Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nigdy więcej alkoholu

Wczoraj tyle wypiłam że nie byłam sobą. Mam chłopaka ale zaczełam się pieścić

Polecane posty

Gość Nigdy więcej alkoholu

ze swoją przyjaciółką. Dla wielu to nie zdrada, ale jak się obudziłam dziś rano naga obok innej nagiej kobiety poczułam się okropnie :-( nigdy więcej alkoholu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy więcej alkoholu
to też! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze nie znam
zadnej kobiety ktora bylaby chętna na seks z kobieta.Nie jestem lesbijką ale chętnie spróbowałabym jak to jest z kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIwaj
Możesz pójść za przykładem koleżanki i spić jakąś koleżankę lub przyjaciółkę i wtedy spróbować się do niej dobrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze nie znam
spoko ale to chyba kiepski pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KK, a może Pani Marta myślała przede wszystkim o rozkoszy, jaką może dać kobieta drugiej kobiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KK ----> nie wypaczony :P to jest naprawde super, oczywiscie o zadnym egoizmie mowy nie ma, mialam na mysli obopolne korzysci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam ze nie jestem lesbijka tylko mezatka ze stazem 8 lat i w dodatku ciagle patrz pkt 2 w stopce :P ale kompletnie nie przeszkadza mi to w malym co nieco z kolezanka od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I skoro z kobietą jest tak super to czemu nie zostawisz męża i nie zwiążesz się z którąś na stałe? Lesby też mogą być w sobie szaleńczo zadłużone :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie traktuje jako zdrady, i chetnie by sie przylaczyl :P skad sie wziely ciagotki to nie wiem, tak jakos samo przyszlo juz jakis czas temu, ale nie sa to ciagotki do ZWIAZKU z kobieta, tylko do SEKSU od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo ciekawa Ona
Pani Marta, a jak wyglądał Twój pierwszy kontakt z kobietą? Pocałunek itp, moment w którym "to" poczułaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upadek ortografii i znajomości języka polskiego też (patrz: "szaleńczo zadłużone"). :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczam, choć nie czuję się urażony. W zasadzie to się ciesze, że ktoś przywiązuje wagę do ortografii, stylistyki i wytyka błędy innym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×