Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mleko po roczku

Mlkeo po roczku

Polecane posty

Gość mleko po roczku

Wiem ze dziecko po ukonczeniu roku powinno wypijac conajmniej 2 szklanki mleka dziennie. Czy mleko krowie podawane z platkami na sniadanie i kolacje tez sie liczy, czy to osobno, a mleko modyfikowane w ilosci 2 szklanek swoja droga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleko po roczku
Sorki za blad w tytule ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferfi
moj jak mial roczek pil ok 3 butelki mleka NAN dziennie i to wystarczalo na mleko krowie wg mnie o wiele za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleko po roczku
Moja ma poltora roczku i ostatnio polubila mleko z platkami, wiec zaczelam jej dawac. Slyszalam, ze krowie mozna podawac do innych potraw, a oprocz tego te 2 szkl. modyfikowanego, ale nie jestem pewna czy dobrze slyszalam. Czy zadna z mam nie podaje mleka krowiego z platkami, budyniem, w zupie czy w jakielkolwiek innej postaci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleko po roczku
Ktos sie wypowie? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z poznania
bardzo źle słyszałas.Jaki byłby sens dbania wtedy,by podawac dziecku do ukonczenia trzech lat mleko modyfikowane?Specjalnie dla grupy 1-3 stworzone skoro miałoby sie je mieszac z krowim w ciagu dnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleko po roczku
Tzn. ze zupe ktora robie dziecku jesli chce zabielic, to tylko modyfikowanym? BUdyn tez gotowac na modyfikowanym? Troche to komplikuje. Czy mieszanie go z krowim w ciagu dnia zmieni jego dzialanie czy co? :O Tym bardziej, ze tego krowiego podaje nie duzo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niemczech jest zasada ze dziecko dobrze toleruje mleko krowie w ilosci 200ml na dzien czyli dokladnie tyle co zawiera wieczorna kolacja, papka, zageszczona butelka. poza tym podaje dziecku hipp rano, czasem w ciagu dnia. budynie na mleku kroewim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do 18 miesiaca robilam wszystko na mleku modyfikowanym NAN moj pil 3x dzinnie butelke z mlekiem teraz pije rano mleko do sniadania i wieczorem kaszke na mleku do kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama smoka
ja swojej córeczce zwykłe biedronkowe mleko z kartonu zaczełam powoli wprowadzać ok. 11 miesiąca. Jak miała rok to innego nie piła tylko zwykłe mleko z kartonu, nieprzegotowane (bo ono już jest pasteryzowane), tylko podgrzewane do odpowiedniej temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mala pije bebiko 3 R albo bebiko 3 babanowe- zalezy jakie kupie :) do niego dodaje kaszki. Wypija okolo 2 buetelk dziennie ale czasem domaga się dokładki. ja slyszalam ze mleko krowie powinno się wprowadzac najwczesniej po 3 roku życia. Myśle ze wszystko zalezy od dziecka. Moja miala podejrzenia skazy bialkowej dlatego powolutku jej nabial wprowadzam i w malej ilosci. Raz w tygodniu dostaje jogurt, daje jej zupy ze śmietaną, raz na kilka tygodni serek bialy albo twarożek. Mysle ze jak dziecko ma duzo nabialu w codziennej diecie to nie ma potrzeby podawac jeszcze mleka krowiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×