Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyna.N

olała mnie służba zdrowia

Polecane posty

Gość Justyna.N

Jestem po jednym poronieniu,staramy sie o dziecko od roku,dostałam okres w terminie,a raczej zaczęłam plamić,trwało to niecałe 3 dni,potem miałam przerwę i od wczorajszego wieczora plamię na brązowo,oprócz tego cały czas odczuwam ból brzucha,a nigdy tak nie miałam. Zaskoczyło mnie to skąpe krwawienie i w 2 dzień okresu zrobiłam test i wyszedł negatywnie,może za wcześnie,bo przy pierwszej ciąży wyszedł mi dopiero po tygodniu. Jest sobota,wszystkie przychodnie są zamknięte więc zadzwoniłam do szpitala,zeby sie poradzić ginekologa,a ta wredna baba mnie ochrzaniła,że jest sobota ,a ja jej głowe zawracam:-( I co ja mam niby teraz zrobić,cały czas czuję ten ból brzucha,a znam swój organizm i wiem ,że to nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna.N
Powiedziałam tej lekarceże przyjade a ona ,że nie mam po co,bo dziś jest sobota i oni są od nagłych przypadków:-( Boże,boże co za ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna.N
I ten brzuch tak mnie boli jakbym zaraz miała dostać okres,a wszystkie dolegliwości związane z miesiączką przechodziły mi zawsze po pierwszym dniu:-( Kurde,tak sie zraziłam do tego szpitala,myślałam,ze mi pomoga,bo naprawdę sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomina mi sie moja kolezanka jej okres sie spoznial, pozniej po tygodniu dostala krwotoku to w szpitalu kazali jej zrobic test ciazowy i przyjechac jak bedzie poztywny :-o nawet jej nie zbadali, musiala umowic sie na wizyte do prywatnego gina w ten sam dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrr
Justyna może faktycznie panikujesz bez sensu...weż sobie tabletke na ból brzucha i czekaj na okres. A nie zawracaj gitary bo cie brzuch boli....bosz!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna.N
No właśnie i jak tu liczyć na takich ludzi!!!! gdyby to nie była sobota to biegałabym po ginekologach,aż ktoryś by mnie przyjął! a tak to co mam zrobić?! Mojej koleżance test wyszedł dopiero po prawie 2 tyg. Naprawde,gdyby nie te bóle brzucha to nie przejmowałabym sie tak bardzo,ale kiedy ja wiem ,że to nie jest u mnie normalne! A staramy sie o dziecko,teraz z pomoca lekarza,ostatnio obliczył mi dokładnie moje dni płodne i powiedział,że powinno być ok. Niewiem cholera,do poniedziałku jeszcze jeden dzień:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna.N
rrrrrrrrr naucz sie czytać kobieto!!! ja miałam już okres!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli planowalas z ginem ciaze to zadzwon wlasnie do niego-on najlepiej powinien wiedziec co zrobic i w razie czego Cie przyjac,albo zadzwonic do szpitala i Cie "zapowiedziec jaka swoja pacjentke" nie wiem czemu tak pozno wychodzily Ci testy mi zawsze II kreski pojawily sie w 1 ciazy na 4 dni przed spodziewana @ a w drugiej w dniu planowanej @ wieczorem byly juz wyrazne wez no-spe i poloz sie do wyrka, jak to nie pomoze dzwon do swojego gina albo jedz do szpitala i nie wychodz dopoki Cie ktos nie zbada zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna.N
rrrrr gdybyś straciła dziecko i od tego czasu twoje starania byłyby nieudane,to może byś zrozumiała moje obawy. Już dziś miałam do czynienia z chamstwem i mi wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna.N
Dziękuję Evi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi test tez wyszedl
po 10 dniach, wcześniejsze byly negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×