Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slodyczomanka

Uzalezniona od slodyczy

Polecane posty

Gość slodyczomanka

Nie mam pojecia,co juz robic,potrafie sie zmusic do cwiczen rano przed sniadaniem nawet 2 godziny! Moglam rzucic palenie ( palilam 7 lat) moge nie jesc po 18 nie ma problemu,ale nie moge odmowic sobie slodyczy:( czy ktos ma taki sam problem????? Prosze poradzcie co robic! Jestem zalamana to jakies chore!!!!! Jak tylko zjem sniadanie wytrzymuje maksymalnie 20 minut i musze zjesc cos slodkiego! Komu sie udalo chciaz czesciowo wyjsc z obzerania sie slodyczami????? Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ona
chciałabym Ci pomóc ale niestety nie potrafię bo sama też mam taki problem, właśnie zjadłam czekoladę, cholerne słodycze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodyczomanka
No coz jedyne pocieszenie nie jestem sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kufer
no to może wybierac żelki zamiast cukierków, jak ciastka, to z galaretka, a nie z masą, czekolada gorzka a nie mleczna - a moze bakalie by sie dalo wprowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aby uruść 3eba najpierw schuść
dla mnie dzień bez zjedzenia czegos słodkiego jest dniem "straconym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodyczomanka
no tak mozna zamiienic slodycze na te mniej kaloryczne,ale ja bym chciala chociaz tydzien ytrzymac bez nich,a nie daje rady!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrom chrom
chrom i jeszcze raz chrom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nawet chrom nie pomaga. jest mi zle jak nie zjem, nie oge myslec o niczym innym, jak zjem to jest cudownnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodyczomanka
chrom,ale w czym on pomaga? Jest skuteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam podobnie
Miałam podobnie. Czasem zdarzało mi się nie jeść z wciągu dnia niczego, co nie było słodkie:(. A każdy normalny posiłek musiałam zakończyć...na słodko. Od trzech tygodni biorę Lineę. Wiem, że nie jest to najlepsze wyjście, ale skoro inaczej nie mogłam sobie poradzić:(. W ciągu tych trzech tygodni zjadłam jeden malutki kawałeczek torcika i naprawdę nie ciągnie mnie do słodyczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana postać świata
chrom..? MI pomogl..;] przestalam je jesc i ..... waze 37 kilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham slodycze
i pracuje w firmie ,ktor je produkuje!! Myslalam,ze w ten sposob sobie je obrzydze,ale to nic nie pooglo! Znajomi z pracy nie moga patrzec na slodycze,a ja nie wytrzymuje dnia bez nich! Potraie pojsc do sklepu o polnocy,jak mam na nie ochote i nic mnie nie powstrzyma!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana postać świata
chrom organiczny zmiejsza apetyt głównie na słodycze ,ale żeby efekt był widoczny nalezy go stosować dość długo,a nie czekac na efekty po tyg. przyjmowania ;) ''kocham slodycze''-mnie tez nic nie powstrzymywalo..;] mialam chec szlam... ale odkad biore chrom nie jem slodyczy i moja waga mie zadawala.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana postać świata
ale oczywiscie na kazdego chrom dziala inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham slodycze
Czyli pomaga:) kupujesz go w aptece???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka------
a w jakim pozywieniu wystepuje chrom, nie chcialabym sie truc tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana postać świata
CHROMEMATE- również opatentowany składnik, jest skuteczną, naturalną formą niezbędnego mikroelementu- chromu. Chrom pomaga ciału uzyskać stabilność metaboliczną i ustawia scenę dla spokojnej utraty masy. Gdy połączony jest z odpowiednią dietą i programem ćwiczeń pomaga przyspieszyć produkcję energii inicjując spalanie tłuszczów, przy czym pomaga utrzymać kontrolę nad apetytem. ''kocham slodycze'' tak w aptece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana postać świata
Kup sobie na poczatek 1 listek (10sztuk)kosztuje jakies 3zl i wyprobuj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham slodycze
Ach dzieki ,wybrobuje:) Mam nadzieje,ze bezpieczny,ja zawsze bylam przeciwnikiem tabletek,ale jak jest szansa ,ze pomoze!!! Dzieki bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogurty sa dobre
ja mialam podobny problem ,obzeralam sie slodyczmi codziennie,ale poradzilam sobie zastepujac je slodkimi jogutami albo jem muslli,pomaga! TERAZ SPORADYCZNIE SIEGAM PO SLODYCZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A CO JESLI
ja nie trawie jogutow:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniak słodkości
Ja jak mam ochotę na słodycze sięgam po suszone- morele, śliwki jabłka lub musli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana postać świata
morele, śliwki jabłka lub musli też dobre..:) Ja jogurtow tez nie trawie! :) masz chec na slodycze to jedz owoce:) duuuzo. Nic ci nie zaszkodzi,owoce sa dobre:) najlepiej jablka i pomarancze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana postać świata
pomylka. -dobre i zdrowe :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejkakochajacym slodycze
ja popieram maniaka slodkosci:) to bardzo dobre rozwiazanie suszone owoce i musli i na dodatek zdrowe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodyczomanka
tak tylko u mnie i tak wygrywaja slodycze:( Buuu:( owoce gnija,a juz tak sie staram! To dziadostwo jest dla mnie jak narkotyk;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniak słodkości
Suszone owoce sa zdrowe...i co wiecej..reguluja prace jelit i przyspieszaja przemiane materii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodyczomaniaczka2
Ja tez mam ten problem i suszone owoce wcale nie pomagaja. Ja po prostu kocham slodkie, a nie jakies zastepcze produkty:O Uwielbiam ptasie mleczko smietankowe Wedla, potrafie zjesc cale pudelko:O Od 11 dni jestem na diecie i nie zjadlam niz slodkiego, ale powiem szczerze, ze jest mi ciezko i marze, aby isc do sklepu i sie po prostu nawpierdalac slodyczami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×