Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olllaaaaaa

pedicure - jak to wygląda

Polecane posty

Gość gość
Byłam ostatnio w Egipcie i widziałam ciekawy pedicure na stopy, który robią rybki. Nie zdecydowałam się wtedy, bo już za dużo kasy wydałam, ale szukam teraz jakiegoś salonu w Krakowie, gdzie robią fish pedicure. Dużo o tym czytałam, szczególnie tutaj jest wiele informacji http://www.goodies.pl/blog/fish-pedicure-rybki-garra-rufa-zadziwiajace-zabiegi-kosmetyczne-z-calego-swiata-1/ i napewno zrobię. Możecie coś polecić? Robicie takie zabiegi sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszna ta dyskusja jest. to, że tanio, nie znaczy, że źle. poza tym, różne są ceny dostawców w rożnych miastach. u wanesy może być taniej. nie kumam tej całej spiny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warszawa ANIELEWICZA UWAGA! skandal zaufalam stronie internetowej i uwierzylam w profesionalny pedicure - tylko ze profesionistow nie znalazlam - umowilam spotkanie z wyprzedzeniem , dzien przed zatelefonowano i zmieniono termin i wykonawce, zglosilam sie punktualnie, po 20 min oczekiwania zapytalam czy jeszcze sie przedluzy i czy mam przesunac moje nastepne spotkania, zyje w wwie raz w mieisacu przez 5-6 dni i niepunktualnosc jest dla mnie rzadkoscia, na co baba- skropaczka piet odpowiedziala, ze spotkanie jest zanulowane i wyrzucila mnie beszczelnie ze sklepu, rozumiem co kraj to obyczaj i ludzie sa rozni ale tutaj jest sytuacja klient- profesionista i taka niezrownowazona baba jest niebezpieczna w tym zawodzie bo moze obciac palec a palce u nog tez sa potrzebne uwazajcie bo baba jest wariatka krystyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warszawa ANIELEWICZA UWAGA! skandal zaufalam stronie internetowej i uwierzylam w profesionalny pedicure - tylko ze profesionistow nie znalazlam - umowilam spotkanie z wyprzedzeniem , dzien przed zatelefonowano i zmieniono termin i wykonawce, zglosilam sie punktualnie, po 20 min oczekiwania zapytalam czy jeszcze sie przedluzy i czy mam przesunac moje nastepne spotkania, zyje w wwie raz w mieisacu przez 5-6 dni i niepunktualnosc jest dla mnie rzadkoscia, na co baba- skropaczka piet odpowiedziala, ze spotkanie jest zanulowane i wyrzucila mnie beszczelnie ze sklepu, rozumiem co kraj to obyczaj i ludzie sa rozni ale tutaj jest sytuacja klient- profesionista i taka niezrownowazona baba jest niebezpieczna w tym zawodzie bo moze obciac palec a palce u nog tez sa potrzebne uwazajcie bo baba jest wariatka krystyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed wyjazdem na wakacje zrobilam pedicure w black pearl w krakowie. Paznokcie jeszcze po powrocie z wakacji wygladaly super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olafa1
Jeśli chodzi o pedicure (a także o manicure) to ja polecam Panią Elenę z salonu Vici w Krakowie. Można u niej wykonać zwykły pedicure, ale również np. pedicure hybrydowy. Bardzo wysokie poczucie estetyki, paznokcie są piękne i świetnie się trzymają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj domowy polega na peelingu stop i pozniej malowaniu paznokci przewaznie lakierami z Mistero Milano, bo chociaz 3 tyg sie utrzymuja, a inne mi po tygodniu odpadaja, a ja nie mam czasu co tydzien od nowa malowac paznokci u stop.. wiec maluje jednym a konkretnym lakierem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanna
ja pedi hybrydowy tylko latem, ale mani hybrydowy cały rok czemu nie:) Mistero Milano lakiery - świetne sa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam pedicure, często chodzę w butach z odkrytymi palcami dlatego to dla mnie podstawa. Najczęściej robie sobie pedicure w http://maniq.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania233
No ja też miałam problem z pedicurem bo nie chciałam iść do kosmetyczki, nie wiem jakoś się tak wstydziłam :) Do tej pory obcinałam obcinaczką na krótko ale wiadomo u kobiety nie wygląda to aż tak estetycznie. W rossmanie kupiłam sobie elektryczny pilnik z scholla i powiem wam że bez porównania. Świetnie sobie radzi z twardszymi paznokciami u stóp, zawsze też można zmiękczyć paznokcie przed pedicurem takim płynem z scholla też do zmiękczania - wtedy po kilku minutach bez problemu sobie je skrócisz i wygładzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ktoś był z Wrocławia to niej sobie pójdzie na pedicure i manicure do ManiQ: http://maniq.pl/o-salonie/ dziewczyny super znają się na swojej pracy, naprawdę dłonie i stopy po zabiegach dużo lepiej wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 2 lat na pedicure chodzę tylko do pani Ewy Kopaczewskiej, która przyjmuje w poradni chorób stopy. Wcześniej chodziłam do kosmetyczki ale nie do końca byłam zadowolona. Pani Ewa zajmuje się tylko stopami i zawsze jak od niej wychodzę moje stópki są w super stanie. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A próbowałyście robić pedicure w domu - własnoręcznie? :) Ja ostatnio - skuszona promocją - kupiłam sobie pilnik Scholla Velvet Smooth (do stosowania na mokro i na sucho) i już na pewno nie wrócę do gabinetu pedicure. Świetnie wygładza stopy, cały zrogowaciały naskórek został usunięty. Ja go używam na sucho, więc dokładnie widzę gdzie i co usuwam - nie ma więc możliwości, żeby zrobić sobie krzywdę. No i cena jest bardzo zachęcająca - szczególnie, że w okresie letnim na pedicure chodziłam dwa razy w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka_w
Dziewczyny polecam Wyspę Piękna we Wrocławiu, w lipcu mają fajne pakiety - na przykład pakiet na manicure i pedicure “Mani-Pedi” plus malowanie klasyczne paznokci dłoni i stóp. Miła obsługa, fajna atmosfera i przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystiego uczą na szkoleniach - pokazują cały proces, a przede wszystkim dążą w nim do perfekcji i realnie potraficie wtedy zadziałać tak, że te wasze paznokcie wyglądają idealnie. Tak naprawdę konieczne są totalne podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze chodzę na pedicure klasyczny do tego salonu urody w Szczecinie http://www.evitaspa.pl/. cena nie jest wygórowana, a mam już zaufanie do tych kosmetyczek i wiem, że wszystko zrobią starannie. Efekt się bardzo długo utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinaska
Ja szczerze polecam dziewczynom z Trójmiasta poszukać w galeriach handlowych stoisk BeautyBoxNails - bardzo tanio można sobie zrobić świetny pedicure i manicure w przerwie między zakupami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedicure to przygotowanie do użytku całej stopy wraz z paznokciami. W http://rezydencja-urody.pl/ robią pedicure bardzo profesjonalnie. Mogę polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w wakacje bylam z mezem na pobycie w hotelu spa mercure raclawice kolo krakowa. i tam wlasnie skorzystalam z pedicuru i bylam zachwycona, tak jak piszecie, to fajny relaks bo tez mialam 15min kapieli na stopy i potem reszta zabiegu ale warto. pozniej sie ma spokoj z hybryda na 3 tyg :-) i zawsze ladne stopy co latem jest najbardziej widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki233
Ja zawsze na pedicure chodzę do http://dolcevitasalon.pl, bardzo profesjonalna obsługa i po kazdej wizycie jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NGHIA
Najlepsze cążki manicure pedicure są firmy NGHIA dostępne w sklepie internetowym www.nghia.pl Cążki do skórek: NGHIA D-07, NGHIA C-04, NGHIA D-03 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie, ja chodzę do Trendy Nails Fashion w Bielsku i jestem zadowolona z moich paznokci u stóp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię manicure i pedicure w Bonzai SPA na Wilanowskiej. Mają dobrego podologa, więc stopy mam zawsze pięknie zrobione, pięty mi pięknie wyprowadzili, a miałam zawsze suche i popękane. Miałam tez dwa wrastające paznokcie, teraz już nie mam z tym problemu. Manicure lubię naturalny i taki mi robią. http://bonzai-spa.pl/podologia/# Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby któraś z Was była z Krakowa to mogę polecić pedicure w salonie Pure Diamond. Śliczny wystrój, pani bardzo dokładnie usunęła mi naskórek i nadała płytce ładnego kształtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można zrobić też samemu, korzystając z poradników w sieci... youtube, blogi, jest tego cała masa ;) Przed tym jednak, nie zapomnijcie zaopatrzyć się w profesjonalne narzędzia do manicure i pedicure... możecie to zrobić na przykładzie asortymentu w sklepie internetowym https://www.cosmar.com.pl/sklep/ Ceny są niskie w stosunku do jakości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×