Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelus

jakie sa objawy wczesnego porodu POMOCY!!!!!

Polecane posty

Gość evelus

czesc kobietki !!! mam pytanko do mam co urodzily wczesniej Nie wiem co robic przeczytalam troche w gazecie o wczesniakach i jakie sa ojawy i u mnie prawie jest to samo chodze do lekarza ale on nic mi nie mowi boje sie troche bo ciaza moja pierwsza i mialam depresje przez faceta bo mnie zostawil dla innej poczul wiecej kasy i go juz nic nie interesuje ale juz jest miesiac jak daje sobie rade jestem w 7 miesiacu ciazy i jeszcze tylko 3miesiace i bedzie maluszek moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelus
szkoda:( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammm
Co masz na myśli pisząc, że masz prawie to samo? Poród wczesniejszy ma takie same objawy jak poród o czasie, tylko wszystko dzieje sie szybciej. Przyczyny są przeróżne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałaś trochę chaotycznie ale ok - a wiec tak trzymaj sie cieplo i badz dzielna dasz sobie rade a faceta olej a co do tego porodu to jest chyba tak jak z normalnym porodem tylko ze jest za wczesnie. Są normalne skurcze i pewnie jest rozwarcie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli gin nic nie mowi to znaczy ze nie grozi ci raczej porod wczesniejszy napewno nie jest tak ze chwyci cie jutro i zaraz urodzisz ja urodzilam 3 tyg wczesniej (37 tydz) i u mnie zaczelo sie od tego ze od 35 mialam skrocona szyjke na maxa i 3 cm rozwarcia porod zaczal sie jak kazdy inny- skurczami , krwawienien, odejsciem wod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też wydaje mi się że nazywać
Hej:) Uszy do góry! Znam tylko jeden przypadek kobiety, u której tydzień przed porodem nie było jeszcze niepokojących objawów, a tydzień później urodziła (35 tc). Zazwyczaj jest tak jak pisała Evi - twardnienie brzuszka, skurcze, wcześniejsze skracanie się szyjki, rozwarcie itd. Czasem jeśli w wymazie wychodzą jakieś bakterie to one też mogą spowodować wcześniejszy poród, ale niekoniecznie. Bywa też nawet tak jak u mnie - twardnienia sporo wcześniej, skurcze na KTG, skrócona szyjka od 33 tc, a urodziłam o czasie, bo w 39 tc. Pozdrawiam Ciebie i Dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×