzo zaszkodzę dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia21
Na pewno, przecież najważniejszy jest rozwój dziecka w pierwszych miesiącach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaryskaO
No tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak miałam
Pierwszy test wyszedł negatywny, po kilku dniach pojawiło się plamienie - myślałam, że to okres. Ale po czterech dniach plamienie ustąpiło. Powtórzyłam test i wyszedł pozytywnie. Dzisiaj moja córcia ma 4 latka :-). Ja robiłam testem Quick cośtam. Za ok.12 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaryskaO
Dzięki za odpowiedzi! Na pewno powtórzę test za kilka dni. Jeśli nie dostanę okresu oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
f1ulbiQvUDbqb3hWDswPe1RW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×