Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polaola

Mam ogromny problem. BŁAGAM pomóżcie

Polecane posty

miećka- zapytam wprost- ile zostalo ci jeszcze czasu moim zdaniem powinnas dawno trafić na odwyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możecie ewentualnie tylko udawać tę solidarność to również byłoby niezwykle pomocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, na jutro na 11.00 i co za paradoks, kiedy nie mam czegoś pilnego do zrobienia przebywam na kafe znacznie mniej, czyli wniosek - jestem nienormalna, i to inaczej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miecia tak mówisz widziałam klub idiotek otworzyli ale nie będę niczego sugerowac bo mnie posądzisz o złe zamiary ja co miałam zrobić zrobiłam wobec czego mam wolne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzicha od zbycha
tak lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee ja myslę że to jednak moja zasługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem prawdopodobnie bardzo zdolna, bo potrafiłam skorzystać z pomocy forumowiczów i w tej chwili praca wyglada całkiem dobrze jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję za nieocenioną pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola to ty takie halo robiłas o 5 minut??? o zesz ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba nastepnym razem poprosze o pomoc w dojściu od kompa do toalety w celu wysikania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike a Ty myśłałaś, ze te powyższe teksty pisłam na poważnie? pzrecież wiele osób tutaj nie raz pisało, zę muszą coś tam zrobić, ale im sie nie chce, wcale nie jestem wyjatkiem :-) Justys, mam wenę i dam radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola- a teraz pomysl czy naprawde myslałam że to na poważnie widzac jak spokojnie lawirujesz po całej kafe??? ;) myslisz że z klubem ja pisałam na poważnie zreszta to nie ważne wygrałam- chocbym miała byc samozwańcem juustynę zrzucam w przepaść złą i ohydną........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wszystkim polecam pomoc którą kafe zawsze oferuje, dosłownie przy podejmowaniu niemal każdej czynności zyskacie tutaj szczere wsparcie, niespotykaną inspirację oraz motywację, jak również wszelkie potrzebne do działań siły cielesno-duchowe naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna poruszyłaś moje zimne serce a niech juz ci będzie tez sssssssssssssspadam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godzina \"W\" czyli 11.00 coraz bliżej. Nefry, miałaś rację, dopiero teraz wszystko idzie najlepiej podejrzewam jednak, ze to dzięki będącemu na wyczerpaniu wsparciu kafeteryjnemu z dnia wczorajszego. dlatego jeszcze odrobina motywacji płynaca z waszych życzliwych słów byłaby ogromnie pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do Was ogromna prośbę. Czy moglibyscie od czasu do casu zajrzeć na topik o najochydniejszych zdradach i jakos go zareklamowac w swoim ortoczeniu,żeby ludzie sie tam wpisyawali bo ja bardzo go lubię. Dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywistość postaram się To była bardzo przydatna lekcja życiowa ucząca motywacji. Wnioski jakie się nasuwaja pozwalają na postawienie przypuszczeń, że bez kafe cała praca zostałaby zakończona wczoraj o godzinie około 19:00 Bardzo proszę o porady jak wprowadzić w życie to, czego kafe mnie od wczoraj nauczyła. Z góry ogromnie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę mieczysławo, że z tobą jest coraz gorzej....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perpetuło :-( a może przy okazji widzisz dla mnie jakąś ostatnią deskę ratunku lub brzytwę dla tonącego? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma dla ciebie ratunku.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×