Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ginger746

od kiedy kupowac potrzebne rzeczy dla noworodka

Polecane posty

ja mam chyba szczęście do promocji bo już kilka razy trafiłam w tesco na promocję (ostatnio w niedzielę) bo chusteczki pampers pakowane po 6 paczek za 33 zł więc wzięłam 2 mam więc zapas na kilka miesięcy. A proszku używam Lovela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do chusteczek to dla mnie dzidziusia były najmniej nasączone, ale każdy lubi coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam jedno opakowanie Jelpa, ale potem mam zamiar sprawdzić czy nic sie nie dzieje po vizir sensitive. W sumie skład tych proszków jest praktycznie taki sam. A cena, hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 razy 72 sztuki chusteczki pampers kosztują na promocji 14 zl dzidziuś 3 razy 63 sztuki okolo 11 zl ( czasem nawet za 9 można kupić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie lubie taki mokrych chusteczek :D dla mnie dzidzius albo nivea są ok a co do proszku to u nas tylko lovella... mala na jelpa byla uczulona. teraz jej juz piore tak jak nam w roznych np teraz w bryzie czy jak mu tam. dla malego tez kupilam lovelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest proszek dzidziuś lovella cypisek i chyba bobas.. no i jelp przynajmniej ja sie z takimi spotkalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie że są inne
Dzidziuś, Cypisek, Lovela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie że są inne
poza tym są też Persil Sensitive, Vizir Sensitive i te proszki są stworzone właśnie z myślą o maluszkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak takie sensitive dopierają... ja np plamy z marchewki zawsze "vanish sensitive" :D:D musialam traktowac a potem to juz wsjo rybka co sie wsypuje... Byle by dziecko uczulenia nie mialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ostatnio polozna powiedziala jak sie pytalam o proszki zeby jak dziecko ma juz kilka tyg jedno body na probe wrzucic z moim praniem i potem obserwowac dziecko czy nic sie nie dzieje. jak wszystko dobrze to nie dzielic tego prania podobno te proszki to taka sciema. ale niektore dzieci sa faktycznie uczulone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka ja dlugo probowalam i nietsety efekt byl zawsze taki ze mala miala uczulenie... skzoda mi jej poxniej bylo meczyc ui przrestalam... jak skonczylą roczek to spróbowalam i sie okazalo ze nie ma juz uczulenia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani, ja sama używam Vizir sensitive i dopiera super. A różne plamy są z kawy z wina, buraczków, ze wszystkiego praktycznie. Ja też jak w ciązy jestem to z truskawek, jagódek i wszystkich innych barwiących rzeczy i nie mam problemu z dopraniem. On nie pachnie tak bardzo. I dlatego nyślę o tym, że jak skończy się Jelp i Mikołaj nie będzie miał uczulenia, to będe prała w takim proszku jak piorę swoje i męża ubrania, tyle że na programach dziecięcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poki co pierwsze pranie i w ogole na poczatku chce prac w proszku dla dzieci. ale po kilku miesiacach sprobuje i zobacze jak maly reaguje na zwykly proszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×