Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama na chorobowym

Kontrola w Zus

Polecane posty

Gość Mama na chorobowym

Mam takie pytanie, od 2 miesięcy jestem na chorobowym (jestem w 6 miesiącu ciąży) i dostałam skierowanie na badanie od Zusu. Mam zabrać dokumentacje medyczną itp. Czy miałyście dziewczyny takie badania? Na co mam sie przygotować. Powiem Wam, że jestem wystarszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zanim tam pójdziesz to skonsultuj się ze swoim lekarzem prowadzącym... a dolega Ci coś czy po prostu jesteś na tym zwolnieniu? bo sama ciąża nie jest dla zusu wystarczającym powodem zwolnienia, bo nie jest chorobą... ja byłam na zwolnieniu od 8 miesiąca choć nie musiałam, ale po prostu było mi już ciężko... tylko byłam wtedy "umówiona" z lekarzem, że jakby co to powodem zwolnienia jest skracająca się szyjka i zagrożenie porodem przedwczesnym... i takie rzeczy lakarka miała wpisane w swoich papierach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkssssddddddddd
jak na badanie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno... badać Cię nie będą, jedynie sprawdzą dokumentację od lekarza no i naocznie przekonają się, że jesteś w ciąży... tylko w tej dokumentacji musi coś być... dlatego pogadaj ze swoim lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkssssddddddddd
baderka ma rację.skonsultuj to ze swoim lekarzem,bo on też może mieć z tego tytułu problemy.Ale nie jest też tak,że muszą być jakieś komplikacje,żeby móc być na zwolnieniu.Zależy w jakim zawodzie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkssssddddddddd
ja byłam od początku ciąży,bo moja praca wiąże sie z podnoszeniem cieżkich rzeczy a nie było innego stanowiska na które można mnie było przesunąć ani osoby,która mogłaby przejąć cześć moich obowiążków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkssssddddddddd
lekarz który wystawiał mi zwolnienia pytał na początku jaki to zawód i czy pracodawca moze spełnić warunki dla kobiety w ciaży.Pracodawca nie mógł i sam poprosił żebym szła na zwolnienie.Ale faktem jest,ze kartę też do zusu miałam odpowiednia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×