Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oleńka_11

Meble przez internet

Polecane posty

Gość jacuzzi
ja mebli akurat nie kupowałam, ale kupowałam telewizor, zestaw kina dowego, laptopa, odkurzacz, kolczyki, ciuchy, zabawki dla dziecka i jeszcze trochę innych rzeczy. więc myślę, że tu będzie podobnie. sklepy internetowe to pewna sprawa - grunt żeby wybierać te duże, dbające o swoją markę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja chcialabym kupic kuchenke i lodowke poradzcie z jakich stron www. korzystac,? I jak to jest ze ja wybieram zamawiam produkt i przysylaja mi w ciagu 7 dni( place przelewem np.) a jak mi sie nie spodoba jak mi przywioza, to co wtedy? piszcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowałam meble w sklepie internetowym www.meblewypoczynkowe.pl. Miła obsługa i meble ok. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal_k
Niedawno zmieniłem mieszkanie. Bardzo dużo rzeczy kupiłem przez internet. Lampy, obrazy, agd i rtv. Meble też. Chociaz to akurat wybierała żona. Narożnik wybraliśmy na www.meblefilex.pl. Oczywiście wcześniej obejrzeliśmy próbki materiału wierzchniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wszystko w internecie kupisz :) meble, sprzęt rtv, ubrania :) nie ma się czego bać, sklepy mają swoje systemy i zabezpieczenia, więc jak znajdziesz coś ciekawego to po prostu kup :P Jak szukasz mebli, to możesz sobie np. na esmebel.com zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almiana
bardzo dobre wspomnienia mam ze sklepu: http://lozkapietrowe.com/ - wszystko bardzo OK. łóżko piętrowe bardzo dobrze się spisuje, dzieciaki nadal je uwielbiają :) Zdecydowaliśmy się na 3 osobowe i to był strzał w 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRAZYNA99
Ja kupowałam niedawno na stronce hitmeble.pl też mam dobre wspomnienia , mebel fajnie wykonany cały czas cieszy oko. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, po drewniane meble tylko na esmebel.com, piękne meble, z kilku rodzajów drewna. Polecam szczególnie te z drewna bukowego, bardzo wytrzymałe i tańsze niż gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gontek
moge polecić sklep w którym od kilku lat kupuję meble http://www.ingaro.pl/ Jak czegoś nie jestem pewnien, zawsze dzwonię i pytam o szczegóły sprzedawcę. tak, jest to reklama ;) ale tylko dlatego że moge polecić ich w 100% Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta70
Meble przez internet zamawiałam na takiej fajnej stronce hitmeble.pl Jestem zadowolona z tego zakupu, nie spodziewałam się ,że wszystko tak gładko pójdzie , a przy okazji zaoszczędziłam parę groszy bo w salonie nie było takich promocji jak w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie nie ma się czego bać w kwestii kupowania mebli przez internet - trzeba tylko przed zakupem dobrze sprawdzić wybrany sklep, czy na stronie są dostępne wszystkie niezbędne dane, czy są różne sposoby wysyłki i płatności etc. Jesli tutaj wszystko gra to powinno byc ok. Tak jest m. in. w esmebel.com - z tym, że tam dostaniecie drewniane: sosnowe i bukowe meble :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Go$ka
Polecam hitmeble.pl , zamówiłam i było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H-Anna
Na hitmeble.pl można kupić praktycznie wszystko, do urządzania całego pokoju dali mi transport za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resza
Jasne, że warto bo jest taniej i często szybciej. Jednak trzeba uważać u kogo się kupuje. Nie każdy sprzedawca jest kompetentny. Wcześniej trzeba sprawdzić o nim opinie. Jeżeli chodzi o meble to najczęściej kupuję u http://www.urokdrewna.pl , same drewniane meble- łóżka, komody, szafy itd. Sosna lub buk, wysokiej jakości, można wybrać fronty lub kolor i są bardzo niskie ceny. Zawsze jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonora da vinci
ja kupiłam ostatnio w promocji meble do naszego domowego biura (mąż jest weterynarzem, ja grafikiem) i jestem bardzo zadowolona. Jak ktoś będzie szukał tanich i dobrze zrobionych mebli biurowych to polecam sklep: http://www.tanie-meble-biurowe.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka555
Prawdę mówiąc nie kupowałam jeszcze mebli przez internet, ale mam zamiar zakupić takie do kuchni. Aktualnie przeglądam oferty i chyba się na któreś zdecyduję - nie wiem tylko jak to będzie z samodzielnym montażem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka k

Jasne, że tak, to nawet bardziej opłacalne, a i wybór jest zdecydowanie większy. Od kilku lat juz w ten sposób kupujemy i jak na razie problemów żadnych nie mieliśmy. Fakt jak mamy juz kupic jakiś mebel to zazwyczaj na scandicsofa.pl. To jedna z lepszych polskich marek, meble są robione ręcznie, a materiały sprowadzają z włoch i belgii. Nasz narożnik, który stoi w salonie ponad trzy lata nadal wygląda doskonale i absolutnie nie mamy zamiaru go zmieniać, ani plamki, nic kompletnie żadnego znaku uzytkowania, a dzieciaki dokazują na nim i to całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam zakupy przez internet, meble też tak kupowaliśmy, kupiliśmy kanapę Madras na modernomeble.pl Meble są bardzo eleganckie maja fajne praktyczne rozwiązania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona89

Ja przez internet zamawiam nie tylko meble, ale również wszelkie akcesoria gastronomiczne, najczęściej ze sklepu All4Gastro.pl  mam do nich duże zaufania, do tego niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłam meblościankę, na miejscu nie mogłam znaleźć takiej, jaka mi odpowiadała. Meblościanka stoi u mnie do dziś, a minęło już prawie 10 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sklep jest godny zaufania to jak nabradziej można zamówić przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina 43

Zgadza się, tutaj podstawą jest tutaj wybór odpowiedniego i godnego zaufania sklepu internetowego w którym będziesz zamawiał meble, to samo dotyczy artykułów kuchennych, tutaj polecam All4Gastro.pl gdzie znajdziesz wszystko co niezbędne w niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zamawiałam na stronie jokodecor.pl i było warto. cena bardzo korzystna, z transportem wszystko dobrze, mebel wykonany starannie. polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×