Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asdfghjkwertyui

Co sądzicie o projekcie tego pokoju...?

Polecane posty

Gość asdfghjkwertyui

Co byście zmienili co wam sie w nim nie podoba? :) Chce sobie po wakacjach wyremontować pokój, mam 20 lat i chce by było w miare młodziezowo . meble które widzicie bedą takie same jak na obrazku.... sciany planuje w kolorze zółtym no i oczywiscie panele na podłoge, moze mi cos doradzicie?:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili211
Fajnie tylko ze tu nie ma zadnego obrazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkwertyui
beda obrazki , zaraz wkleje nawet linka jakie:) mam zamiar rowzniez namalowac wielki wzor z szablonu;) niestety w programie nie szło wszystkiego zrobic... wiec jest jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili211
jak dla mnie to strasznie zwyczajny ten pokój i raczej nie bardzo młodzieżowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkwertyui
hmmm biurko musi sie zmiescic niestety wiec raczej wyboru nie mam ... moze byscie jeszcze cos w nim zmienili? Nigdy nie miałam swojego pokoju teraz mamm szanse wiec chce by byłojak najleopiej i bym sie w nim dobrze czuła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie zagracony
ten pokoj. jka masz stolik to wywal biurko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkwertyui
no włąsnie mam małe mieszkanie 2 pokoje ... i to nie duze , potrzebuje duzo połek i szafek by wszystko w nim pomiescic... i tak czuje ze dwie małe szafy jeszcze nie starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkwertyui
stolik na kawe, biurko na komuter... pokoik jest troszke wiekszy niz na projekcie, moze dlatego tutatj jest wszystko takie przytłaczajace:) wydaje mi sie ze starczy miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie podoba się ten pokój, meble na jakie nigdy bym się nie zdecydowała tak sobie myślę, że skoro masz 20lat to na pokój młodzieżowy jesteś już trochę za duża/duży, tym bardziej że remontu z całkowitą wymianą mebli nie robi się zazwyczaj co rok to pomyśl czy właśnie za rok lub dwa nadal będzie ci się w nim podobało jak dla mnie to nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się że meblościanka jest tragiczna, jeżeli zależy ci na pólkach- bo tego jest w tej meblościance najwięcej to zamontuj półki albo nad łóżkiem-wg mnie do wymiany- albo nad biurkiem, w miejscu meblościanki możesz postawić niski stolik pod tv i nad nim też mogą być półki, tylko wtedy musisz się zdecydować w którym miejscu, nie mogą być półki powieszone na wszystkich ścianach. rozumiem że gdzieś masz dużą szafę na ubrania "wiszące" to tutaj wystarczy tylko ta komoda fotel tylko zagraca pomieszczenie, zauważ że okno jest dosyć małe i gdy będziesz miała dużo elementów w tym pokoju to będzie ciemno przy aranżacji pokoju nie chodzi o to aby wszystko się zmieściło, tylko oprócz tego że musi to być funkcjonalne to nie można też tej przestrzeni zagracić, sama mam bardzo małe mieszkanie więc wiem coś o tym ;) a ile metrów ma ten pokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×