Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolewerynka

14-latka

Polecane posty

Gość kolewerynka

donoszą, że usunęła ciąże żal mi maluszka :) komu to dzieciątko zrobiło krzywdę, by zasłużyć na śmierć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatianka na bardzo dziwna
no i po co zaczynasz? moze dla niej to nie bylo dzieciatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro może dla niej to nie było dziecitko,to po jakiego się piperzyła młoda ladaznica. :/ Zal mi dziecka,tego nienarodzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolewerynka
miało być :( :( :( z rozpędu źle wcisnęłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro może dla niej to nie było dzieciątko,to po jakiego się pieprzyła młoda ladacznica. :/ Zal mi dziecka,tego nienarodzonego. poprawka*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolewerynka
a ta buźka :) niech zostanie dla maluszka, może teraz jest w lepszym świecie, kochane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może choć tutaj nie pastwcie się nad tragedią i tej 14-latki, i jej dziecka. Media już swoje zrobiły... Kasę zbili, nakład Wyborczej się sprzedał, oglądalność TVNu wzrosła.... A co tam 14-latka i jej problemy??? Kogo to obchodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro piszesz
mogła urodzić i oddać... nie musiała zabijać, za to już należy podziękować mamusi która tę decyzję w imieniu 14 latki podjęła. [ * ] - dla aniołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna nienormalna
najlatwiej oceniac innych :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nam ją oceniac. To jest tragedia 2 dzieci i jakkolwiek ta historia by sie nie skonczyla zawsze byloby źle. Uwazam ze nie można oceniac tej dziewczynki. Jej i tak jest napewno źle i ciezko i cokolwiek by sie nie stalo to wszystko bedzie sie z anią ciagnelo w przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie dowiedzialam.Szkoda dziewczynki.Jej rodzicow powinni pozbawic praw rodzicielskich za brak zainteresowania co corka robi za brak zainteresowania!:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantodea , co ty gadasz?? myslisz ze uda sie upilnowac dziecko w 100% ??jak bedzie chciala sie bzyknac to łancuchem nie utrzymasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady jakie tam ograniczenie praw rodzicielskich! Sorry ale jak coś gówniarzeria ma zamiar zrobić to zrobi.No chyba że ktoś dziecko trzyma w pokoju na klucz co najmniej do 18 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaaa1993
ja mam skonczone 15 i tez chyba jestem w ciazy :( nie oceniajcie prosze wszystkich tak samo ze sie kur... ja tego nie robie mam swojego chłopaka i wszkole tez się dobrze ucze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaaa1993
żaba to tak jsakos samo wyszlo niewiem nie umiem opisac nie planowalismy uprawiax sexu tak regularnie :( mój chlopak wszedl tylko na chwile to tak krótko trwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......taaaa....
..bo u takich gowniarzy jak wy, tak TO wlasnie krotko trwa. ja w twoim wieku tylko sie calowalam. i zycze ci abys czekala na okres, moze zmądrzejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdechła żaba - pewnie ze nie mam 100%pewnosci.Tyle ze gdy moja corka zacznie dorastac i zacznie sie ogladac za chlopakami usiade z nia i porozmawiam.Poki co mam swietny z nia kontakt jestesmy przyjaciolkami i mam nadzieje ze tak zostanie.Przde wszystkim trzeba dziecku a zwlaszcza dorastajacej corce poswiecic czas i zyskac jej zaufanie.Jesli ta 14latka oklamywala to dlaczego to robila??bo nie ufala swojej matce.Bala sie ze jak pojdzie do niej i powie ze chce uprawiac sex to dostanie po glowie.RODZICE NIE SLUCHAJA SWOICH DZIECI taka jest prawda.Ja zamierzam z moja corka nawet do ginekologa isc gdy mi powie oczywiscie w stosownym wieku ze chce rozpoczac wspolzycie.Wole to niz zostac mloda babcią.Ta rodzina to patologia 14l.nie powinna zajsc w ciaze przeciez same wiecie ze normalne to nie jest! Jesli chodzi o odebranie praw rodzicielskich....Do 18rz.rodzice ponosza odpowiedzialnosc prawna za swa pocieche.Gdy dziecko z winy rodzicow nie realizuje obowiazku szkolnego momentalnie zjawia sie pedagog kurator rodzinny i sankcje karne nakladane wlasnie na rodzicow.Sa ograniczane prawa a jesli dziecko trafia do O.O-W.to rodzice ponosza koszty jego pobytu w placowce.Dlaczego malolaty kreca sie pod wplywem alkoholu w godzinach nocnych po ulicach?14l.w klubach nocnych?przystanki autobusowe zdemolowane,15l.pseudokibice na izbie policyjnej?gdzie sa w tym czasie rodzice???gdyby przynajmniej finansowo odpowiadali za wyczyny swoich dzieci uwierzcie mi ze od razu wzieliby sie za wychowanie a nie"chowanie"...:-oDobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantodea :) zycze Ci by wychowywanie dziecka bylo tak proste jak piszesz...nie zawsze jest latwo do niego \"dotrzeć\" nawet jaeli ty jako rodzic sie starasz...nigdy nie masz pewnosci czy dziecko ma do ciebie 100% zaufania i mowi ci o wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie
matka zaprowadzila do gina i przeisal mi pigułki jak mialam 15 lat. A w ciaze zaszłam 11 lat pozniej jak najbardziej chciana i planowana. I dziekuje za to mamie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli prawdą jest, że było to dziecko z gwałtu to miała prawo usunąć i ŻADNE z nas nie ma prawa oceniać tej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było z gwałtu, ale z czynu zabronionego, czyli współżycia z nieletnią poniżej 15 roku życia. A to też zalicza się do prawa do wykonywania aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja mnie jakos do gina nie prowadzała i co do ciazy i wspolzycia to dziekuje sobie. kochalam sie po raz pierwszy kiedy bylam juz pelnoletnia i dobrze wiedzialam co robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszz...jak mnie wkurzaja takie gowniary, co to sie dowartosciowują ze są \"dorosłe\" i wspolzyją. Potem sa takie jaja jak w temacie czy kilka wypowiedzi wyzej. co do tej malej to Nie wiem i nie wnikam czy to byl gwałt czy nie. Jesli by sie jednak okazalo ze nie gwalt, ale wspolzycie z woli i checi tej malej to sorrki ale jak mozna klamac ze byl gwałt?! przeciez gwałt to przstepstwo, a w wypadku nieletniej to podwojne przestepstwo. A co sie stalo z tym chlopakiem? o nim jakos nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no ja myślę, że z tym gwałtem to rozdmuchały gazety, bez wiedzy na ten temat. A chłopak, pewnie jakoś odpowie, musi albo jego rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzysz w to okokoko? przeciez facet zawsze wykreci sie sianem, tak bylo od wiekow. zwlaszcza teraz jak usunela i nie zrobia nawet badan genetycznych bo nie maja z czego. taki lajf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×