Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelus

pomozcie mi bo sie martwie

Polecane posty

Gość evelus

czesc kobietki jestem w 26 tyg ciazy i przytylam dopiero 3 kilo i nie wiem czy to zle lekarz mi nic nie mowi malo rozmawia ze mna martwie sie co mam robic???? POMOZCIE MI PROSZE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelus
ja sie boje naprawde nie wiem co robic;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majas
jak wyniki ok to masz powód do radosci. Ja 27 kg przytyłam i do dziś walcze z efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbirowa hukulukukuku
w całej ciąży ok 10 kilo można przytyć (oczywiście to jest taka norma) ale każdy organizm inaczej więc nie martw się. Wymuszaj raczej na lekarzu żby Ci odpowiadał na pyt, w koncu od tego on jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wszystkie badania Twoje oraz wszystko co tyczy sie dziecka jest dobre to nie masz się czym martwić!!!! Jak już to skakać :D Moja kumpelka do 20 tygodnia nic nie przytyła a w drugiej połowie to aż 20 kg.Wszystko jest jeszcze przed Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra wróżka Kunegunda
nie martw się ja też mało przytyłam w ciąży. Na początku jeszcze schudłam 2 kg.później do 16 tyg nie przytyłam nawet 1 kg. Za to później 5 kg w miesiąc ( nie denerwuj się - to bardzo indywidualna sprawa)jedna przytyje w ciązy 25 kg. a druga 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lxfderoih
spokojnie, jezeli lekarz nic nie mowi, to raczej bez paniki... ja w 28 tygodniu mialam 4 kilo na koncie, a urodzilam dziecko o wadze 3,8 kg, ktore wlasnie zasnelo i ma sie swietnie:):) a mojej znajomej ginekolog karze sie klasc na plecach, bo jest w 6 miesiacu, przytyla 2,5 i sie z niej smieja, ze ciaze to na plecach nosi:) jezeli czujesz codziennie ruchy malucha to spokojnie... szkodzisz mu niepotrzebnie swoimi obawami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przytyłam 25 kg.I bardzo długo czasu mi zajęło by to zgubić.Na pewno byś nie chciała być tyle na plusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samisia
jezeli lekarz nic nie mowil a dziecko rozwija sie prawidlowo to po co szukac problemu na sile???? moja ciocia przez cala ciaze przytyla ledwo 5 kg a urodzila prawie 3,5 kg dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to go zapytaj, przecież sam sie nie domysli jakie pytania Cie nurtuja. co to znaczy ze malo rozmawia z toba? jesli ci nie odpowiada to go poprostu zmien, ciaza to powazny stan i dobro dziecka jest najwazniejsze. jak dla mnie to wszystko z Toba ok ale musisz porozmawiac z lek dla wlasnego swietego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelus
no nie wiem kazdy sie skarzy na mojego lekarza:( Czuje ruchy dziecka i to bardzo gwaltowne i mocne:) martwi mnie to ze ty 26 tydzien a ja mam maly brzuszek i malo przytylam mysle ze to przesto ze moj facet zostawil mnie z dzieckiem dla innej:( jestem zalamana ale trzymam sie narazie miesiac wytrfalam ale zostalo mi do wrzesnia 21 rodze juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokoj, maly masz brzuch bo taka twoja uroda, a to ze malo wazysz to dobrze, tylko upewnij sie ze z dzidzia wsystko ok. nie chce wnikac ale facet raczej nie zostawia z powodu malego brzucha. napewno nie byl ciebie wart. teraz skup sie na dziecku i zrob wszystko zeby zapewnic mu jak najlepsza sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelus
ja mu nie moge nic zapewnic jak by nie moja mama to.................. a facet zostawil z powodu zauroczenia sie inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeTAKmozeNIE
Twoj facet nie dorosl do roli ojca - trudno!Lepiej, ze uciekl teraz niz za kilka lat! Ty bedziesz najwspanialsza mama na swiecie... w jakim mieszkasz wojewodztwie jezeli moge zapytac? Moze w lodzkim? Moglabym odstapić Ci wozek jezeli jeszcze nie mas i masz ciezka sytuacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelus
warmi i mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelus
ja niestety licze tylko na mamy pomoc bo wiecej nikt inny mi nie da!!! jest ciezko mam 19 lat dpoiero i jeszcze 5 rodzenstwa w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×