Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jóstyśka_

zabawy w łóżku ???

Polecane posty

Gość jóstyśka_

dajcie jakiś pomysł poza oczywiscie rozbieranym pokerem cośfjneo co może rozpalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabawny_11
Grill w łóżku na pewno rozpali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia72
węgiel i rozpałke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehahahah
i kiełbasa usmażona w minute hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perliczek
ja sie bawie w masazyste to ma kobiete rozpala najpierw plecy potem brzuszek uda a gdy masoje jej krocze to sie tak bardzo rozpala ze wciska me usta w swe i robi mi laske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia72
widać ze doświadczony z ciebie facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gra w kości na rozkazy. gra wstępna- zabawa w perską księżniczkę- robisz kobiecie kąpiel z solą i olejkami, wycierasz ją po kąpieli, zanosisz do lóżka, nacierasz olejkiem aromatycznym, robisz masaż... fajna zabawa:) gra słowna z 2 koleżankami mająca na celu nakłonienie ich na trójkąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szachy...
z kazdym zabranym pionkiem wygrywajacy (zabierajacy) zdejmuje jedna, wybrana przez niego, czesc garderoby z przeciwnika i caluje go w to 'zdjete' miejsce :P wygrywajacy cala gre przejmuje inicjatywe :P ale bym sobie pograla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curling.
Najbardziej erotyczna gra na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madialena
To kurwa sa takie zabawy w tym łóżku ze bym juz dawno zasnęła z NUDÓW! Zal...wymyślcie cos lepszego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o dżizas
zabawa w doktora Ja udaję babę przychodzącą do lekarza a mój lekarz mierzy mi temperaturę swoim sprzętem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:01 [zgłoś do usunięcia] perliczek (moja.72@o2.pl) ja sie bawie w masazyste to ma kobiete rozpala najpierw plecy potem brzuszek uda a gdy masoje jej krocze to sie tak bardzo rozpala ze wciska me usta w swe i robi mi laske A mozesz zobrazowac to robienie laski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech on cie przywiaze i zawiaze ci oczy i karmi owocami z bita smietana, i szampanem, a potem niech delikatnie caluje ci uszy, brode i szyje, odlecisz zanim dojdzie do piersi :):) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagrajcie w gre, rzucajcie kostkami i pionkami tyle oczek na dane pole, np. pija wszyscy i upijacie lyk piwa, potem np. Przeciwnik wypija 3 lyki rozkrecicie sie sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vito
przykładna a ty tak lubisz i robisz.pomysł ok.zróbcie loterię i ciągnijcie losy a w nich uprzednio napisane wasze polecenia dla partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepło- zimno na 2,3 kartkach piszemy co chcemy zeby partner z nami robił i rozkładamy po mieszkaniu. Np w kuchni, w łazience w łóżku. I prowadzimy prtnera jak gdzie ciepło-zimno dajemy my wskazówki gdzie ma najpierw sie udać. Na kartkach moze być wszystko np. w sypialni przyklejona do olejka- zrób mi masaź ale bez sexu, w łazience- przyszykuj kompiel z pianą i mnie całuj macaj, w kuchni - weź mnie ostro na stole. Inna odmiana kazdy szykuje swoje 2 karteczki i najpiertw jeden potem 2 partner prowadzi- zabawa super, dla tych co sie nie spiesza a lubia sie bawić;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepło- zimno na 2,3 kartkach piszemy co chcemy zeby partner z nami robił i rozkładamy po mieszkaniu. Np w kuchni, w łazience w łóżku. I prowadzimy prtnera jak gdzie ciepło-zimno dajemy my wskazówki gdzie ma najpierw sie udać. Na kartkach moze być wszystko np. w sypialni przyklejona do olejka- zrób mi masaź ale bez sexu, w łazience- przyszykuj kompiel z pianą i mnie całuj macaj, w kuchni - weź mnie ostro na stole. Inna odmiana kazdy szykuje swoje 2 karteczki i najpiertw jeden potem 2 partner prowadzi- zabawa super, dla tych co sie nie spiesza a lubia sie bawić;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste!
wiecie, najlepsze to w szkołę - jedna osoba pisze na kartce dyktando, które podaje druga osoba. w dyktandzie jest o tym, jaka ma być gra wstępna w seksie i sam seks. kiedy napisane, osoba "nauczyciel" czyta owo dyktando, a "uczeń" ma robić to, co czyta "nauczyciel". potem zamiana ról i znów to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwińka
ja bardzo często robię mężowi seksowne budzenie :) on to uwielbia poranny sex jest lepszy niż odgłos budzika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak998
żalowe ale przydatne dzięki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O faktycznie - ten krem czekoladowy wygląda interesująco. Chociaż mnie się bardziej podoba pomysł z bielizną erotyczną albo biżuterią erotyczną. Można zaskoczyć faceta i podgrzać nieźle atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie się pobawić różnymi gadżetami, kupić coś fajnego, albo jakąś grę erotyczną czy coś w tym stylu. Dużo jest ciekawych gadżetów, od wibratorów po różne inne zabawki, którymi można wspaniale bawić się we dwoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuC/
Uwielbiam zabawy pod tytułem, korepetytor i uczennica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuC/
Zabawa w niewolnice, to raczej standard, nie które lubią "gwałty", w sumie, jest to ciekawe.. Ponad to, polecam seks, przed kamerką, w maskach karnawałowych, na chat'ie, na żywo. Lub zaproszenie jakiejś brzyduli (nie może być ładniejsza od Twojej kobiety, bo się Twoja obrazi i będzie jej głupio), i zaproponowanie jej, aby patrzyła.. :)) Cudownie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×