Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polaola

Mam ogromny problem. BŁAGAM pomóżcie

Polecane posty

yeez, zastosuję Twoja ostatnią radę natychmiast po tym jak uda mi się ją zrozumieć, moze to bedzie moment po spaleniu blanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpowiem ci chmurka to twoje wyobrażenie o super nagrodzie która czeka na ciebie po wysilku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oczywiscie, rozumiem, ze topik pojawil sie na zyciu uczuciowym, bo jestes posiadaczka uczucia obrzydzenia do roboty" do tej konkretnie roboty tak, nie lubię być nieprzyjemnie zaskakiwana "chmurka to twoje wyobrażenie o super nagrodzie" yeez, bardzo dziękuję, jesteś bardzo pomocna/y motywacja 13,1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz też zastosować opcję:ostatni raz dokonam tego wysiłku i wstanę z tego cholernego krzesla, trzasnę drzwiami i sobie pójdę.a robotę niech zrobi ktoś inny, co mi tam ja sobie pójdę i poszukam motywacji a wróce lub nie- w zależności czy ją znajdę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Im szybciej zrobisz tym szybciej będziesz wolna"(teoria), rada Nefrytki - praktyka" Czarko, jesteś super, rozumiemy się bez słów (wolę praktykę od teorii ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co mozesz zrobic dzis, zrob pojutrze, bedziesz miala 2 dni wolnego " błągam niech mnie ktoś zahipnotyzuje, zebym sobie wmówiła, ze tak właśnie mogę zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nie ma :-( no chyba, ze pojawi sie jakiś książę i mnie odczaruje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę popracować :-( jeżeli ktoś mógłby mnie jeszcze wesprzeć to będę bardzo wdzięczna myślę, że pomoze mi to w chwili kryzysu, który właśnie mam zamiar spędzić na kafe a wiec do spotkania w chwili kryzysu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwko, a z kim ja mam się bawić pod tym prysznicem? bardzo Cie prosze o nie pomnażanie potrzebnych mi rad, bo wkrótce nie będę w stanie tego ogarnąć wredny, dziękiuję za zwrocenie mojej uwagi na ten istotny problem, poprosze ksiecia o referencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia wyznacz granice: od-do praca, od-do cafe;) bo myślę że już limit picia, mycia garów i tych wszystkich czynności, które są marzeniem dla mającego robotę wyczerpany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×