Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co zalozyc

pomysl na sukienke na wesele , pomozcie dziewczyny!! co o niej sadzicie

Polecane posty

Gość co zalozyc

Czesc kochane. mam problem. niedlugo ide na wesele kuzynki. ale nie mam za bardzo pieniedzy na sukienke. jak sadzicie, czy mogla by byc sukienka siwa w cieniutkie pionowe paski, bez ramiaczek odcinana pod biustem do kolan, do tego kupila bym np fioletowe lub szmaragdowe dodatki. czy moglo by byc? i jeszcze jedno, co sadzicie o tej sukience? http://www.allegro.pl/item377908057_apart_ashley_brooke_roz_36.html mam rozmiar 40. czy taki kroj by mi pasował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz może foto tamtej sukienki o której piszesz? łatwiej by było coś o niej powiedzieć widząc. Tamta zielona jest ładna, ale nie podoba mi sie troche dól. Ta falbanka sprawia wrażenie ciężkiej. Może dlatego, że ta ozdoba na górze jest również wyrazista. Jednak ogólnie byłabym na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zalozyc
zaraz postaram sie pokazac ta szarą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala79
zdecydowanie coś żywszego...czyli zielen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, myślę, że byłaby ok :) Jest ona raczej uniwersalna... Patrze na tą zieloną też i myslę że rownież byłoby ładnie (mimo dołu ;) ) Ale pisałaś, że nie chcesz wydawać kasy.... :) Ja też mam ten sam problem, też czekają mnie 2 wesela i kompletnie nie mam koncepcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zalozyc
tak nie chce wydawac pieniedzy , ale widzialam w butiku ją i nie wcale w takiej wygurowanej cenie. wiec moze zaryzykuję. takze zalezy co mi doradzicie, w czym bylo by lepiej.. co jest bardziej gustowne?? ja zawsze nie mam koncepcji. ostatnio na weselu wygladalam tragicznie: malo przemyslanie i wszystko na ostatnia chwile :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zalozyc
ta z orsaya tez jest super, ale obawiam sie jednego, nie pasuja mi rzeczy odciete pod biustem i dalej "rzucone luzno" takie wlasnie trapezy gdyz sadze ze mnie to pogrubia.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co założyć - musiałabyś przymierzyć, i zobaczyc jak leży :) Ja sądze, że jest nadająca się na taką okazję :) A ile byś chciała wydać ? Tak plus minus?? No i do tej zielonej buciki czarne i torebka byłyby ok, a takie napewno w szafie posiadasz :D Może więc warto się nad nią zastanowic jednak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co założyć - wiec zabieraj przyjaciółke/koleżanke/ mame/siostrę, i idź przymierzyć tą zieloną :) Napewno Ci dobrze doradzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkoooch
Pokazujecie sukienki oklepane. W sobotę byłam na weselu i większosc miała tego typu sukienki i do tego zielone bo modne. Ta w paseczki za skromna i raczej na codzien ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zalozyc
na sukienke do 100zl. wiecej nie dam rady. [ moja mama kaze mi zalozyc sukieke ktora mialam ostatnio na weselu a strasznie mi sie nie podoba, od tamtego czasu schudlam] nad ta zielona sie zastanawiam.. i moze sie skuszę. a do tej szarej ewentualnie jakie dodatki bys proponowala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka jest tamta druga? Może dałoby się ją nieco przerobić, żeby dobrze leżała? I byłabyś zadwolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zalozyc
nie tamta wogole odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaLilianna
szyszka_ ta z Twojego ostatniego linka bardzo mi się podoba! Sama niedługo wybieram się na wesele i też szukam... nie chcę wydać za dużo, więc zaczęłam przeszukiwać Allegro i internet. na razie w oko wpadły mi takie: http://www.allegro.pl/item376600978__emka_vila_nowa_sliczna_koronkowa_sukienka_r_xs.html http://www.gendai.pl/product_info.php?products_id=228&osCsid=f7be51338de7de4aee8eab6a3b8bf62c i jeszcze ta, ale niestety jest jak dla mnie za droga :( http://www.gendai.pl/product_info.php?products_id=240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pannaLilianna - mi ona się też podoba, natomiast bałabym się kupić bez przymierzenia :( Ta z Twojego linka ostatnia też śliczna ale dla mnie tez za droga. W różowej wyglądałabym blado, ale sukieneczka ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olores

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegrzeczna ja
Ja do tej szarej dobrałabym dodatki w żywym kolorku. Skusiłabym sie na fuksjowe buty i małą kopertówkę w tym samym kolorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta szara jest bardzo fajna, zalozylabym ja na Twoim miejscu i fioletowe dodatki, super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
! mnie też ta szara się podoba ;) skromna, prosta.. Ożywić ją koniecznie (fioletem/zielenią/granatem) i jest ślicznie :) Ale jednak skłaniałabym się ku zieleni mmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la camisa negra
no ładna, tylko ta góra z szyfonu.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość top shop
laavia, ta rozowa jest śliczna :) ta niebieska tez mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×