Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
phii

Drugie żony a dzieci z poprzednich związków

Polecane posty

Gość mam dla blanki
propozycję Skoro jedynym problemem, by w pełni zaakcetować to dziecko z byłej, a brakuje Ci własnego, to wynajmij surokatkę, którą zapłodni Twój chłop i będziesz miała to swoje dziecko w końcu pisałaś, że facet przechodzony, Ty też z niejednego pieca chleb jadłaś, to taka surokatka nie powinna Cię martwić, a problem braku dziecka Ci rozwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jaka ty pomysłowa, tylko po co? Skoro ja jestem płodna jak kotka i wszystko ze mną wporządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd wiesz że jesteś płodna
skoro wciaż się skarżysz że nie możesz zajść. Widzisz, trzeba było nie usuwać pierwszej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo robiłam wszystkie badania i wszystko ze mną ok...a pewno wiem więcej niż ty, ale ty więcej gadasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlusPunkt
Czy wszystkie byle zony to psychopatki?: Wychodzi na to,ze tak. Blanka,nie tlumacz sie tym pindom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykle odpuszczam, ale jak nie ma z kim pogadać, a pinda się nawija to moge odpisać, siedzę sobie z mężem i sie śmiejemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samo zostanie żoną wystarczy
by zostać psychopatką? może jeszcze przemyślę sprawę ślubu, mam kilka miesięcy a co do płodności, to chyba Twój mąż Blanko ma córeczkę... czyli coś kręcisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewo już wiemy
że jesteś cudowną adwokatką cudzych mężów, umiejętnie ich prowadzisz do rozwodu :D teraz poznajemy Cię w nowej roli, bycia papugą kochanic i lampucer sypiających z żonatymi, fajnie, nie umrzemy z nudów na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóz... xcieszę się, bo w realu pewnie umieracie z nudów, koleżanko a umiejętność napisania skutecznego pozwu nie jest taką wielką filozofią, jak Ci się wydaje wystarczy trochę inteligencji i doświadczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu pinda pindowata
postaram się z tobą lafiryndo popisać, ale od razu uprzedzam, że możesz chwilami czekać na moje wpisy, bo oglądamy z mężem mecz... i rozgrywka na boisku bardziej mnie fascynuje niż twoje wpisiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu pinda pindowata
oj pani Ewo proszę nie przesadzać, inteligencja zbędna i ogólnie dostępne wzory w necie... proszę nie odstraszać kolejnych lafirynd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak, i z takich ogólnie dostępnych wzorów w necie sprawy trwają 2 lata, a z mojego pozwu rozwód był na 1 rozprawie :) i co do mojej przydatności mężom w rozwodach - pomogłam pewnie juz ok. setce osób, OBOJGA płci, napisać dobry, czyli skuteczny, pozew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu pinda pindowata
to cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacili ci ewka
za tę "pomoc" to ty faktycznie dziwka jesteś skoro z adawanie d... bierzesz pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to do czego było? bo nie łapię... no tak, ale ja nigdy z takim marginesem nie miałam do czynienia, więc mogę nie rozumieć tego słownictwa i logiki, sory w dyskusję też wdawać się nie mam zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu pinda pindowata
to nie mój wpis dla mnie Ewka to nie Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla którejś tam osóbki wcześniej, to że ktoś spłodził dziecko mając lat 20, nie znaczy, że mając 30 nie może się coś zmienić...tym bardziej jeżeli ma siedzący tryb pracy!!! Więc nic nie kręce. Jeszcze ani razu nie kręciłam. Piszę wszystko szczerze. Co do Ewy 33, mamy coś wspólnego, ale nie będę dolewać oliwy do ognia, bo znowu kwoki zaczną krzyczeć :) Nie wiem tylko do czego ta przepychanka wasza ma prowadzić. Uff...mój mąż nie lubi piłki... :) głupia gra biegać w te i we wte i kopać :) Chociaż my robimy coś podobnego, cały czas odbijamy piłeczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaa haaaaaaaaaa haaaa haaa
:D ale matoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu pinda pindowata
Blanka a na czym on siedzi w tej pracy? na piecu centralnego ogrzewania? na miktofalówce? o ! i jeszcze pewnie cyklista i do pracy jeździ rowerem ze złym siodełkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu pinda pindowata
cholerka, Ty się ciesz, że on wymigał się z tego kryminału, bo tam to by się zasiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu pinda pindowata
nie masz wiele wspólnego z Ewą, bo chyba w swym małym rozumku nie łączysz swojego kurestwa z jej znajomością i wspomaganiem gościa w rozwodzie, z aniołem się nie rozwodził Ewa zna życie i w przeciwieństwie do ciebie nie dawała dupy facetowi zanim rozszedł się z żoną twojemu oszustowi - myślę, że nie napisałaby pozwu by wygrał z żoną, którą traktował gorzej niż parchatego psa, którą zdradzał i dręczył, a która fakt - była na tyle głupia, by takiego padalca kochać jeżeli już to raczej napisałaby pozew jego żonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie spokojnie
Nawet facet padalec może się zmienić, a to, że ktoś ślepo kocha też można zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartujesz durniu
padalcem się rodzisz i niczyja miłość tego nie zmieni, może przez jakiś czas udawać człowieka i tak umrze padalcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpioszek paproszek
kobieto, czyś kurwa czy nie - mi to wisi, zacznij szukać swojego faceta zamiast przesiadywać przed kompem, dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobrex
20 czerwca urodzilo sie dziecko naszemu przyjacielowi,splodzil je bez pomocy medycznej.A z byla zona musieli sie starac przez invitro-z jego winy.I czego to dowodzi?????? :P Poza tym jest udowodnione ze nawet praca z laptopem na kolanach na wplyw na plodnosc mezczyzny,tak samo jak zbyt obcisla bielizna. Bianca,ty tez sie doczekasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×