Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olllaaaaaa

pedicure - jak to wygląda

Polecane posty

Potwierdzam słowa OLi - nie warto oszczędzać na takich zabiegach, najlepiej korzystać ze sprawdzonych salonów albo kierować się jakością tj. salonami z ugruntowana pozycja i marką na rynku. Nie zawsze wiąze się to z dużym wydatkiem - można tak jak to było napisane wcześniej skorzystać z portali zakupów grupowych, które oferują zniżki do dużych salonów. Dla Wrocławia: http://www.fastdeal.pl/oferta/wroclaw/pielegnacja_i/1475 Jeśli dobrze poszukasz znajdziesz cos dal swojego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy moze ktoś polecic zaklad kosmetyczny w Gliwicach gdzie można zrobic pedicure naprawde profesjonalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy moze ktoś polecic zaklad kosmetyczny w Gliwicach gdzie można zrobic pedicure naprawde profesjonalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachulica
sama sobie mozesz zrobic pedicure nie musisz chodzic do kosmetyczki a wyglada to w skorcie tak: moczysz stopy w wodzie z 20min z mydlem,sola kąpielowa,olejkami, nastepnie ścierasz zrogowaciały naskórek z pięt najlepiej tarka ceramiczna F3 systems z Donegala( pumeksow nie lubie) , pilujemy ładnie pilniczkiem drewnianym pazurki ,odsuwamy skórki a na koniec dosc solidna warstwe kremu nawilzajago do stóp moze byc scholl albo neutrogena.acesoria z Donegala mozna tu znalesc http://www.donegal.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GWisniewska
Polecam pedicure w Pure Diamond. Dziewczyna ktora tak pracuje jest rewelacyjna. Bardzo dokładnie usuneła mi frezaka zgrubiały naskórek. Mam mega miekkie nogi. I pieknie namalowanego frencha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile dajecie napiwku?paznokcie maja być krótkie czy trochę dluzsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada2223
Ja teraz poszerzyłam swoją ofertę w salonie i kupiłam profesjonalne urządzenia do pedicure w Medaow Group. Po prostu postanowilam wybrać jedną z najbardziej profesjonalnych firm na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataszka99
Pedicure to fajna sprawa :D bardzo można się zrelaksować podczas zabiegu. Ja chodzę do salonu http://www.gabinetlula.pl/ i stawiam na klasykę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie manicure i pedicure to podstawa, ale trzeba uwazac na salony, bo faktycznie, w wielu nie przestrzegaja podstawowych zasad higieny. Mam swój sprawdzony Black Pearl naprzeciwko galerii krakowskiej :) ekspresowy manicure kosztuje tylko 25 zl, a samo malowanie paznokci 10, co mnie bardzo dziwi i cieszy, bo to bardzo elegancki salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co dziewczyny, pewnie ,ze można zrobic sobie pedicure w domu – czasem i ja nawet robie  gorzej jeśli jeśli Twoja stopa wymaga pomocy podologa :-/ mialam okropny bol duzego palucha ,zwiazany z wrastajacym paznokciem, musialam szybko znalezc gabinet , który zajmuje się takimi problemami , natrafilam na www.studioangel.pl , na razie bol zniknal , warto może i czasami wybrac się do specjalisty, i wydac troche kasy a mieć problem z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny ja ostatnio trafiłam z ogłoszenia w necie do salonu Nail studio i jestem zadowolona. Robiłam pedicure z malowaniem i zapłaciłam 45 zł i jestem w szoku. Bardzo miła obsługa (obsługiwała mnie taka niska przysadzista pani. niestety ale zapomniałam jak ma na imię Kasia albo Krysia) w salonie czystość i profesjonalizm czuć w powietrzu, bardzo niskie ceny jak na centrum Krakowa (dosłownie pod samym Wawelem na ul. Straszewskiego). Na zabiegu byłam ok miesiąca temu, a pięty mam nadal jak prosto po zabiegu (dostałam pełno wskazówek jak postępować po zabiegu i sie sprawdzają). Jedyny minus był taki że zależało mi na czasie ponieważ wybierałam sie na urlop, a musiałam czekać na termin dwa albo trzy dni. Jednym słowem naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na pedicure chodze do Black Pearl w Krakowie, jest tanio i bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnkaa
Bardzo lubię w wwie salon Tanrei, czekam teraz z niecierpliwością kiedy otworzy się na Nowogrodzkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauulaa28
Od lat chodze na pedicure do salonów, wiadomo, ze zrobione bedzie profesjonalnie. w Warszawie polecam Podogabinet na Spiskiej, bardzo dokładnie i przede wszystkim narzedzia sterylne! W zyciu same tego nie zrobicie w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja na pedicure chodze zawszze do www.medicor.krakow.pl i jeszcze sie nigdy nie zawiodlam! Wysoki poziom,dobrze wyszkolone i wyksztalłcone kosmetyczki. widac,że stawiają na jakosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pedicure chodze tylko do Black Pearl w Krakowie, mam zaufanie do tego salonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowniez chodze na pedicure do Black Pearl. Bardzo fajny salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargonek
Sama się tym zajmuję , robiłam zawodowe szkolenie z tego zakresu - piękna sprawa, wymagająca, ale jednocześnie zawód, który rzeczywiście pozwala na zarabianie całkiem niezłych pieniędzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Ja ostatnio się dowiedziałam, ze tutaj http://www.instytutluisa.pl/uslugi/zabiegi-na-stopy/ można zrobić pedicure hybrydowy. Czy któraś z was już kładłą hybrydy na paznokciach u stóp? Długo się trzymały? Jadę niedługo na wakacje i chciałabym mieć ładne stopy dlatego coraz częściej myślę o hybrydzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm fajny zabieg, niedawno byłam pierwszy raz w http://maniq.pl/ i bardzo mi się spodobało. Paznokcie po nim wyglądają o wiele lepiej, w moim przypadku jest duża różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczniczy pedicure różni się znacznie od takiego zwykłego, który możecie wykonać u kosmetyczki. Ja do tej pory chodziłam do kosmetyczek i nie byłam zadowolona z efektu, a teraz wiem już dlaczego. Powinnam udać się z moimi stopami na leczniczy pedicure, a nie na zwykły. Dowiedziałam się o tym czytając ten artykuł http://wrastajacypaznokiec.pl/leczniczy-pedicure-sprawdz-kiedy-trzeba-wykonac/, bo oczywiście żadna kosmetyczka mi nie powiedziała, gdzie mam się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie w domu też mozna malować tak paznokcie. A co do wyboru lakieru to u mnie sprawdzil sie ostatnio Miracle Gel. Naprawde jest mega trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×