Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

czy chusta, apaszka... pasuje na upalne dni?

Polecane posty

mam taką fajną niby to chustę niby szal z takiego cienkiego tkanego materiału i pytanie czy wypada założyć takie coś na szyję w gorący dzień? fajnie to wygląda z bluzką koszulową, leginsami i spódniczką, tylko nie wiem czy nie będę wyglądać jak idiotka jak wyskocze z obachutana szyja, a laski w samych krociusienkich sukienkach. jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zwiewne, to oczywiście, że pasuje. Zauważayłam, ze modne są teraz apaszki, szale letnie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyaaa
pasuje. Jak kwiatek do kożucha. Raż ze przeciez jak jest gorąco to chyba kazdy chce miec na sobie jak najmniej a ty bedziesz sobie apaszke motać na szyi, co uważam za kretynski pomysl. Jak żar sie leje z nieba to trzeba sie odsłaniać, a nie opatulać. A dwa że bedziesz dziwnie wyglądała, i nie zdziwiłabym sie jakbys usłyszala jakies niemile komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja uwielbiam wszelkiego rodzaju chusty teraz w trochę zimniejsze dni biegam z wielka chustą w etniczny wzór z h&m jak jest mi gorąco to ściągam po prostu. apaszka to dodatek ma ozdabia i nie widzę powodu dlaczego ktoś to miałby źle skomentować (jest dużo więcej dziwnych rzeczy do komentarzy na ulicy:P:P) przecież cieka chusteczka to nie wełniany szal. poza tym np. w pracy i wielu sytuacjach kiedy nie wypada pokazywać dekoltu taka apaszka to idealne wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
nie martw sie dosadnymi komentarzami....bywaja tacy "zdecydowanie mądrzy"...też otrzymalam "wyklad",że nie istnieje kolor stare złoto ....cóż.....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty się martwisz innymi, ubiór ma być twoim stylem i odzwierciedleniem ciebie, jak chcesz tak się ubieraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×