Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qpqpqp

Żar Tropików

Polecane posty

Gość blanca123
super serial, a Nick to moja pierwsza miłość)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwi zirard
ale sie zlozylo, wiecie co wlasnie skonczylam ogladac na dvd dwa odcinki zaru tropikow..weszlam na kafe a tu patrze nowy watek w temacie....nie ma co serial jest swietny, mam cale 3 serie na dvd i ogladam jak mam zly humor....odrazu robi sie lepiej :p pozdrawiam wszytskich fanow nicka i sylwie..ach gdybym tak moghla ich kiedys spotkac na zywo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś nie nabrałam nawyku oglądania na dvd bo to jakos strata czasu-tyle jest filmów TV...Ale nie pojmuję czemu nie powtarzaja takich świetnych filmów jak ten...albo ALLY MCBeal- jest przeciez chyba jedynym w swoim rodzaju filmem o adwokatach... albo Gliniarz i Prokurator- wie ktoś czy teraz gdzies leci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scroll down
jestem tez wielka fanka zaru i zadam powtorek tego wspanialego serialu! dosc bzdurnych klanow, mod na sukces i innych tancow z gwiazdami! czas na prawdziwe seriale ! zar tropikow jest tak klmatyczny, ze odplywam jak slysze czolowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mind the gap
ja tez kochalam sie w Nicku , mial zabojczy usmiech :) a Sylvie tez byla super babka, zgrabna, dowcipna..ach ten zar tropikow, czytalam gdzies ostatnio, ze aktor grajacy Nicka byl w Serbii, gdyz tam Zar Tropikow byl niesamowicie popularny, moglby tez do Polski wpasc na chwile :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna....,
pamietam. i pamietam przystojnego faceta z kitką, w rozpietej do polowy koszuli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam mam pytanie czy ktoś ma do sprzedania serial Żar tropików z napisami lub lektorem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początki pamiętam jak poznali się, kłócili się, ona suszyła majtki na ognisku, stali się dobrymi partnerami w pracy i miłości.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość but i never hurt you
W miłości? Przecież oni nigdy nie byli parą, nic poza pracą ich nie łączyło, no może przyjaźń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziczaly kocur
Co czwartek siadalam jak zahipnotyzowana i ogladalam, mialam wtedy z 12 lat, pamietam tez jak zbieralam wycinki z gazet na temat Zaru i raz moj brat mi przez pomylke wyrzucil. Tak ryczalam, ze chyba sasiedzi na koncu osiedla mnie slyszeli. Szkoda, ze Nick i Sylvie nigdy nei zostali para chociaz gdzies czytalam , ze byly takie plany w kolejnej serii. Niestety powstaly tylko 3 serie. Super klimaty, piekne widoki, az mam ochote dzis dzis sobie obejrzec na youtibe urywki bo taki dzien brzydki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 2677
Zar Tropikow - kultowy serial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też zawsze chciałam żeby Nick i Sylvie byli razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, ze nie zostali para, ale Nick to mial inna panienke co odcienek a Sylvie to chyba tylko raz jakiego gacha dorwala, ten z kostnicy w okularach sie do niej dowal :) fajny serial z mojego dziecinstwa, z checi abym obejrzala pare odcinkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta piosenka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×